TU SIĘ WITAMY - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No to ja też się witam z wszystkimi.Co prawda Poniacz nie jest jeszcze mój ale robię już prawko i już niedługo zasiądę za kierownicą więc z niecierpliwością nie mogę się doczekać!!!
Muszę przyznać że zdziwiłem się jak znalazłem tę stronę ale jest SUPER bo można zapytać o radę a co najważniejsze można uzyskać odpowiedź!!!Poniacz to 1.5GLS ale ta bogatsza wersja.
Tyle że buja na drodze a właśnie bo były porady na tej stronie i było coś o gumach bo nie wiem jaki rozmiar ale już nie ma tego działu.
Do prowadzących stronę prośba o uaktualnienie i wprowadzenie porad.Z góry dziękuję!!!
  
 
Siemanko...witam kolejnego(przyszlego ) wlasciciela pony...na pewno jest gdzies ten dzial o ktory sie rozchodzi ...trzeba tylko poszukac
  
 
trzeba trzeba witamy
  
 
Witam wszystkich maniaków Hyundai'a! Za namową speedmaster'a postanowiłem sie wpisać w tym tym temacie, pomimo, że jestem już troche w HTG, ale ten post uważam za rozpoczęcie mojej aktywności na forum! Bo takiej do tej pory nie zaobserwowano
Mam nadzieje, że w wakacje uda się zrobic jakis zlocik! Pzdr dla wszystkich!
  
 
Witam wszystkich forumowiczów!
Już wcześniej zadałem dwa pytanka na tym forum, ale nie było jeszcze czasu się przedstawić...
Co nieco o mnie i fotki autka są w profilu. Oczekuję przyjemnej współpracy i służę swoją pomocą.
Pozdrawiam!
  
 
witam wszystkich uzytkowników hyundaia ....
  
 
siemano all
  
 
Dzień doberek wszystkim !?
Jak sie witać to się witać.
Jak się bawić ,to się bawić
dzrzwi wyważyć,nowe wstawić.
  
 
Hej, hej witajcie dobrzy ludzie. Jestem tu od paru chwil ale jakoś wcześniej nie zauważyłem tego okienka do witania. Mam chyba za mały monitor!!??? U mnie od pierwszej jazdy Hyundaiem tyle lat minęło ale nadal mnie trzyma, czego i Wam życzę
  
 
witamy witamy
  
 
My name is Witek, I like Hyundai!!!

Piknie witom sickich tutoj!!!
  
 
dzień dobry wszystkim,

a już myślałem, że jestem posiadaczem unikalnego Accenta 1.6
na szczęście jest to normalny Accent 1.5

--------------------------
wiktor
  
 
coz moge innego zrobic jak cie przywitac
  
 
Dawciol, jak postujesz w tym temacie, to chyba powinienes sobie zmienic ikonke bo nie oddaje tego co tu wypisujesz
Rowniez witam!
  
 
Cytat:
2004-07-04 23:10:59, Trzewik pisze:
Dawciol, jak postujesz w tym temacie, to chyba powinienes sobie zmienic ikonke bo nie oddaje tego co tu wypisujesz



Sorx jakos tak wyszlo. moze pobawie sie kiedys w edycje
  
 
Wiatam Was 1 jestem z Trójmiasta i od dziś będe nowym klubowiczem
  
 
Witam Ciebie...i wszystkich tych ktorych jeszcze nie witalem ...milej zabawy chlopaki
  
 
WITAM!!!!!!!!!!!!

Od razu zapraszam na spot do Włocławka!!! Info na forum!!!!
  
 
Cytat:
2004-07-13 18:08:37, Kunta_Kinte pisze:
Wiatam Was 1 jestem z Trójmiasta i od dziś będe nowym klubowiczem



hehe.. kolega znany mi z widzenia witam witam
  
 
Nio witam witam Kunta Kinte