POLECANE WARSZTATY - REKLAMA - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ze względu na to że post Bartka zaginoł gdzieś na dole to go zacytowałem!!! - chodzi tu o warsztat na Kwidzyńskiej w Gdyni

Cytat:
2002-11-02 14:32:00, Bartek pisze:
Zbyt wcześniej posypałem pochwały. Wiedza jest ale... teraz czuję się WYRUCHANY i to solidnie aż odbyt boli Jedziecie tam na własne ryzyko Gieroy się ucieszył naprzykład ale zającowi po ichniej robocie Ascona zdechła na amen. BEWEARE żeby niebyło że niesprostowałem......



UWAGA NA TEN WARSZTAT!!!
Ojciec i Syn co razem nigdy niemogą dojść do porozumienia, robią ładnie, tak jak fabryka dała - ale tylko elementy co widać, a reszte potrafią spartolić

Polecam nadal warsztat p. Dziambora "AUTO ALDI" - to są dopiero fachowcy

dokładne namiary:
Auto-Aldi. Dziambor R.
81-022 Gdynia, Czereśniowa 4
0-58 664 12 63

godziny otwarcia :
poniedziałek - piątek : 8-16
sobota : 8-12
  
 
Hmm.. co tu gadać trudno to wszystko określić mi zrobili dobrze ale skoro są tacy którym schrzanili to trzeba się zastanowić. Poddaję to pod rozwagę kolegom.

Pozdrawiam

  
 
NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!

robic geomertii, albo wywarzac kółek w Carmanie na Okęciu w WWA..........
Partacze po całej linii............
  
 
Potwierdzam - ASO na Mangalii pretenduje do najgorszego ASO OPLA w PL. Główną zasadą tego salonu jest - sprzedaj ściemniaj i wyciągaj kasę od naiwnych klientów.Aż wstyd się przyznać że tam 6 lat temu kupiłem swoją Asterkę.
  
 
Uwaga na Nivette (przy ostrobramskiej). Kiedyś jak miałem Asterkę to wymieniłem u nich rozrząd. Pierdyknął po ok 1 tyś.... Akurat jechała nią moja mamusia - właśnie zjeżdżała pod GUS (tak ze 120 na budziku) i jak coś nie perd..... Całe szczęście doturlała się na luzie na przystanek pod giełdą elektroniczną. Okazało się, że nie dokręcili jakiejś śrubki. Oczywiście rozwalone głowice itd…. Ujęli się i zrobili wszystko na swój koszt…..(robocizna ok. 3 pln)

Teraz kupiłem Vectre z 99 rocznika i ma przejechane ok. 130 tys. Czy ktoś może mi polecić jakiś warsztat, który porządnie go przejrzy? (do Gdańska na razie się nie wybieram ) - nie za bałdzo wiem co w niej było robione a co nie i co wymaga naprawy/wymiany
  
 
Budki Szczęśliwickie...zobacz adres jest na stronie OKP
www.opelklub.of.pl w dziale upusty.

Powołaj sie na Opel Klub Polska. Jak masz nasze naklejki dostaniesz upust.To warsztat do ktorego jezdze już od dłuższego czasu i osobiscie polecam go.
Namówiłem 5 znajomych z pracy i tez są zadowoleni.
  
 
Dzięki!

Niestety naklejek nie mam, bo dowiedziałem się o OKP jakiś tydzień temu (a szkoda, bo Oplem jeżdżę od siedmiu lat).

Hie Hie... w Astrze (składany w Niemczech) nie wymieniałem akumulatora od nowości . To chyba rekord... (7 lat bez doładowywania i do tej pory pali bez najmniejszych problemów)
  
 
Jakiś czas temu musiałem odwiedzić warsztat ze swoją Vectrą. Polecono mi mały warsztat na rogu Wilanowskiej i Sikorskiego (w kierunku Puławskiej) w Warszawie (Wjazd w uliczkę za komisem jest mała tabliczka). Co prawda warsztat otworzyli mechanicy, którzy pracują w Oplu na Mangalia ale naprawa przebiegła bardzo sprawnie i za niewygórowaną kwotę. Może po godzinach są lepszymi mechanikami niż w pracy.



[ wiadomość edytowana przez: Gocelmo dnia 2003-03-28 15:48:21 ]
  
 
polecam ASO tak ASO CarCenter Wrocław

Ostatnio wymieniałem tam pasek i na forum napisałem nie do końca OK, ale że można przeżyć, ale...

ostatnio oczywiście nie dodzwoniłem się do pozostałych 2 ASO we Wrocku, a tam tak i Pan zaproponował mi usługę gratis "jak przyjadę to on mi to zrobi", a jak powiedziałem, że skoro tak to może i ja to potrafię to mi przez telefon podyktował co i jak mam zrobić i pdobnie było następnego dnia jak sobie nie poradziłem.

Pozostaję w szoku

Kamil
  
 
Polecam firemkę mojego znajomego w Toruniu, facet jest może trochę upierdliwy ale jest też geniuszem mechaniki pojazdowej, robił mi remont generalny i "nie mam pytan" do gościa jest the best. Jak by ktoś był zainteresowany jego pracą to na priv.
Ja osobiście go polecam.
  
 
No i cos jeszcze dla okolic Wrocławia

Polecam warszatat:
Kowalczyk
Mokronos Dolny 2
Tel. 71/ 391 25 43.

Robiłem w mojej Omesi zmianę uszczelki ale jak się okazało głowica pęnięta w dwóch miejscach a koszty takie:

Części sam kupiłem:
(Wymiana uszczelki głowice, kolektorów ssących i wydechowych, pokrywy zaworów, wymiana oleju, wymiana filtra oleju, wymiana płynu w chłodnicy, wymiana pasku rozrządu) - robocizna bez częsci 220 PLN

Spawanie głowicy 600 PLN (Lepiej pospawać niż szukać niewiadomo jak długo i za ile - poj. 1.8 gaźnik 2EE).

Więc cały koszt naprawy wrz z częściamy wyniósł 1150 PLN.
W ASO zaśpiewali 2500 - 3000 PLN (a to prawia połowa wartości mojego autka).

Przy rozmowie powiedzieć że znajomy wymieniał silnik w czerwonej Omedze

Pozdrawiam
MacGregory

[ wiadomość edytowana przez: macgregory dnia 2004-01-14 16:02:12 ]
  
 
Polecam mojego ojca - ul.Okólna 120 Toruń (od Łódzkiej 80m zaraz za Pokusą - bunkrem z armatkami)
To jest mały warsztat... Mój staruszek specjalizuje się w starszych wozach, ale zrobi wszystko z mechaniką również w nowych - reklamacje się nie zdarzają . Jest naprawdę dobry.

Warsztat jest czynny 8.00-16.00, w sytuacjach awaryjnych całą dobę .
Budynek jest obity blachą, nad nim znajduje się reklama Penzoila. Jeśli w warsztacie nikogo nie ma to można dzwonić na numer w moim profilu - ściągnę ojca .

Tuż obok jest drugi warsztat - drewniana buda. Wiem, że nie należy uprawiać kryptoreklamy, ale człowiek który go prowadzi jest dekarzem i nie zna się zbytnio na mechanice. Na własną odpowiedzialność - jeśli chcecie .
  
 
Może macie kogoś godnego zaufania w okolicach Zielonej Góry
z góry dzięki za cynk
pozdr xiadz
  
 
W tym wątku należy zamieszczać jedynie informacje o firmach oferujących upusty dla członków OKP.
W poście powinno byc zawarte:

- Nazwa Firmy
- Branża - Rodzaj usługi
- Dokładny Adres
- % zniżki ew. inny sposób upustu.
- ewentualny telefon

Jedynie osoby posiadające emblematy OKP moga korzystać z upustów wymienionych Firm.
Aby zamówić naklejki proszę podać dokładny adres przesłając na email klub@bik.pl.
Jedynie osoby znajdujące się na liście Klubowicze OKP mogą dostać naklejki ( jedna na szybę druga na rejestrację )
------
Dyskusje dotyczące obsługi i fachowosci zakładów proszę umieszczać w na głównym forum.
------
OPEL KLUB POLSKA
www.opelklub.pl
http://wap.opel.w.pl
klub@bik.pl
  
 
"THE WASH"

Myjnia samochodowa
- mycie,
- sprzatanie,
- pranie tapicerki,
ZA JAKIS CZAS:
- wymiana szyb,
- przyciemnianie szyb,

WARSZAWA - Żoliborz - ul. Włościańska 21a

zniżki zawsze taniej niz w cenniku (np mycie podstawowe na dzien 15/05/03 -- 10pln!

tel tyczasowy : 609 58 53 60

ZAPRASZAM!

Nasza naklejka juz wisi na cenniku !!!
  
 
WIELKI WARNIG. Niewiem czy o tym pisałem ale w życiu niezakładajcie LPG w GDAŃSKU - OSOWEJ. Papudraki straszne które z wanny robią butlę. niewywyiązują się ze zobowiązań gwarancyjnych i wogóle niemają pojęcia o tym co robią.

  
 
PANOWIE.

REPERACJA PĘKNIĘĆ SZYB SAMOCHODOWYCH
GWARANCJA 12 miesięcy
REGUŁY K/WARSZAWY
ul. Królewska 2 róg Regulskiej (skręt z Al. Jerozolimskich w kierunku Pęcic)
tel.798-00-00 lub 501-141-799

Polecam nawet szyby podgrzewane robi z gwarancje.
Ceny malutkie i zawsze do negocjacji na klub.
  
 
a ja polecam warsztat w Piasecznie, ul. Wschodnia 18,
Prowadzi Hubert Pierściński, tel. 600-363 377
Szybko, tanio i wysoka jakość wykonania. Z Warszawy kawałek jest ale tylko tam oddaje swój kochany samochodzik
  
 
zapraszm wszystkich do firmy w ktorej pracuje rabaty od 15% do 20% na czesci do Opla
m_madry@wp.pl lub www.opel-madry.com.pl
  
 
AUTO NA GAZ ROMA s.c.
WYSOKA JAKOŚĆ ZA ATRAKCYJNĄ CENĘ KORZYSTNE RATY INSTALACJE FIRMY ROMANO
TEL. 0-505-870-684 PUCK ul.10 LUTEGO 27
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!
PON-PT 9.00-17.00
SOBOTA 9.00 – 13.00

Rabat w wysokosci 5% na montaz instalacji gazowych.