MOTORYZACYJNE życie Trójmiasta ... - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-09-21 11:18:27, Borys_PG pisze:
W srody byly zloty "aut tuningowanych" co owocowalo przyjezdzaniem naprawde roznych aut... zapraszamy w piatki.



Ze środowych "ogólnych" już nic nie zostało.... jedyne kluby jakie się pojawiają co środę o 18 to KTT (kadety) , FSOAK i kilka znajomych maluszków z F&F
  
 
Pojawia się takze GDautoklub
  
 
magnum jednak nie dam rady w niedziele byc pod gemini bo sprawdzilem plan zajec na uczelni i mam zajecia do 19 z chakiem wiec o 16 siedze na zajeciach wiec przykro mi ale sie nie spotkamy
  
 
a bardzo bedziesz zmęczony po tych zajęciach? bo wiesz.. ja po dobranocce spać nie chodze może napisz o której wieczorem możesz być na tym parkingu czyba że proponujesz jednak inny termin- postaram się dostosować
a co do tej propozycji to luz, bać sie nie musisz
  
 
ok ludziska a tak mniej wiecej to na jaką ulice trzeba dojechac ?? to jest gdzies niedaleko Jana Pawła? do zobaczyska!!
  
 
to w koncu ile ludzi sie zglosilo na zlot?? ile bedzie aut ktos to policzyl??
  
 
Sporo
A tak poważnie to spotykamy się teraz w piątek?? Czy kiedy?? Bo już straciłem rachubę czasu?? Jeśli w piątek to super


P.S. Jeśli chodzi o dojazd do Jana Pawła to proponuję tramwajem pierwszy raz. Na przystanku przy operze bałtyckiej (przyszli studenci będą chyba już wiedzieć) należy wsiąść w tramwaj numer 2 lub 8 i jechać około 20 min. Na chyba 9 przystanku należy wysiąść (przystanek znajdować będzie się na takiej estakadzie) i skierować się w kierunku północnym. Pas jest widoczny z okien tramwaju ZAPRASZAM

P.S.2 Dla Fuso dojazd do pasu zaczynam opisywać od hali Olivi!! Na światłach zaraz za halą skręcić należy w lewo (ul. Kołobrzeska) następnie jedziesz i na 7 światłach (sporawe skrzyżowanie z tramwajami) w prawo. Jedziesz znów przed siebie, mijasz światła jedziesz nadal prosto. Będziesz widział wiadkukt, zaraz przed nim jest zjazd w dół w prawo. Zjeżdzasz i na stopie walisz w lewo. Potem delikatnie pod górkę i już po lewej będzie pas. ZAPRASZAM
  
 
no teraz to juz zostal tylko piatek
  
 
wcale nie bo cala gadka byla o srodzie 29 !!!! a nie tej wczorajszej...
  
 
ooops... Faktycznie...
Zreszta i tak spotkamy sie w pt
  
 
dzieki simon mysle ze trafie tymbardziej ze kiedys z kumplem bylem na pasie
a co do spota to jest 29.09 sroda

ja naprzyklad wpadne jeszcze w ten piatek bo i tak mielismy sie spotkac z simonem

wiec do zobaczenia w piatasa

pozdro
  
 
No 29.09 będę na 99,9% mógł się pochwalić wspomaganiem w moim kanciku - właśnie trwa montaż
  
 
No to powiedzcie mi jak dojsc (ew. dojechac) z ulicy Jagiellonskiej??? (tam wlasnie bede mieszkal) Kawałek drogi bede mial (chyba ) ale nawet bede mogl sie pieszo przejsc... Wiec w piatek na 90% bede... jesli nie zabladze
  
 
sroda.......sroda sroda w srode ja bede na 100 %. ale sie fajnie kreci ta dyskusja. post jest zawsze w czołowce hehe kurde mam dziure w dzwiach ..... ide to zalatac Narazie
  
 
z jagielońskiej to albo napiechtke jakies 25-20 minut drogi, albo tramwajek i 3-4 przystanki
  
 
musisz jechac tramwajem w strone wrzeszcza (nie w strone sopotu)... z tego co widze to kazdy jedzie w tamta strone... Ale moze Armata Ci podpowie bo powinien lepiej wiedziec...
CU
  
 
No OK. Ale Jana Pawla przecina Al. Rzeczypospolitej... I mam skrecic z niej w lewo czy w prawo??? I pozniej na jana pawla po lewej czy po prawej??? Sorki ale nie znam Gdanska a do dyspzycji mam tylko mape
  
 
a ja mam pomysła !!!!!!! moze spotkamy się np. przy chali ( sali ) na Oliwi?? a potem wszyscy dojechalibysmy bez problemow do sali na Oliwii mozna łatwo dojechac tramwajem. nawet ci bez aut, i ci którzy nie znają GDA tam trafią. pozostanie kwestia godziny spotkania. Pozdrowionka
  
 
w sumie dobry pomysł....jestem za
  
 
HALA OLIVIA!!!


Możemy się spotkać na parkingu przy McD zaraz przy hali bo parkingi przy hali sa naprawde spore i można pobłądzić




P.S. Jak coś to możemy się telefonicznie ugadać: 505748576.

[ wiadomość edytowana przez: simon_pg dnia 2004-09-23 20:50:53 ]