Pokrowce do samochodu!Jakie???Jak wybrac???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Drogie forumowicze!
Doradźcie coś, proszę.
Mój mężczyzna sprowadił właśnie samochód z Niemiec, wiem że chce kupić pokrowce. Chce go wyprzedzic i zrobic niespodziankę. Tyle że w ogóle się nie orientuję w temacie.Dzis grzebałam w necie i tyle się naczytałam o tych pokrowcach, że mam straszny zamet w głowie.
Nie wiem, czy lepsze będą zwykłe pokrowce czy koszulki. Welurowe, czy z jakiejś tam pianki poliuretanowej czy cóś.
LEpiej zamówic przez internet czy kupić w sklepie motoryzacyjnym, czy może w markiecie??
Czekam na wasze rady.
P.S. Wiem, że to jest Audi 80 i wiem jaki ma typ foteli.
  
 
Ja też zadużo o pokrowcach nie wiem,ale na pewno nie kupuj w marketach są tanie ale po miesiącu będą wyglądały tragicznie,koszulki mnie się podobają ale te tanie są też nietrwałe,nie kupuj rzadnych uniwersalnych,tylko do tego modelu,najlepiej żeby pasowały do koloru nadwozia bądź wnętrza,najlepiej kup w dobrym sklepie motoryzacyjnym,sprzedawca na pewno Ci doradzi.
  
 
Ja nie polecam pokrowcy (chyba ze fotele sa juz wyswiechtane)

W moim 10 letnim aucie byly pokrowce takie same jak tapicerka foteli i co po 10 latach fotele sa krzywe jak nie wiem co a tapicerka wyglada jakby miala rok i szkoda wywalic takich ladnych krzywych foteli

pozdr
  
 
A jak już musowo pokrowce, to f-ma Kegel-Błażusiak.
  
 
darujcie sobie pokrowce
  
 
A swoja droga fajnie miec taka dbajaca kobiete

Jesli juz masz kupic pokrowce to juz najlpeiej takie dedykowane pod dane autko

pozdr