forum klubowedołącz do klubulista klubowiczówauta klubowiczowclub assistance

Kontrolki na desce...

Szukaj na forum: 

Sortuj posty wg daty: 
rosnąco malejąco
 >> wyświetlony od najstarszych postów <<
 Autor 
 2004-04-29 19:43:45

No i się doczekałem...mam już nowe zegarki z obrotkiem ...no i teraz pytanie o kontrolki...z tyłu są rózne miejsca na żaróweczki kontrolne......w zegarku bez obrotka świeciły się od ładowania, oleju, kierunków, poduszka i światła drogowe.....patrzę teraz na te z obrotkiem i oprócz tego żaróweczki są włożone w miejsce od grzania świec (dizel ), kontrolka od zbiornika paliwa, abs i chyba no nie wiem (odwracając zegarki tyłem po prawej stronie na dole w rzędzie ierwszy od lewej.nie wiem od czego to........acha jeszcze jest kontrolka od zamkniętych drzwi........i pytanie.......czy można zostawić te wszystkie zarówki w desce, które i tak nie mają zastosowania w essim 1.6 16 V czy lepiej je usunąć bo może coś się dziać .........czy takiekontrolki od zamkniętych drzwi lub rezerwa paliwa będą teraz działać
2011-11-19 21:02

2004-04-29 19:56:47

Cytat:
2004-04-29 19:43:45, tjmdm pisze:
No i się doczekałem...mam już nowe zegarki z obrotkiem ...no i teraz pytanie o kontrolki...z tyłu są rózne miejsca na żaróweczki kontrolne......w zegarku bez obrotka świeciły się od ładowania, oleju, kierunków, poduszka i światła drogowe.....patrzę teraz na te z obrotkiem i oprócz tego żaróweczki są włożone w miejsce od grzania świec (dizel ), kontrolka od zbiornika paliwa, abs i chyba no nie wiem (odwracając zegarki tyłem po prawej stronie na dole w rzędzie ierwszy od lewej.nie wiem od czego to........acha jeszcze jest kontrolka od zamkniętych drzwi........i pytanie.......czy można zostawić te wszystkie zarówki w desce, które i tak nie mają zastosowania w essim 1.6 16 V czy lepiej je usunąć bo może coś się dziać .........czy takiekontrolki od zamkniętych drzwi lub rezerwa paliwa będą teraz działać

zostaw , ja tez zmieniałem na zegary z obrotkiem i tez bylo wiecej żarówek..nic sie nie dzieje
2011-06-30 19:35

2004-04-29 19:58:36

A czy te dodatkowe kontrolki od rezerwy i otwartych drzwi będą działać???

2004-04-29 20:04:18

I jeszcze jedno pytanie.....w tych zegarkach w obecnej chwili wskażniki od paliwa i temperatury są w różnych miejscach.....czy jak zmienie zegary to te wskażniki będą pokazywać rzeczywisty stan jaki jest w samochodzie?

2004-04-29 22:18:30

Cytat:
2004-04-29 20:04:18, tjmdm pisze:
I jeszcze jedno pytanie.....w tych zegarkach w obecnej chwili wskażniki od paliwa i temperatury są w różnych miejscach.....czy jak zmienie zegary to te wskażniki będą pokazywać rzeczywisty stan jaki jest w samochodzie?

Powinny się ZE0na-lIGN=CEcyzrf" alt="">(D>

ginel

Augustów
 2sp;4-04-29 22:18:30

tjmdm

Peugeot 307 SW
Olsztyn

mss
Sympatyk FEFK

Aktywny na forum 5215 dni
Augustów

tjmdm

Augustów

Cytat:
2004-04-29 19:43:45, tjmdm pisze:

Hono ty Czło-rynK20">da>tjmdm
2-04-29 19:58:36
iie w...achTIS?.gif" alt="">

tjmdm

Peugeot 307 SW
Olsztyn
aweczktytulhtmlkcjirki z obrotkiem

ginel

8"58014-29 19:58:36
al
zjakoha jeszcze ssły się..aliktóętyydowmoch mn.6 descw/a>rówek..al ..gif" alt="">

tjmdm

Cytat:
(D>

acbycha jeszcze sw, pel. K jeszcze tejsiem iejscaw/a....sw, plsiętzn"promookały u z rssztaha jeszcekić tzobro.... Tw...achnormalne? Pozaieyd a hrorzm...mamopromdzie i...acha jeszcze jesowania,oprac zegarki tżond.facsa, ygoo,wze zegarki t..achjscbyki są włonaha lejnczy te doda. Tayne cbyc?.gif" alt="">
8011-11-19 21:02

^