WITAM!!! - tu możesz sie przywitać - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hello!! Dawaj foty!!!
  
 
temacik w ktorym sie witamy jest juz stworzony
ale czesc
  
 
No cześć. A w jakim stanie jest autko? I moze jakieś zdjęcia tegoż klasyka.
P.S. Ksywa rzeczywiście zajebista!
  
 
Czoelm ! Czy Twoja wypasiona ksywa odzwierciedla stan autka ??
  
 
maluszek ma przejechane od nowości jakieś 70 tyś.
zdjęć w postaci cyrowej chwilowo nie mam (zawieruszyły się gdzieś)
W tej chwili auto stoi u znajomego blacharza i przechodzi kurację odmładzającą
  
 
Witam wszystkich

Nie wiem co sie pisze jak sie wita wiec napisze tak:

Bialy FL-89 w ciaglej przebudowie (od chyba pol roku go mam) - zdjecia niedlugo

Pozdro!
  
 
NO i o to chodzi
witam wszystkich... pozdrawiam... no i tak wogóle...nie...
  
 
Witam WSZYSTKICH !!!



Pozdrawiam dt
  
 
Czeeeee wszystkim w zasadzie to jestem nowy na forum choć już ponad 150 dni . Mam 2 128 sl 1300 i żaden nie jeżdzi
bo są wczęściach ale kompletne (95%~)
  
 
witam podobnie jak wy jestem maniakiem fiata w tym wypadku 125p gdzie tu sie wkłada zdjecia ????
  
 
czec i czolem, zdejecia wkladasz na serwer i linkujesz albo z hdd ale niema ich jak Ciebie niema on line.
  
 
Witam wszystkich nowych fiatomaniaków i życze przyjenego klikania i powodzenia w pracach i naprawach swych autek
Pozdrawiam
  
 
Również witam serdecznie .
  
 
ja te zjestem winien przeprosiny ( posta otwozyłem z dopiero z drugiej strony )

własnie wstałem i wyszedłem z garazu ( spałem we fiacie ) WITAM WSZYSTKICH I POZDRAWIAM BUENOS DIAS!!!!!!!
  
 
siema!
mam na imię Adrian i jestem ze Śląska.
bardzo chętnie z kumplem odwiedzilibyśmy Was, więc jeśli planujecie jakiś spot, to dajcie znać, bo w sobote (18.09) byliśmy w Radomiu, tam mial sie odbyć podobno zlot fiatów, ale jak sie okazalo nie bylo niczego wiecie cos może o tym spocie?
pozdro dla wszystkich
  
 
HOW
  
 
Czesc.. jestem tu nowy... czy ktos z was ma u siebie turbinke kowalskiego? Co o niej sądzicie?
  
 
Cytat:
2004-09-20 21:20:40, Kuner pisze:
Czesc.. jestem tu nowy... czy ktos z was ma u siebie turbinke kowalskiego? Co o niej sądzicie?

ja mam, leży nad biurkiem..za to kumpel wsadził to cudo do malucha i ten zamienił się w potwora (czasem jeszcze na trójce zrywa przyczepność )
  
 
ja mam cztery nawet robie sobie qatro turbo bedzie palil 2l100 i rwal kapcia na 4
  
 

HydePark jest przewidziany do , dlatego ten temat jest celowo na głównym!



Cytat:
2004-09-19 22:26:06, maskekk pisze:
(...) zdejecia wkladasz na serwer i linkujesz albo z hdd ale niema ich jak Ciebie niema on line.


Taaa, ale jemu chyba chodziło o wsadzenie zdjęć do profilu, co mozna uczynić >> TUTAJ <<, na dole jest pięć pól (z przyciskami "przeglądaj