Beżowe dywaniki podłogowe

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W aucie, które niesługo kupi mój znajomy i w moim maluszku są beżowe dywaniki podłogowe (no, w maluszku beda). Jak utrzymać to w idealnej czystości? Macie jakies patenty ?
  
 
heh przed wejsciem do samochodu trzeba zakladac pantofle. albo kupic odkurzacz pioracy i prac je jak sie ubrudza.
na tych dywanikach nie bedzie gum?? bo jezeli nei bedzie to juz sobie wyobrazam je po deszczu:/
  
 
a ja polecam ci kupic zestaw takich jednorazowych nakladek na buty, jak sa w szpitalach, i rozdawac je pasazerom
  
 
mam podobny problem i znalazłem fajny preparat w piance cos ala pianka do golenia (kupiłem w markecie) do czyszczenia dywanów... jest dość skuteczny a poza tym kupiłem na okres jesienno-zimowy nakładki gumowe i udało mi się dostać bezbarwne i przezroczyste, więc efekt jest OK. Jak Cie interesuje to podam Ci dokładna nazwę tego preparatu.
  
 
hahaha to jest najgorsze co może sie trafic- beżowe dywaniki ;/ polecam odkurzacz piorący, mocny rospuszczalnik (karcher rm 769, szampon o dużym ph i duuużo cierpliwości)