MOTORYZACYJNE życie Trójmiasta ... - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
to fajnie wiedziec ze mam do Was tak blisko . Widziałem ze wczoraj w monster garage jakies browarki szły hehe
  
 
no szły szły...jak sie składa 3 silniki naraz to trzeba dużo pić bo inaczej nic z tego nie bedzie hehe
  
 
macie tam utrudnione warunki pracy bo jak nieraz z oczyszczalni zajedzie... hehe
pozdrawiam
  
 
Jak narazie nic nie śmierdziało z odstojników a nie oczyszczalni Po drugie dzięki za troske o moje autko A po trzecie "trzeba ciąć metal i krzesać iskry", stąd też zapewne piwka
  
 
hehehehe.. zaraz piwka... ze niby nie wiadomo jaka biba tam byla.. hehe "koks i dziwki" a browary to dylko dopelnienie.. hehe.. borys trzepnaj jednego browarka i zaraz sie zrobila melina z garazu!! hehehe nic podobnego.. a my sie sapi znamy?? heh 3a bylo podejsc jak widziales boba simona.. chociazby po to zeby zobaczyc czy faktycznie ktos go nie gwizdnal.. no i bysmy sie poznali.. skoczyli po jeszcze jednego browarka.. albo 10 browarkoow i bylo by git .
  
 
widze ze ladna imprezka sie odbyla ale co do spota to w srode spoko tylko dokladnie gdzie zebym wiedzial jak duzo wachy potrzebuje na dojazd i powrot
  
 
Spokojnie jakoś się ustawimy Prześlemy dokładne "nuty" jak dla pilota i będziesz jechał Trafisz napewno
  
 
Cytat:
2004-09-20 07:37:49, fuso pisze:
widze ze ladna imprezka sie odbyla ale co do spota to w srode spoko tylko dokladnie gdzie zebym wiedzial jak duzo wachy potrzebuje na dojazd i powrot


W każdą środę o 18 Pas startowy na Zaspie (większość zjawia się 18:15 - 18:30)
  
 
hehe czadowo!!!! w jakiej czesci Gdanska jest ten pas na zaspie?? daleko od PG???? , nie na serio- "a zresztą na pewno bedzie jakos oznakowane na kazdym skrzyzowaniu wielkie swiecące strzałki "do pasa na zaspie" (takie jak w Las Vegas) hehe a przy pasie duzy neonowy kawboy z dwoma pistolami i pełno lasek ( tak jak w F&F)" Pozdrowionka
  
 
Cytat:
2004-09-20 11:01:11, Radass pisze:
... a przy pasie duzy neonowy kawboy z dwoma pistolami i pełno lasek ( tak jak w F&F)" Pozdrowionka


Niestety odkąd pas został pogrodzony betoniakami przez srodek, to skończyły się popisy motorków i wyścigi.... a co za tym idzie jest mniej lasek ..... więc i kowboja trza było zdemontować
  
 
Cytat:
2004-09-20 11:01:11, Radass pisze:
hehe czadowo!!!! w jakiej czesci Gdanska jest ten pas na zaspie??



no pas znajduje sie na Zaspie (dzielnica Gdanska) ale jak tam sie jedzie (na jakiej ulicy on sie znajduje) to nie mam pojecia.... moze ktos nas oswieci???
  
 
ulica Jana Pawla II.
Jadac od PG trzeba przejechac przez Grunwaldzka (to ta z tramwajami, glowna ulica Gdanska prowadzaca do Gdyni) w miszewskiego (na rogu po lewej str. ksiegarnia, po prawej XL Burger) i jechac caly czas glowna... Jak zobaczycie nad ta glowna ulica wiadukt (to jest dla ludzi ale tego nie mozecie wiedziec ) to przygotujcie sie do skretu w prawo PRZED wiaduktem. Zjezdzacie z gorki i odbijacie w prawo (uwaga podporzadkowana) jedziecie jakies 50m i skrecacie w lewo. I ot oczom Waszym ukazuje sie dawny wojskowy pas startowy. Poznacie go po tym ze biegnie wzdluz ulicy, jest wylozony betonowymi plytami i po betonowych kregach...

Teraz opis wydrukowac, powiesic w aucie albo do piatku nauczyc sie go na pamiec.

CU
  
 
Cytat:
2004-09-20 16:36:18, Borys_PG pisze:

Teraz opis wydrukowac, powiesic w aucie albo do piatku nauczyc sie go na pamiec.




Auta jeszcze nie bede mial wiec nie powiesze, ale napewno naucze sie go na pamiec i moze dotre
  
 
baja normalnie tylko czemu do piątku trzeba sie nauczyc?? spot ma byc w srode HEHE ale i tak przyjade ARARARARARRRRR pozdrowienia i dzieki za opis.
  
 
napisz skad bedziesz jechal (gdzie bedziesz mieszkal czy cus)to opisze Ci dojazd... Albo z kims sie umowisz, to Cie zabierze...
  
 
ja bede w piatasa na pasie raczej na pewno ale mysle ze zjawie sie tez w srode bo wtedy moze byc nas wiecej - ja niestety jade od drogiej strony wiec opis mi sie nie przyda ale jak dobrze kojaze to jadac przez dolny sopot do gdanska przejezdza sie kolo pasa
  
 
tak dobrze kojarzysz...jak bedziesz dojeżdzał do waiduktu to bedziesz go mial po lewej stronie. do zobaczenia!
  
 
ja w środku tygodnia napewno nie dam rady pojawić się na pasie, pozatym mam inne "obowiązki" jak np. kombinowanie drugiego monster garage ale w Rumi
FUSO a może spotkamy się chociaż we dwóch, w niedzielę w Gdyni? skoro mieszkamy tak blisko siebie to możnaby się postarać, nie? mam wielką ochotę poznać jakieś nowe twarze, no i miałbym dla ciebie pewną ( NIE niemoralną propozycję,. ale to już do obgadania na miejscu..
jeśli miałbyś ochotę się ze mna spotkać to proponuję parking pod GEMINI w jednym z dwóch najbardziej oddalonych od budynku rogów parkingu, gdzieś tak o.. 16?

no i oczywiście zapraszam wszystkich chętnych z pobliskiego terenu
  
 
magnum spoko luz jak dla mnie super moze byc i 16 w sumie troche wczesnie ale damy rade (niewiem co to za propozycja ale mam sie bac?? ) do zobaczenia i pozdro dla 3-miasta a z reszta zobaczymy sie w srode 29.09 na pasie na zaspie (najpierw w piatek tez trzeba skoczyc na pas tylko kurka skad ja wezme tyle wachy )
  
 
ogolnie rzecz biorac to spoty TKM (trojmiejski klub malucha-fajnie to brzmi ) sa w piatki. W srody byly zloty "aut tuningowanych" co owocowalo przyjezdzaniem naprawde roznych aut... zapraszamy w piatki.