Witamy... POZNAJMY SIĘ!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
... i zyczymy udanych testow

pozdr.
  
 


  
 
Witamy Pugowców

pozdr


[ wiadomość edytowana przez: adasco dnia 2005-02-04 01:01:17 ]
  
 
BRY
  
 
cześć fajna strona
  
 
  
 
heja, witam pugowcow. sam czasem 206 1.9 sdi jezdze, wiec moze sie czasem czegos ciekawego dowiem...
Oby sie wam klub rozrastal.
  
 
Witam
Przesiadam się powoli z Lady Samary na P406 kombi. Myślę że trochę tu się pozagląda.
  
 
Witam wszystkich pół roku temu przesiadłem się z Fiata Uno na Peugeota 307! dobrze że wreszcie jest jakies forum. Pozdro dla wszystkich...
  
 
pozdrowienia od Hyundaiowców
  
 
Witam wszystkich serdecznie,
Planuje kupno Puga i wpadlem zadac pare pytan. Fajnie byloby zostac na dluzej
  
 
witam serdecznie. od niedawna posiadam puga 106 1.4 XS. mam nadzieje ze sobie porozmawiamy
  
 
no patrzcie... A ja wlasnie sie zastanawialem, jakby tu wejsc z pugiem na motonews.
radocha diabelna, jako ze motonewsowcem jestem juz dosc dlugo...
dotychczas (i nadal) w slawetny LKP

siem przedstawiem:
adas z Lodzi, lat 28, zonaty dzieciaty etc.
dosiada 405 1,9i break, do tgo lady 2107 i jeszcze czasem dwoch 306 rodzicow.

  
 
No wiec i ja witam. Nick malo peugetowski ale co tam
Wiec oficjalnie oglaszam. Wczoraj stalem sie posiadeczem Peugeota 106 1.0 rok 1997. Kolor taka zielen metalik (nie zbyt mi sie podoba) Przebieg 60 tys km. Na 100% orginalny. Samochod zadbany czysciutki nie zniszczony. Poprzedni wlasciciel (kobieta rocznik 50 ) serwisowala autko w ASO Peugeot.
Mam nadzieje ze spotkam tutaj na forum wiele ciekawych osob z ktorymi bedzie mi sie milo rozmawialo (moze w przyszlosci jakis zlocik? )
Pozdrawiam!

Aha zapomnialem napisac ze na forum motonews jestem od czerwca wczesniej odwiedzialem (i odwiedzam) forum FSO AK.
A tak wogole mam na imie Michal lat 18 (no 19 ) zamieszkaly w Warszawie.



[ wiadomość edytowana przez: Focus86 dnia 2005-01-05 23:04:03 ]
  
 
Powitac!

tez mi chodzi idea spotu w centralnej Polsce
  
 
Jak witamy to witamy - WITAJCIE
  
 
ooo widze nick z listy dyskusyjnej Zapraszac kolejnych!
  
 
No i ja witam... Troche pozno ale zawsze Aha i gratulacje z powody wyjscia z testowych
  
 
Cytat:
2004-07-12 10:25:49, Jubel pisze:
Witam Przesiadam się powoli z Lady Samary na P406 kombi. Myślę że trochę tu się pozagląda.



ze ja tego wczesniej nie zauwazylem....
a samara sprzedana? Ja tez zmienilem lajdaczke na kombi.
  
 
Cytat:
2005-01-26 19:05:01, Voy pisze:
No i ja witam... Troche pozno ale zawsze Aha i gratulacje z powody wyjscia z testowych


Voy a ty tez jestes pugowcem?