Dziś, 5 rano...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Co prawda już się wygadałem w "nocnym czuwaniu", ale co mi tam - pochwalę się drugi raz! A więc - dziś o 5 rano zostałem po raz pierwszy tatusiem!!!
Jaś waży 3100 g, mierzy 52 cm i otrzymał 10 pkt w skali jakiejś tam...
Poród był niestety ciężki - kilkanaście godzin - ale na szczęście wszystko jest o.k. - i z mamusią, i z juniorem.
Gdyby nie radość z narodzin maleństwa, to bym chyba zaj...bał anestezjologa, którego nie można było dobudzić przez pół godziny, a moja żonka w tym czasie zwijała się z bólu...
Konował pier...lony!

Ale już mi przeszła złość - teraz piwko i trochę snu, bo ostatnio mało spałem, a dzisiejszej nocy - wcale.

To tyle na gorąco - jak dojde do siebie, to jeszcze coś dopiszę, może jakieś zdjęcie się uda zrobić - zobaczymy!
Pozdr. P.
  
 
Congratulation. Wreszcie ikonka będzie odzwierciedlała kawałek Twojej rodziny!
A... i teraz jest moda na porody w wodzie. Jeśli stan żony/dziecka na to pozwala. Dziecko się mniej męczy, a matka może praktycznie iść zaraz po porodzie do domu. Po szczegóły przyszłych tatusiów zapraszam na priv.
Jeszcze raz gratuluję... a może współczuję
  
 
hehe - mi to już sie nie przyda, a przynajmniej w najbliższym czasie.
Dzięki serdeczne!
P.
  
 
heh noto big gratulacje :o)kurde tylko tyle napisze bo niebnede tu przynudzał zyczeniami pozdro
  
 
WIELKIE GRATULKI!!!!

To się pośpieszyło....
Tylko pozazdrościć
  
 
Gratki !

Zdrowia
  
 
congratulation new father.

A mój już ma 17 lat jak ten czas leci!!!!!!
A ja cały czas młodziutki jak ta lala
  
 
gratuluje, gratuluje......
  
 
moje gratulacje
  
 
kol.patrykowski - masz schizofrenię?
  
 
pyrek
a nie mowilem zebys przyjechal na zlot
dopiero bylaby impreza

gratulacje
  
 
Gratulacje!
  
 
Gratulacje!!! Niech sie "chowa"
  
 
Gratulacje Dla taty bo to sztuka zalać formę w formie
Dla mamy ze to przetrzymała
a dzidziusiowi dużo zdrowia
jeszcze raz gratulacje............
  
 
Pyrek !!!!!!! Super!!! Niech Maleństwo będzie dla Was owocem wielu radości i wielkim szczęściem!!!!!
Gratuluję Tobie i Twojej żonce!
  
 
Gratulacje!!! Jest to najważniejsze i najlepsze wydażenia jakie może spotkać człowieka - narodziny dziecka.
  
 
Pamiętam jak się moje pociechy rodziły... odbierałem poród dwukrotnie, niezapomniane przeżycia, i łezka popłynęła.

Uściskaj mamę , ucałuj dzidziusia , dla Ciebie gratulacje a rodzinie dużo szczęścia i spokoju.
  
 
gratulacje od niedźwiedzia (misia) bo serce jak motyl.
jeszcze raz gratulacje. A teraz pij pij i jeszcze raz pij bo potem długo nic. tylko pieluchy.
  
 
Jan Kornacki Polska








  
 
Dwa ostatnie zdjecia extra


GRATULACJE!!