MotoNews.plWitaj w MotoNews.pl | zaloguj się  
Motoryzacja bliżej Ciebie 
Samochody, motoryzacja, opinie

Abarth  Alfa Romeo  Aston Martin  Audi  Bentley  BMW  Bugatti  Cadillac  Chevrolet  Chrysler  Citroen  Dacia  Dodge  Ferrari  Fiat  Ford
Honda  Hyundai  Infiniti  Jaguar  Jeep  Kia  Lamborghini  Lancia  Land Rover  Lexus  Lotus  Maserati  Mazda  McLaren  Mercedes-Benz  Mini
Mitsubishi  Nissan  Opel  Pagani  Peugeot  Porsche  Renault  Seat  Skoda  Smart  SsangYong  Subaru  Suzuki  Toyota  Volkswagen  Volvo

Zacznij nowy temat  Dodaj odpowiedź w tym wątku

Pokrowce do samochodu!Jakie???Jak wybrac???

Moderowane przez: Biały, thaniel
 Forum » Opinie o motoryzacji, samochodach » Pokrowce do samochodu!jakie???ja ...
 « Starszy wątek | Nowszy wątek »
Szukaj na forum: 

Sortuj posty wg daty: 
rosnąco malejąco
 >> wyświetlony od najstarszych postów <<
 Autor
 Pokrowce do samochodu!Jakie???Jak wybrac??? 
mary

szczytno

2004-06-17 12:18:37^

Drogie forumowicze!
Doradźcie coś, proszę.
Mój mężczyzna sprowadił właśnie samochód z Niemiec, wiem że chce kupić pokrowce. Chce go wyprzedzic i zrobic niespodziankę. Tyle że w ogóle się nie orientuję w temacie.Dzis grzebałam w necie i tyle się naczytałam o tych pokrowcach, że mam straszny zamet w głowie.
Nie wiem, czy lepsze będą zwykłe pokrowce czy koszulki. Welurowe, czy z jakiejś tam pianki poliuretanowej czy cóś.
LEpiej zamówic przez internet czy kupić w sklepie motoryzacyjnym, czy może w markiecie??
Czekam na wasze rady.
P.S. Wiem, że to jest Audi 80 i wiem jaki ma typ foteli.

2004-06-18 16:51

mar1712

Radom

2004-06-17 14:56:04^

Ja też zadużo o pokrowcach nie wiem,ale na pewno nie kupuj w marketach są tanie ale po miesiącu będą wyglądały tragicznie,koszulki mnie się podobają ale te tanie są też nietrwałe,nie kupuj rzadnych uniwersalnych,tylko do tego modelu,najlepiej żeby pasowały do koloru nadwozia bądź wnętrza,najlepiej kup w dobrym sklepie motoryzacyjnym,sprzedawca na pewno Ci doradzi.

2004-09-01 07:48

thaniel

Fiat Siena/Opel Astra
Warszawa - Natolin

2004-06-18 01:09:16^

Ja nie polecam pokrowcy (chyba ze fotele sa juz wyswiechtane)

W moim 10 letnim aucie byly pokrowce takie same jak tapicerka foteli i co po 10 latach fotele sa krzywe jak nie wiem co a tapicerka wyglada jakby miala rok i szkoda wywalic takich ladnych krzywych foteli

pozdr

2014-02-21 10:42

WilK

Black Magic
Prowansja

2004-06-18 05:18:28^

A jak już musowo pokrowce, to f-ma Kegel-Błażusiak.

2012-05-02 11:34

steele

warszawa

2004-06-18 21:43:28^

darujcie sobie pokrowce

2006-01-10 17:44

thaniel

Fiat Siena/Opel Astra
Warszawa - Natolin

2004-06-18 23:01:09^

A swoja droga fajnie miec taka dbajaca kobiete

Jesli juz masz kupic pokrowce to juz najlpeiej takie dedykowane pod dane autko

pozdr

2014-02-21 10:42

Forum » Opinie o motoryzacji, samochodach » Pokrowce do samochodu!jakie???ja ...
 « Starszy wątek | Nowszy wątek »

strona głównaredakcjaforum samochodowekontakt z namireklama

wiadomości motoryzacyjne - cennik nowych samochodów - autogaleria - opinie o samochodach
Copyright © 1999-2014 MotoNews.pl
Warunki korzystania z serwisu