Problem z odpalaniem na gorącym silniku

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak w temacie. Essi 1.6 16v EFI (no lpg) - jak jest zimny to odpala calkiem niezle, natomiast jak juz sie nagrzeje to olaboga swietego...... kreci i kreci....w koncu zalapie, tylko wyglada to tak jakby rozkrecal dopiero obroty zamiast od razu zaskoczyc. Jakies sugestie ??
  
 
Zadnych pomysłow co to może być ?? Oj chyba wakacje się zaczęły........
  
 
Kiedys Wilk pisal, ze mozliwe iz wtryski leja i w ten sposob zalewaja silnik. Ja mam inny problem - u Ciebie na goracym silniku kreci, ale nie pali, u mnie nie kreci - dlatego auto wlasnie u elektronika stoi. Zobaczymy co sie okaze
  
 
Jeszzce może być uwalony czujnik temp cieczy i przy odpalaniu za bogatą mieszankę wytwarza. Diodka+rezystor podpiąć się pod diagnostykę - na pewno pokaże kod błędu.
  
 
Moduł zapłonowy!!!
  
 
Czy wie ktos co to jest kod błedu 111????
  
 
Kod 111 - wszystkie układy sprawne
  
 
powaga???
  
 
Serio.
  
 
a jakis macher w serwisie bosha mowil mi ze 111 to awaria czujnika temperatury powietrza
  
 
To akurat kody 112, 113 i 114

A zresztą sam sobie zobacz - KLIK
  
 
Podejrzewam ze gdyby wtryskiwacze lały to bez różnicy by było czy ciepły czy zimny.
  
 
Okazało sie ze jeden z przewodow kostki do czujnika temperatury (tego z gory w obudowie termostatu ktory przekazuje dane do kompa) byl luzny i nie stykal. Zaraz jade zrobic jazde testowa i zobaczymy ........