Uwagi i pomysły dotyczące strony klubowej. - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Może to logo do sekcji download w corelu..?? w koncu na tym pracuja agencje reklamowe a tam jest szansa to wydrukowac.
pozatym nie ma ritma w blotku.. zoom nie wstawil fotek

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
pozatym nie ma ritma w blotku.. zoom nie wstawil fotek


Niestety niektore fotki musialem usunac na prosbe kolegi z malucha, ale reszta zostala



[ wiadomość edytowana przez: zoom dnia 2004-02-06 09:27:14 ]
  
 
Zoom, jak możesz to na mailami wyślij , jak bedziesz miał czas, to logho w corelu, tak jak dearc mówi, wrzucedo download i all people mogą sobie druknąć
  
 
Gdy juz wybierzemy logo na ktore kazdy sie zgodzi, to pojade do studia reklamy i zamowie odpowiednia ilosc dobrze wykonanych naklejek i mozna je porozsylac poczta Zeby kazdy mial identyczne
  
 
Gdy juz wybierzemy logo na ktore kazdy sie zgodzi, to pojade do studia reklamy i zamowie odpowiednia ilosc dobrze wykonanych naklejek i mozna je porozsylac poczta Zeby kazdy mial identyczne
  
 
Tylko najpierw sie trzeba dowiedzieć ile ta zabawa kosztuje Na allegro są firmy robiące nklejki na auta, mozna z nimi pofgadać a przy większej ilości... moze jakaś zniżka a moze jakaś reklama w klubie tak wiec do dzieła
  
 
Witam,
Z tym logiem bardzo fajny pomysł ! ! ! Ale ja bym proponował walnąć je na tylną szybe, a konkretnie na sama góre. Ale to taka moja sugestia
  
 
No właśnie - zeby tylko sie Rysie nie psuły
  
 
I tak nie zapomnimy o stronce ktora przyczynila sie do tego wszystkiego (mowie o www.ritmo.prv.pl)

Wielkie pozdro dla Miłosza.
  
 
A może na szybe tylną w prawy dolny róg?
  
 
Ja też tak myśle! Miłosza stronka nas na samym początku zjednoczyła, no bo gdzie mieliśmy pujść jak nie na stronke o Ritmo.
Wielkie pozdrowienia dla Miłosza, chyba w imieniu całgo klubu. Co do tych materiałów co dostałem postaram sie jak najszybciej wrzucić na stronke ale wczoraj i zreszta dzis też mam troche roboty, poleże po Ryśkiem no i jakis podjazd koło domu musze wykąbinować
Pozdrawiam Ryśkolotów
  
 
Oh yeah
RITMO MANIACY ŁĄCZCIE SIE ! ! !
A DLA MIŁOSZA WIELKIE POZDRO !!!
  
 
Troszke pozmieniałem, min Nazwe klubu, Regatowcy zapraszamy A co do reszty to badzcie wyrozumiali, początkujacy jestem pozatym nie zawsze jest czas.
Pozdrawiam wszystkich
  
 
loga przydały by się różnej wielkości , ja bym np. preferował małą po obu stronach drzwi przednich pod lusterkami, i sam adres na przedniej , lub tylnej szybce, tak to mi się widzi pozdro
  
 
tak jeszcze o tym myslalem.. gdzie..
i wydumalem.. szyby..
w koncu sa z kazdej strony.. i logo mozna umiescic zprzodu.. po prawej stronie u gory.. z tylu gdziekolwiek.. i na tylnych trojkatach w drzwiach.. w koncu mam 5 drzwiowke
  
 
Tylko nie zaklejmy całego samochodu, bo mozemy osiagnąć odwrotny efekt.
  
 
hehe.. tak se mysle moze by tego czata jakos uzywac?? np. powiedzmy o 22 albo propozycje innych godzin..
  
 
Jestem za, np codziennie o 22, ten kto jest na kompie niech zagląda. A taki stały dzień na czat to np niedziela, albo sob, tak raz w tyg zeby wszyscy sie zmówili ze ciagle bedą. Wiadomo czasem ktoś niemoże ale itak pare os by było.
To jak?
  
 
ja też jestem za tylko po co 22 nie lepiej 21 , a sobota albo niedziela co tydzień to jest oki
  
 
no z to 22 to tylko propozycje wysunolem