YARIS BLUE !!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam !!! Po dwóch miesiącach przeglądania forum i studiowania postów zdecydowałem sie na Yaris'a - nie było innego w najbliższym czasie do odbioru więc zamówiłem Blue. Wydębiłem od nich 50% alarmu z antynapadem zsynchronizowanym z centralnym zamkiem(standard)musze dopłacić za niego 600 PLN - a za "domykanie szyb" dodatkowo 150 PLN tak więc wychodzi na to, że Chellenger z tymi dodatkami kosztuje 1 350 PLN. Czy nie uważacie, że to zbyt dużo? Dodatkowo dostałem chlapacze przód tył + dywaniki gumowe.
Mam pytanie: czy ktoś instalował owiewki 3D (w Łodzi kosztują aż 212 zł oryginalne? - zakłada się je podobno na jakieś kołeczki na zewnątrz drzwi) Czy one zdają egzamin.
Jak jest z antynapadem? Czy on nie utrudnia życia?(otwarcie drzwi wymusza wprowadzenie kodu)

Z góry dzieki za odpowiedzi !!!

Zapomniałem dodać, że odbiór mam dopiero pod koniec czerwca
  
 
Gratuluje wyboru!!!

Co do cen w aso to wiadomo, ze zdzieraja, a co do antynapadu to po wejsciu do auta wciskasz jeden ukryty przycisk i alarm rozbrojony - tak jest u mnie.

Podro.,
Beep
  
 
He he poczytaj o tym alarmie bo było tego dużo na forum ( parenaście stron ). Dokładnie masz tam opisane całe jego działanie. Co trzeba robić a czego nie
Jak masz z Odisem to woź ze sobą dodatkową baterię do chipa

Ja też się zastanawiałem nad tym alarmem, ale doszedłem do wniosku, że mi on nie pasuje. Ale jest dobry.

Pozdrawiam i gratuluję wspaniałego wyboru. Czekamy na relacje z odbioru i pierwszych jazd
  
 
Cytat:
czy ktoś instalował owiewki 3D



ja juz nie polecam nikomu owiewek do samochodu
ostatnio zdjalem swoje to nie dosc ze szyba lata jakby sie nie trzymala w uszczelce to jeszcze kupa wody naleciala do auta podczas mycia pod cisnieniem
uszczelka sie tak scisnela ze jest przestrzen i sie dostaje woda i szyba lata jak by bylo bez uszczelki

ludzie nie montujcie tego !!!
  
 
więc zycze samej przyjemności z jazdy
anrty napad ułatwia bardziej niż utrudnia-ciut o tym było z tego co pamiętam
Pozdrówka
  
 
witamy.będą nas miliony
  
 
Witam,
gratuluję Yariska !
To co wytargowałeś to raczej nie jest wielkie osiągnięcie ale też i mieści się w ramach typowej transakcji z dilerem. Więc spoko.

To będzie chyba pierwszy prawdziwy Blue w klubie
W tej wersji podobają mi się listwy progowe - pasują do mojego kolorku...
Ostatnio jakiś golf zatrzymał się przy mnie i jakaś kobitka powiedziała, że mój Yaris Blue jest b. ładny
Dopytywała się, itd.
  
 
Gratuluje dobrego wyboru... kolejny Yarek w naszej grupie
  
 
GRATULACJE ! A gdzie odbierałeś ? W samej Łodzi czy w Rzgowie pod Łodzią ?
  
 
Gratulacje.

Jak ostatnio byłem w ASO na przeglądzie to siedziałem w "niebieskim". Ma fajne nakładki na nadproża, fajną gałę zmiany biegów, kierownica ze sterowaniem radia. Fajniutka tapicera.

Ładne auto.
  
 
No to gratulacje

Antynapad jest ok, przyzwyczaisz się, a zawsze może pomoże .

Patrz, ty masz dobry pomysł, muszę pomyśleć o tym domykaniu
  
 
owiewki sa zaje.. fajne.. jestem bardzo zadowolony z nich. zreszta byl juz temat o owiewkach...
ja zaplacilem w aso 60 zeta
  
 
Cytat:
owiewki sa zaje.. fajne.. jestem bardzo zadowolony z nich. zreszta byl juz temat o owiewkach...
ja zaplacilem w aso 60 zeta



fajne to sa do czasu az je zdejmiesz....

pozostaje tylko kupno nowych uszczelek

poprostu jak juz zalozyliscie to nie zdejmujcie !
  
 
Dzięki za odpowiedzi.
Odbieram pod koniec czerwca w AMX Rzgów, to ta sama firma co w Łodzi. Tylko na Piotrkowskiej jest salon gdzie mozna sobie pooglądać i zamówić a odbiór i serwis jest w Rzgowie pod Łoszią.
Muszę poszukać o tym antynapadzie, chyba przeoczyłem. Z tymi owiewkami, to gościu co mi doradzał(nie widziałem tego) opisywał je jako montowane na jakieś "kołeczki" chyba na drzwiach(?). Szyba elektryczna nie ma z nimi kontaktu, nie wiem jak to wygląda ? W sklepach są po 50 - 60 PLN które zakłada się między uszczelke a szybę. Mam takie w Uno i elektryka by sobie z nimi chyba nie poradziła. Pamiętam, że na początku, gdy je założyłem, ledwo mogłem domknąć szyby ręcznie. Faktycznie teraz to po opuszczeniu szyby wszystko lata i brzęczy, ale jak to w 10-cio letnim Fiaciorze Już nie zwracam na to uwagi.Chociaż przyznam, że przez tyle lat nigdy nie zdażyło mi się stać na drodze. Troszkę o niego dbałem Teraz mam zrobione 170 kkm i nadszedł czas zmienić firmę na lepszą. Mam nadzieję, że będę zadowolony!!!

Pozdrowienia

Uno 1.1 niedługo YARIS BLUE
  
 
Bedzie nowy klubowicz w Lodzi
  
 
Witamy niedłłłłłłłłłługo w klubie...JEST NAS...BĘDZIE NAS WIĘCEJ
Jesli chodzi o antynapad top rzeczywiście troche upierdliwy ale przyzwyczaisz się.
  
 
Witam Wszystkich! Muszę się pochwalić, że ja także odbieram wkrótce YARISKA BLUE To wkrótce mam nadzieję nastąpi pod koniec lipca lub z początkiem sierpnia (to juz bardziej pesymistyczna wersja). Na razie sprzedałam mojego peugocika 206 i mam wielki problem z poruszaniem się komunikacją miejską Szkoda tylko, że nikt z forumowiczów nie umieśił żadnych fotek wersji BLUE bo tak na dobrą sprawę to na żywca jeszcze nie widziałam tego co zamówiłam, ponieważ żaden z pobliskich salonów nie ma na stanie wersji pokazowej Na razie czekam cierpliwie...
Pozdrawiam!
  
 
a jaki byl powod sprzedazy 206-stki???
  
 
Powód był taki, że ukończył 5 lat i miał silnik 1.1. Jak na pierwszy samochód to spoko ale z upływem czasu mysli się o czymś szybszym. Noi oczywiście francuskie zawieszenie pozostawia wiele do życzenia, ale trzeba przyznać, że poważniejszych awarii nie było żadnych.
  
 
Cytat:
2004-06-08 16:17:05, qlerka pisze:
Powód był taki, że ukończył 5 lat i miał silnik 1.1. Jak na pierwszy samochód to spoko ale z upływem czasu mysli się o czymś szybszym. Noi oczywiście francuskie zawieszenie pozostawia wiele do życzenia, ale trzeba przyznać, że poważniejszych awarii nie było żadnych.


Nie sypnął się przełącznik kierunkowskazów? Nie było rdzy na tylnej klapie albo na kielichach amorków? Zawiecha jeśli chodzi o komfort jest wg. mnie OK, ale ze względu na wytrzymałość to kiepsko choć z tego co wiem w 206 i tak jest lepiej niż w 307...

A z Będzina niedaleko do Katowic więc jak już będziesz mieć nowe autko to zapraszam na spocik


A tutaj tak prosto z listy dyskusyjnej peugeota, opinia o 206 i serwisie:

"Nie wiem czy to normalne, ale chyba nie za bardzo. Mam samochod pol roku -
przejechane 15kkm i dzisiaj wszedlem pod auto i sie zalamalem.
Ze skrzyni biegow cieknie olej (tak to przynajmniej wyglada), tarcze
hamulcowe prawie zdarte - gdzies 1 mm na koncach jest wiecej niz w srodku,
lozyska szumia troche.
Najgorsze jest to ze wyjechalem 4 dni temu z przegladu gwarancyjnego i nic
nie zauwazyli dziwnego. Mysla ze nikt oprocz nich nie bedzie zagladal od
spodu czy co??
Przeciez za to biora forse zeby utrzymywac auto na poziomie sprawnosci. A
gdyby usuneli usterki to nawet bym o tym nie wiedzial i nic zlego nie
mowilbym na Peugeota.

Refleksje: Podczas przegladu stracilem 3 godziny podczas ktorych zdazyli mi
zepsuc Coma (tak to nazwali od kierunkowskazow - jakos to zlozyli, ale musze
wlaczac kierunkowskazy mocnym pchnieciem no i nie dziala zmieniarka
komputera pokladowego) - reszta w porzadku, ale zastanawiam sie czy za te
359zl chcialo im sie sprawdzac filtry. Napisali filtr powietrza i
przeciwpylkowy i paliwa sprawdzony - jakos w to nie chce mi sie wierzyc.
Nastepnym razem zamontuje miniaturowa kamerke i popatrze im sie na rece

A dla ciekawostki powiem Wam jak to idzie w Toyocie.
Przyjechalem (Yaris 17kkm) do przegladu gwarancyjnego. Zostawilem autko -
powiedzieli ze bedzie trwalo od 1,5 do 2h. Pani zaproponowala mi jakis film
w TV i kawke. Po 1,5h przyszedlem i powiedzieli ze jeszcze 10 minut bo
wlasnie koncza go sprzatac. Otrzymalem samochod lsniacy, wypastowany,
wywoskowany, tapicerka i plastik umyty jakimis pastami ze sie swiecila jak"