Witam - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
dzien dobry wszystkim witam i zmykam
  
 
Panowie i Panie Witam Bardzo Serdecznie !!!


KURDE --- O forum o tej tematyce zawsze marzyłem .... !!! DZIĘki --- Mam nadzieje że ludzie TU są przychylni dla .... pytających ...
  
 
Witam wieczorową porą!!!
  
 
witam . jestem tu nowy. wiecej bede pytal i czytal jak odpowiadal co zlego to nie ja pozdrawiam
  
 
Witam wszystkich.
Forum jest super, bardzo długo szukałem takiej kopalni wiedzy....a tu proszę...gratulacje.
  
 
Skoro sie witamy to ja tez nie mieszkam

Ford Rulez
  
 
Witam!!! Wszystkich Forum jest super ciesze sie ze tu trafilem mozna tyle cennych rzeczy sie dowiedziec Pozdro for all!!!
  
 
ja też witam
  
 
ELO
  
 
Witam wszystkich użytkowników forum, mam nadzieję, że będzie fajnie. Z zawodu jestem blacharzem samochodowym, zawsze więc służę dobrą radą.
  
 
Oj w sumie to przydałoby się przywitać po tym jak modek dał prawa [choć się nie spieszył ].

A więc Witam wszystkich. Posiadam Ładną 2107 - jest to moja pierwsza fura i której nie zamierzam szybko zmieniać .
Na forum będę pewnie w większości pijawką ^^ .
  
 
Siemanko, witam wszystkich
  
 
Witam wszystkich
jestem nowym zarejestrowanym, zakręconym,pozytywnie w stronę FSO,
Najpierw muszę się dobrze porozglądać po forum, poszperać popatrzeć, a i może na niektóre tematy włączę się do rozmowy czy poodpowiadam coś.
Jak zgram fotki to przedstawie swoje cuda, które mam.
Możliwe że nie bedę tu za często ze względu na pracę ale ile się da tyle dam
pozdro dla wszystkich e-FSO-wców
  
 
Witam wszystkich serdecznie.
Działam Toruń-Łódź.

Pozdrawiam
  
 
Witam Wszystkich użytkowników na forum. Bardzo się ciesze,że mogę tutaj z Wami być i mam nadzieję,że miło i aktywnie spedze ten czas.
  
 
Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Bardzo się ciesze,ze mogę do Was dołączyć i mam nadzieję,ze miło i aktywnie spędze tutaj czas,pomagając w wielu kwestiach.


Pozdrawiam.
  
 
Cześć Jestem tutaj nowy i chciałbym zaproponować wszystkim nowy produkt Tutaj dlatego jestem

Protec DIP+
  
 
Witom Serdycznie
  
 
Witam Wszystkich na forum:0 Bardzo się cieszę,że mogę do Was dołączyć i mam nadzieję,ze miło i aktywnie spędzę ten czas pomagając w wielu kwestiach związanych z motoryzacją.

Pozdrawiam.
  
 
Witam serdecznie, znalazłem na tym forum masę informacji, które już wdrożyłem jednak mam nadzieję, że nadal będę poszerzał swoją pasję