WARSIAWKA- wszelkie formy integracji... - Strona 96

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2015-03-16 21:55:37, emde pisze:
Nie widziałeś mojej a ja twoją tak i wiem, że blacharsko jest w dużo lepszym stanie niż Kremówka.


Nie przesadzaj emde, tak się posypała twoja siódemeczka?

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Właśnie sobie tak wykoncypowałem, że może ja jednak Ładą przyjadę - moją byłą 07 Jak mój kolega nie będzie się nią w tym czasie nigdzie wybierał, to od niego pożyczę i nie będę musiał sobie wstydu jakimś "kurduplem-chytlerofcem" robić
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Kurde jak dobrze pójdzie to będzie niezła reprezentacja. Przydałoby się jakoś w kupie ustawić
  
 
To ja rzucam pomysł, żeby spotkać się jakieś pół godziny, godzinę wcześniej, nawet w innym miejscu W-wy i razem, kolumną, podjechać na stadion. Inaczej to każdy z nas dotrze o innej porze i wszyscy będą porozrzucani po parkingu.

Andrzej - tak, niestety.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Zatem gdzie w wawie jak najmniej świateł od stadionu jest kawałek placu żeby się zebrać? Może przy Dw. Wileński jest pewien market i sporawy parking, może tam?
  
 
Cytat:
2015-03-17 20:58:56, Cezary_84 pisze:
Zatem gdzie w wawie jak najmniej świateł od stadionu jest kawałek placu żeby się zebrać? Może przy Dw. Wileński jest pewien market i sporawy parking, może tam?


Tez o tym pomyślałem. Na najniższym poziomie jest zazwyczaj w miarę pusto wiec tam można by się spotkać i na stadion zajechać w kolumnie na pełnej k...
  
 
Kolega mi potwierdził, że "moją" Ładę mogę pożyczyć Ja myślałem, żeby się spróbować gdzieś bliżej złapać, na ul. Lubelskiej albo gdzieś na Mińskiej. W weekend nie powinno tam być dużo aut po parkowanych a na parkingu na Wileniaku to może być problem z odnalezieniem się dla osób, które tam nie bywają (jak np. ja ).
Co nie zmienia faktu, że się dostosuję do opinii większości, bo mi to tam ryba, możemy się spotkać nawet pod M1 w Markach, też dojadę
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Może być i Mińska/Lubelska, ewentualnie Kijowska koło Wschodniego. Ja się dostosuję.
  
 
Jutro po pracy wyskoczę na Mińską, Lubelską, Kijowską i zobaczę gdzie będzie łatwiej zaparkować kilka maszyn.
  
 
Cytat:
2015-03-18 19:31:37, Cezary_84 pisze:
Jutro po pracy wyskoczę na Mińską, Lubelską, Kijowską i zobaczę gdzie będzie łatwiej zaparkować kilka maszyn.



Jeszcze ewentualnie na Jagiellońskiej jest basen a za nim mała uliczka, na której można by się ustawić. Stamtąd juz rzut beretem na stadion. A i proponuję wjechać przed 12 bo po 12 to zacznie się tam robić straszny kocioł.
  
 
A może bez cudowania, spotkać sie na miejscu docelowym o 11.30 powiedzmy. Dobre miejsce razem zajmiemy i nie trzeba szukać jakichś miejscówek.
  
 
Tak więc: na końcu Lubelskiej tuż obok pętli autobusowej pod samym wschodnim jest sporawy nieoznakowany parking na wyjeżdżonej trawie, podobnie jak z II strony na końcu Kijowskiej gdzie są jeszcze normalne miejsca za przystankami. Na foto z satelity widać jak na zakręcie/skrzyżowaniu ulicy Wrzesińskiej i Kępnej jest parking.

[ wiadomość edytowana przez: Cezary_84 dnia 2015-03-19 19:55:17 ]
  
 
moja Pani mi własnie przypomniała, że tego pięknego dnia obchodzi kolejne 18 te urodziny - trzymajcie więc proszę kciuki za owocne rozmowy i udaną walkę z systemem !

oczywiście pomysł wcześniejszego spotkania dla mnie super !
  
 
Zabieraj ją więc na spota. Najlepiej z koleżankami (dobrze, że moja tutaj nie zagląda).

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Emde, masz za małe doświadczenie bycia w związku. Już ją to widzę, jak Kuba zabiera swoją kobietę na spotkanie.
  
 
Na bezpieczne spotkanie jakim będzie otwarcie sozonu zabiorę swoją panią bez większego stresu jeśli uda mi się ją przekonać że urodziny można świętować dzień później

Jednak na takie ustawki gdzie spożycie przekracza normy raczej niekoniecznie
  
 
Byłem w podobnej sytuacji, w urodziny mojej Pani wypadał ogólnopolski zlot Civic Klubu, mówiła, że mogę jechać i tak dalej. Ale wiedziałem, że jeśli tak zrobię zemsta będzie długa i bolesna więc odpuściłem.
Na jakikolwiek zlot zabrałem ją tylko raz i to tez nie była jej bajka i się tylko wynudziła, od tej pory jeżdżę sam.
  
 
Na węgierski zlot przyjeżdżają całymi rodzinami. Inna sprawa, że każdy w każdym wieku znajdzie tam coś dla siebie: gry, konkursy sprawnościowe, nocne koncerty, fajne autka z całego kontynentu do obejrzenia no i co najważniejsze moim zdaniem - nużnonarodna integracja przy %.


-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Cytat:
2015-03-28 15:42:34, emde pisze:
Na węgierski zlot przyjeżdżają całymi rodzinami. Inna sprawa, że każdy w każdym wieku znajdzie tam coś dla siebie: gry, konkursy sprawnościowe, nocne koncerty, fajne autka z całego kontynentu do obejrzenia no i co najważniejsze moim zdaniem - nużnonarodna integracja przy %.


Na Zloty Lancia Klub Polska również jeździmy zazwyczaj całą rodziną. Na YTW jeżdżę rzadko i tylko ze starszym synem, żona i młodszy, chyba by umarli z nudów Patrząc po zeszłorocznym Zlocie Łada Klub Polska, na tegoroczny przyjadę sam...
...nie miałbym nawet odwagi narażać rodziny na takie atrakcje
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
To co z tą miejscówką ?

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3