Witam

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
i zapraszam do korzystania z nowego Forum. mam nadzieje ze forum szybko sie rozwinie i bedzie mozna podyskutowac o sprawach zwiazanych z renowacja nadwozia i wszystkimi pokrewnymi tematami.
POZDRAWIAM P.G.
  
 
Heya witam pierwsze forum o chromoleniu itd

pozdr i mam nadzieje ze sie rozwinie
  
 
sie rozwija

hehe tak na powaznie madry pomysł

pozdrawiam
  
 
Podoba mi się ten pomysł.
  
 
Zobaczymy czy sie rozwinie
  
 
no witam witam
  
 
DzinDybry!!!
  
 
cze!
fajne forum
dobry pomysl
ja np dzisiaj renowowalem (?) minia i sprayem zardzewiale nadkole mojego kanta ))
  
 
Witam
Serdecznie pozdrawiam użytkowników nowego forum.
Choć autko jakim się poruszam nie "obcieka" chromem taj jak klasyki z lat 70 i 80 to i n Omedze znajdzie się conieco do polerowania i regeneracji...
Poza tym z tego co zauważyłem to ma bć to forum dotyczący ogólnie regeneracji i konserwacji autek a tu kłania sięrdza...bliska już bardzo memu autku
Pozdrawiam Vincent - Opel Klub Polska
  
 
siema!
na flaszke nie ma;(
  
 
No to ja też się przywitam. WITOJCIE. Maniacy chromu, połyskujących powłok lakierniczych i galwanicznych, poszukiwacze detali dawno zapomnianych przez fabryki produkujące plastixy masowo! Witam was wszystkich!! Carry On !!!!!!!!!!!!!!!
  
 
Cpt. Crome wita wszystkich błyszczących
  
 
ja tez WITAM
wyglad to podstawa
  
 
Witam nowych witam serdecznie.
  
 
Heloł oll`jo
  
 
Witojcie w krainie mleka HEJ
  
 
Witam wszystkich serdecznie i pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2004-08-10 15:06:35, Agnes1980 pisze:
Witam wszystkich serdecznie i pozdrawiam.



Witam Age, całuję rączki
  
 
Ja rowniez ladnie sie przywitam.
Nie dawno zaczalem remont blachyw moim samochodzie wiec na pewno bede czesto zagladal
Pozdrawiam wszystkich
  
 
No Satiz, to cos napisz ciekawego, jakieś spostrzeżenia z remontu. Wszystko jest mile widziane! Pozdrawiam serdecznie!