"Zlot Samochodowy - Ostrów Mazowiecka 2004" ZAPRASZAM All !

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wiadomość dla wszystkich miłośników motoryzacji... również miłośników ukochanych naszych fiacików... (ale mi się rymnęło ) W ostatnią niedzielę września [26] na płycie lotniska w okolicach Ostrowi Mazowieckiej [nie całe 100 km od Warszawy] o godzinie 12 rozpoczynamy imprezę... taaak - fajną imprezę... Spory zlocik wszystkiego co ma cztery koła i silnik...

Ale oprócz zlotu będą też inne atrakcje:

o 13:00 - pokaz ratownictwa drogowego Państwowej Straży Pożarnej
o 14:00 zaczynają się pokazy lotnicze motolotniarzy. Będzie można również przełamać swoje lęki - i polatać taką maszyną latającą

Przez cały czas trwania zlotu jedna z firm prowadzących naukę jazdy będzie organizowała konkursy z nagrodami [!!!] na jazdę zręcznościową samochodem z zainstalowanymi tzw. trajlerami - czyli kółeczkami doczepionymi z tyłu zamiast kół! - Jeśli ktoś jeszcze nie próbował - to zachęcam bo naprawdę warto - jest to znakomity test na umiejętności wszystkich pewnie czujących się za kółkiem kierowców. Z nauką jazdy będą związane również inne atrakcje - czyli plac manewrowy, stanowiska komputerowe do zdawania egzaminów i inne.

Ja osobiście ze swojej strony funduję nagrody dla kierowców najładniejszych aut zlotu - również maluchów...

Zapewniona będzie gastronomia... więc nikt z głodu przymierać nie będzie

No i oczywiście jak na zlot przystało.... będą szaleństwa na płycie lotniska ale dopiero po zakończemiu pokazów lotniczych.

WJAZD NA IMPREZĘ JEST CAŁKOWICIE WOLNY!!!

Dojazd na lotnisko będzie dobrze oznakowany od samego centrum Ostrowi.

W razie pytań o szczegóły piszcie na maila : zlot@gsi.pl
zainteresowanym wyśle mapkę dojazdu.

Proszę przekażcie tą informację dalej - czasu jest mało!

Pozdrawiam was ZIELIK


[ wiadomość edytowana przez: Zielik dnia 2004-09-12 09:30:46 ]
  
 
jedzie ktoz waw ? jak wstep wolny to mozna by pojechac.
  
 
No właśnie niech się zbierze grupka z wawy
  
 
Ja będe napewno!!!!!!!!!! (będzie to mój pierwszy zlot nowym autem )

P.S. Napisz dokładnie w jakiej miejscowoscie jest to lotnisko.

Pozdrawiam!
  
 
Jak si grupka z wawy zbierze choiciarz troszke konkretna to ja jade
  
 
JA TEŻ
tylko wiesz Maskekk TY jedziesz tylko Swoim malcem
  
 
nie bardzo kumam czym jeszcze mialbym jechac
  
 
Cytat:
2004-09-13 20:25:21, maskekk pisze:
nie bardzo kumam czym jeszcze mialbym jechac


A czym byłeś na grillu??
  
 
kuniem dobra ale kto z wawy jedziue jeszcze ? kilov napisal mi ze z checia pojedzie
  
 
No to mamy już tszy maluszki superaśko
czekamy czekamy im nas więcej będzie jechać tym lepiej
qrcze jeszcze nie jechałem kolumną kaszli
  
 
nop ale jeszcze ludu jest wawy wiecej wiec moze ktos jeszcze ?
  
 
Ja bym sie chetnie przejechał ale nie wiem jak bede z czasem stał bo nie wiem czy do roboty nie bede musiał isc a cojnajgorsze to sie moge dowiedziec w ostatniej chwili zreszta dzien wczesniej na bemowie jest finał wyścigów 1/4 mili i raczej na to bede jechał ale tez nic pewnego i jak by ni było to jest blizej bo na bemowo mam około z 25 km a do ostrowi jakies 80
pozdro
  
 
Dołączam plakacik

Jest na nim mapka dojazdu od Ostrowi (dorysowałem obwodnicę).






[ wiadomość edytowana przez: Zielik dnia 2004-09-14 00:44:17 ]
  
 
Ja jade na dzialke do Broku na weekend,a ciebie Zielik kojarze ze sklepu moto,bylem w wakacje u ciebie i pytalem o czesci do klasykow
wiec pewnie wpadne
  
 
Widze ze moja impreza ma konkurencję - heh
  
 
Zielik wes podrzuć jeszcze raz ta mapke bo odemnie z łomzy kilka fiatów pojedzie,a fajnie by było tam trafic, dzieki
  
 
Chciałem się wybrać,ale patrzę,że mało chętnych.
  
 
No darecki ja tez bym sie wybrał ale chyba nikomu nie zalezy zeby tam trafictak ze musimy czekac na jakiś spocik w B-stoku,a moze cos razem z Krupkiem wymyslimy?


[ wiadomość edytowana przez: chrostek dnia 2004-09-24 20:05:23 ]
  
 
no chetnie chetnie,w bialymstoku dam radeale poki co,nie mam kasiory na wache,zeby jechac dalejsorry
  
 
Chrostek - ja już trzy razy Ci na maila tą mapkę posyłałem - to nie moja wina że ty masz coś nie tak z pocztą.

Wstawiam więc tutaj: