WARSIAWKA- wszelkie formy integracji... - Strona 102

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Fajna impreza...
  
 
Wybiera się ktoś w sobotę na to?

"Zapraszamy na kolejną, już dwunastą edycję imprezy z cyklu Saturday Night Cruise! Impreza startuje w sobotę 28 maja o godzinie 17.00 na parkingu Polfy Tarchomin w Warszawie. Więcej informacji na temat imprezy oraz after party opublikujemy już wkrótce na tablicy wydarzenia!"

Organizator: Buzzing Bugs, https://www.facebook.com/BuzzingBugs.

Link do wydarzenia na FB


[ wiadomość edytowana przez: felype dnia 2016-05-24 23:35:01 ]
  
 
Cytat:
2016-05-24 23:32:43, felype pisze:
Wybiera się ktoś w sobotę na to? "Zapraszamy na kolejną, już dwunastą edycję imprezy z cyklu Saturday Night Cruise! Impreza startuje w sobotę 28 maja o godzinie 17.00 na parkingu Polfy Tarchomin w Warszawie. Więcej informacji na temat imprezy oraz after party opublikujemy już wkrótce na tablicy wydarzenia!" Organizator: Buzzing Bugs, https://www.facebook.com/BuzzingBugs. Link do wydarzenia na FB [ wiadomość edytowana przez: felype dnia 2016-05-24 23:35:01 ]


Jak nie zapomnę do soboty, to pewnie pojadę
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2016-05-25 12:35:35, Rafako pisze:
Jak nie zapomnę do soboty, to pewnie pojadę Serdecznie pozdrawiam.



Ok, to daj wcześniej znaka bo nie wiem czy się ruszać.
  
 
Ktoś się wybiera z Warszawy. Udało się rzutem na taśmę prawie. Częstochowa się odliczy.

V Rajd Złomnika 25.06.2016
  
 
Zakończenie sezonu cyklicznych spotów YoungTimer Warsaw dnia 09.10.2016r na Żeraniu. Cena biletu w przedsprzedaży do 07.10 to 10pln, w dniu imprezy 50pln. Chętni? >INFO<
  
 
Ja, tym razem na pewno się pojawię
  
 
Jak pogoda dopisze to pewnie wpadnę na chwilę.
  
 
Jak się uda, ?!?!?

Zobaczę.
  
 
Pogoda nie dopisała ale udało mi się na chwilkę wpaść. Było już późno i większość uczestników zdążyła się ulotnić, zdążyliśmy sobie tylko z Mateuszem machnąć przez szybę. W związku z niesprzyjającą aurą nie chciało mi się biegać z aparatem i cyknąłem tylko kilka fotek:



Kołpaki też mogą robić robotę:









Jego nie mogło zabraknąć



Tarło na każdej nierówności ale czego się nie robi żeby był sztos...



Na zdjęciu tego nie widać ale tam jest taki kąt, że ledwo wysiadłem z samochodu:



Wyścig jak za dawnych lat


  
 
Z chłopakami na naszym czacie wpadłem na pomysł aby Warszawa (i szeroko rozumiane okolice) spotkała się na początku maja na krótkim, jednodniowym spocie LKP. Termin ustaliliśmy na 3 maja i jest on ostateczny. Wybór miejscówki natomiast jeszcze trwa (mamy trochę czasu). Wstępnie padły takie propozycje jak: okolice zamku w Czersku lub Modlin. O dalszych ustaleniach poinformuję tutaj.

Uczestnictwo dobrowolne ale miło byłoby zobaczyć was w trochę szerszym gronie.

Pzdr.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Cytat:
2019-04-11 20:16:02, emde pisze:
Z chłopakami na naszym czacie wpadłem na pomysł aby Warszawa (i szeroko rozumiane okolice) spotkała się na początku maja na krótkim, jednodniowym spocie LKP. Termin ustaliliśmy na 3 maja i jest on ostateczny. Wybór miejscówki natomiast jeszcze trwa (mamy trochę czasu). Wstępnie padły takie propozycje jak: okolice zamku w Czersku lub Modlin. O dalszych ustaleniach poinformuję tutaj. Uczestnictwo dobrowolne ale miło byłoby zobaczyć was w trochę szerszym gronie. Pzdr.


Meszek Emdeszek się poci niczym buchająca ciężka lokomotywa stojąca na peronie Łodzi Fabrycznej tak jak mawiał Tuwim
Ja proponuję okolice lotniska Okęcie , jest tam górka, miejsce widokowe gdzie można popstrykać zdjęcia startującym lub lądującym samolotom Coś dla fanów awiacji Samochody możemy zaparkować wzdłuż płotu
Opcja 2: Polana Lipkowkska w Lipkowie koło Starych Babic i w rejonie Kampinoskiego Parku Narodowego , parking jest , daszki koło których można grilla opalić
Opcja 3 : Zalew Zegrzyński , ale kurła tam parkingi płatne , woda brudna ...
Andrzej_Kraków reflektujesz ?
  
 


Górka fajny pomysł. Byliśmy tam już raz zresztą. A na grilla (jakby były takie plany) zawsze można się gdzieś przenieść.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Ustalono co następuje:

Warszawski spot LKP, 3 maja 2019, godz. 11:00, miejsce: górka spotterska przy ul. Wykusz (równolegle do Alei Krakowskiej). Rezerwujcie sobie dzień !

>> TO TU<<



Co do dalszych atrakcji to wszystko zależy stricte od liczby uczestników, może uda się zorganizować jakiś cruising po Warszawie i/lub okolicach. Może jakiegoś grilla ? Wszystko wyjdzie w praniu.

Zapraszamy.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
3.05.2019. Warszawski spot Lada Klub Polska.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za przybycie. Ogólnie dotarły 4 Łady (1x 2105, 3x 2107) i dwa plastiki ( w tym kolega z Moskwy ). Spotkaliśmy się na górce spotterskiej przy Okęciu, potem z uwagi na zimno ewakuowaliśmy się do pobliskiego McDonalda na dalsze rozmowy. Później część osób odwiedziła Kopiec Powstańców z bardzo fajnym widokiem na stolicę i Łazienki Królewskie. Niedobitki mińsko-łomżyńskie odwiedziły jeszcze swoich klubowych kolegów z rodzinami na Ursynowie i Bielanach. Ja sam zameldowałem się w Łomży przed 3:00 w nocy ale było warto. Do następnego !

Kilka fotek:












-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Hahaha. To większe spoty są u mnie pod garażem!

No ale fajnie, fajnie że zawsze to jakaś integracja.

Mam nadzieję, że w Czechach będzie duuużo większa.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
To się Szoko nie zżymaj, tylko załóż wątek "Legnica, garaż i okolica"
  
 


Rok temu było tak, a w tym roku jest tak:



-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Pięknie to wygląda.... Legnica Zdrój!

Nawet w googlach wiedzą, że tak jest tam nie od dziś

  
 
Cytat:
2019-05-07 08:08:08, glod pisze:
Pięknie to wygląda.... Legnica Zdrój! Nawet w googlach wiedzą, że tak jest tam nie od dziś



Motyla noga, genialne... Od rana miałem dziś uśmiech na ustach