Brelok do kluczykow - poszukuje

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Moze niektorym wyda sie to banalne, ale poszukuje toyotkowego breloczka do kluczy.
Uprzedzam z gory, ze nie chodzi mi o jakis kawalek blaszki z logo Toyoty, ale o cos bardziej wysublimowanego. Myslalem o breloku ktory bylby zlozony jedynie z trzech owali, ktore tworza logo. Oczywiscie wszystko najlepiej w kolrze srebrnym (aluminiowym).
Jesli ktos wie gdzie mozna kupic taie cudo to prosze o namiar.
Szukalem na allegro, ale nie znalazlem.

Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: makoluck dnia 2004-05-14 15:01:40 ]
  
 
Dokładnie taki breloczek kupiłem w Zakopanem podczas styczniowego Zlotu TKP w Poroninie. Kupiłem go na straganie z pamiątkami chyba za 6 zł Przemo_Z ma taki sam, zabraliśy 2 ostatnie. Breloczek wykonany jest z metalu (ciężki), pokrtyty warstwą chromopodobną i ma ok 3-4 cm "średnicy".

Wniosek z tego płynie taki, że trzeba poszukać, bo ktoś w Polsce je produkuje.
  
 
No wiec wlasnie chyba czegos takiego mi trzeba
Szukam, ale w sklepach nie widzialem jeszcze nic co byloby podobne, dlatego postanowilem zapytac na forum.
  
 
Nic tylko chodzic po sklepach i szukać

Rozumiem, że chcesz koniecznie taki przestrzenny (coś jak zerwany znaczek ) Ja kupiłem u siebie taki bardzo elegancki metalowy z dużym niklowanym kółkiem do którego doczepiony jest (w taki sposób że obraca się swobodnie) owal matowy i tylko logo z napisem Toyota wystaje troszeczkę i jest tak jak by wypolerowane na błysk.
  
 
ja kupilem dokladnie taki brelok w ASO Wlochy za 15 PLN
  
 
Breloki mozna kupic w supermarketrach w ktorych w galerii sa takie punkty gdzie dorabiaja klucze, sprzedaja zapalniczki, smycze do kluczy itp. i oczywiscie breloki. Osobiscie widzialem toyote po 8 zl w Slupsku w Realu. Bede tam za tydzien - moge ci kupic (o ile bede nawiedzal real).
  
 
Widziałem coć takiego w TOYOTA ASO w Radomiu jutro sprawdze cene i dam znac, jeśli bardzo chcesz moge go dla Ciebie kupić
  
 
Ja dostałem takie do obu kompletów kluczyków od miłej pani w Toyota Bielany przy odbiorze samochodu .
Myślę, że dokupić też można.
  
 
porozglądaj sie po marketach tam własie kupiłem taki breloczek
  
 
A ja dostałem w Radości dokładnie taki o jakim piszecie.
  
 
czy mowicie o czyms takim:
http://allegro.pl/show_item.php?item=25440680

[ wiadomość edytowana przez: Ambrozy dnia 2004-05-17 09:30:43 ]
  
 
Czesc
Dzieki za propozycje pomocy.
W weekend troche polazilem i poszukalem. Wreszcie dostalem (w sumie przypadkiem, bo zatrzymalem sie na stacji benzynowej aby zatankowac). Jest to dokladnie takie breloczek jak pokazal na allegro little-turpe.
Czy teraz wszyscy zgadzaja sie co do wygladu, czy moze macie, badz widzieliscie inne?
Ten jest calkiem ok. Ladnie wykonany, nie jest tandetny. Przynajmniej tak mi sie wydaje
Pozdrawiam.
  
 
Chyba się na niego tez skusze .....
  
 
Cytat:
2004-05-17 09:31:43, makoluck pisze:
Czy teraz wszyscy zgadzaja sie co do wygladu, czy moze macie, badz widzieliscie inne?



Prawie identyczny
  
 
a ja dzis kupilem toyotke
ale o tym zaraz bedzie watek...
chcialem tu tylko napisac, ze dostalem ladny breloczek z logiem:


do wgladu tu:
breloczek 1
breloczek 2

[ wiadomość edytowana przez: little-turpe dnia 2004-05-20 22:04:12 ]
  
 
Cytat:
2004-05-20 22:02:44, little-turpe pisze:
a ja dzis kupilem toyotke
ale o tym zaraz bedzie watek...
chcialem tu tylko napisac, ze dostalem ladny breloczek z logiem:


do wgladu tu:
breloczek 1
breloczek 2



Gratuluję Toyoty i breloczka
  
 
dzieki