Gdzie są w Polsce sklepy z częściami do Fiata 127 ???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Konkretnie to potrzebuje zaworki gdzie zamek ma 3 nacięcia!! potrzebuje tego jak powietrza pomóżcie!!
  
 
Polecam sieć : Euro Moto Fan
http://www.emf.krakow.pl/index.php
  
 
Dość zapomniany temat...
Ale myśle ze dość ważny...
Dodajmy do tego jeszcze 128 i proponuje temacik PRZYKLEIĆ...
Panie TREZ czekamy

Jak ktoś coś wie to niech pisze
  
 
no wlasnie (nie bede zaczynal nowego tematu)
gdzie w kraku moge dostac jaknajszybciej uszczelke pokrywy zaworowej w silniku 903
moze spasuje z innego silnika CC, uniacz itp
  
 
Euro Moto Fan...ul Wielicka koło cmentarza
  
 
no i dorwalem w emf
tylko 7 pln
od innych autek nie pasuje bo musi miec sciecie na aparat zaplonowy (tak jest w tym miejscu uksztaltowana obudowa klawiatury)
  
 
Spróbuj na Trzebnickiej we Wrocku jest sklep Fiata na Trzebnickiej jak chcesz to napisz do mnie to podam Ci numer telefonu
  
 
W Krakowie jest też jeden mał sklepik motoryzacyjna gdzie mają dużo części do fiaciora i to tańsze niż emf. Sklep jest na ulicy Dauna 33. Sam byłem zszokowany bo poszedłem zapytać o uszczelke pod głowice a gość popatrzył poszukał i znalazł. zapłaciłem 20 zł a w emf kosztuje około 35 zł może inny producent ale różnica w cenie też spora. Pozdrawiam.
  
 
Gorąco polecam bardzo dobry sklep z czesciami do naszych kochaniutkich Fiatów wiec znajduje on sie w okolicach Bielska-Białej dok. Jasienica SKLEP BASIA tel.033 815 28 49 aha prowadza także możliwośc wysyłki towaru!!! pozdrawiam !!
  
 
A w warszawie jakis sklep polecacie?
  
 
W Szczecinie na ulicy SZEROKIEJ
  
 
czy istnieja jeszczejakies sklepy z czesciami do 127 bo ten euro moto fan chyba juz nie bardzo dycha bo w gdansku oddzial zostal zlikwidowany zamiast niego jest lumpeks a na stronie zadnej wzmianki niema a mail na krakowski nie dochodza maile
  
 
Cześć. Mam do sprzedania kompletną literaturę do samochodów marki FIAT model 127 a także FIAT 500, 600, 850. Jeśli jesteście zainteresowani to proszę o kontakt pod nr tel. 889 297 545 lub możecie co mnie napisać na adres: esz.esz@interia.pl
  
 
części do Fiata 127 www.eco-cars.pl pozdrawiam
  
 
http://sklep.intercars.com.pl/
  
 
Wrocław
Trzebnicka 7
071 322 95 57
  
 
W Krakowie
ul.Wielicka 47
  
 
www.fota.pl mają do zawieszenia wszystko tj poduszki silnika, poduszki mc personów tp
  
 
ja mam troszkę zobaczcie
Części do 127 MK1 silnik 903 cm3
  
 
mam części do silnika fiata 127p skrzynia biegów lampy itd kto co potrzebuje dzwonić 516581036 dogadamy się