Potrzebna część do wspomagania. PILNE!!!!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pierwsza prośba żeby ten wątek nie wyleciał w kosmos , zakladam nowy temat bo jakbym się dopisał pod innym to podejrzewam że nikt by go nie przeczytał.

Pilnie potrzebuję pokrywy górnej przekładni kierowniczej do takiej przekładni jaka jest na fotkach, bo zostawiłem ją u mechanika aby ściągnął ramię przekładni i niestety po zastosowaniu młota trochę ją uszkodził ( palant) powiedział że to juz było, ach ci ludzie. Jeśli by ktoś miał z was ową część to proszę o kontakt, pokrywam wszelkie koszty z przesyłką oraz ewentualną opłatę za jej kupno.

Image Hosted by ImageShack.us">
Image Hosted by ImageShack.us">
Image Hosted by ImageShack.us">
Image Hosted by ImageShack.us">
Image Hosted by ImageShack.us">


[ wiadomość edytowana przez: MILES125 dnia 2006-04-19 14:51:31 ]

[ wiadomość edytowana przez: PAGAN dnia 2006-04-19 15:00:45 ]
  
 
Idiota.Przecież wyraźnie widać ze to jest robota ręczn anie mechaniczna...
  
 
Cytat:
2006-04-18 22:05:24, vistula pisze:
Idiota.Przecież wyraźnie widać ze to jest robota ręczn anie mechaniczna...



stwierdził, że musiało byc nadpęknięte.
  
 
a nie pojdzie tego skleić epoksydem?
  
 
Cytat:
2006-04-18 22:31:25, LifeGuard pisze:
a nie pojdzie tego skleić epoksydem?


powiem tak (najdelikatniej jak potrafię) to nie jest najszczęśliwszy pomysł...
 
 
cienkie miejsce bo nawet zespawać się nie da a zresztą to dural jakiś pewnie np AK - 132
  
 
idz na zlom i dokup dekielek, przecierz to jest na 4 nakretkach, a tych przekladni jest od cholery - zwykla do lamanej kolumny...
rozumiem jakby to byla od nielamanej
  
 


[ wiadomość edytowana przez: automatic dnia 2007-02-19 15:21:01 ]
  
 
kurwa, miles! co to jest za tytul watku??? od dzisiaj jestes na forum? topisz sie, gwalca cie, kradna? zmien tytul na opisujacy sprawe.
  
 
Cytat:
2006-04-19 14:33:25, PAGAN pisze:
kurwa, miles! co to jest za tytul watku??? od dzisiaj jestes na forum? topisz sie, gwalca cie, kradna? zmien tytul na opisujacy sprawe.



Już się robi
  
 
Cytat:
2006-04-19 00:26:52, nikusss pisze:
idz na zlom i dokup dekielek, przecierz to jest na 4 nakretkach, a tych przekladni jest od cholery - zwykla do lamanej kolumny... rozumiem jakby to byla od nielamanej



wlaśnie tu mam problem, że nie mogę nigdzie dostać u siebie. Przypominam że jest to przekladnia ze wspomaganiem.
  
 
o będzie naprawdę ciężka sprawa. Bo nikt na żadnym szrocie nie sprzeda dekielka do przekładni! Tylko całą przekładnie więc jedna wielka dupaaa
  
 
Cytat:
2006-04-19 15:24:53, Janek_125p pisze:
o będzie naprawdę ciężka sprawa. Bo nikt na żadnym szrocie nie sprzeda dekielka do przekładni! Tylko całą przekładnie więc jedna wielka dupaaa



Niestety też mi się tak wydaje, ale może ktoś ma rozwaloną przekladnię i mu ta część zalega. Mam taką małą nadzieję.