Cuda z allegro - Strona 176

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no taa....

Konsekwentny brak poczucia humoru ..to też wynik niebywania tutaj


1 . bosch je z załozenia hitlerowski ..wbijają w google tłumacza i potem trzaskają bezmyślnee naklejki .
2. to , że z założenia hitlerowski ...równie dobrze moze znaczyć, że ten pasek pochodzi z Meksyku ..a tam jeszcze gorzej z dostępem do internetu
  
 
Cytat:
2014-06-24 20:45:02, bogdan1 pisze:
no taa.... Konsekwentny brak poczucia humoru ..to też wynik niebywania tutaj 1 . bosch je z załozenia hitlerowski ..wbijają w google tłumacza i potem trzaskają bezmyślnee naklejki . 2. to , że z założenia hitlerowski ...równie dobrze moze znaczyć, że ten pasek pochodzi z Meksyku ..a tam jeszcze gorzej z dostępem do internetu


1.importer Robert Bosch sp. z o.o. ul. Poleczki Wawa
2. robiony u angoli przez Polaków
  
 
Przyznawać się czyje to to

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Cytat:
2014-07-26 00:46:25, Adam4302 pisze:
Przyznawać się czyje to to



kiedyś Esperynek słynął ze szpiegowskiego podejścia ...tera etat mu podpierd...ł Adaś

tylko nie wiem dlaczego pyta , skoro wie

Pewnie testuje cywilną odwagę klubowego Kolegi
  
 
Może to Gacolota albo coś?
Ale ktoś się już chyba nie chce do klubu przyznawać
  
 
Cytat:
2014-07-28 19:54:14, Esperynek pisze:
Może to Gacolota albo coś? ..


A skąd takie przypuszczenie ?

Czyżby jakaś fotka była do góry nogami ?
  
 
Akumulator Kagera Znajoma marka.
  
 
Gacolota- a juści
  
 
MISZCZOSTFO ŚFIATA !
  
 
Cytat:
2014-10-16 01:52:47, bogdan1 pisze:
MISZCZOSTFO ŚFIATA !



Kurde... jechałem wczoraj przez Legnicę. Jakbym wiedział, to bym sobie kupił...
  
 
fuck fuck fuck ! a ja glupi kupilem do Corsy nowe swiece w tym tygodniu, a tak by sie szef ucieszyl ze 30 zl zaoszczedzilem! ... kuzwa i premia mnie minela i do tego tu sa cztery a ja trzy potrzebuje, byla by jedna na zapas !

[ wiadomość edytowana przez: kylos dnia 2014-10-16 10:29:34 ]
  
 
O do Evandy pasują. Chyba kupię tylko jeszcze napiszę do gościa może ma jeszcze filtr powietrza i oleju po niewielkim przebiegu. Fajnie by było jakby dorzucił przewody zapłonowe, które z tymi świecami wymienił. No i jeszcze może graty do rozrządu mu zostały. Wreszcie mógłbym porządny serwis w swoim autku zrobić i co najważniejsze niedrogo a na długie lata. A potem no cóż mógłbym to wszystko odsprzedać w rozsądnej cenie.

[ wiadomość edytowana przez: slawek_p dnia 2014-10-17 10:28:40 ]
  
 
Cytat:
2014-10-17 10:27:51, slawek_p pisze:
. No i jeszcze może graty do rozrządu mu zostały.



Mi zostały części po wymianie rozrządu. Co prawda z diesla Renault, ale niezbyt mocno zużyte, więc warto przerobić u siebie trochę silnik i mieć pewny, "prawie nowy" rozrząd.

Pozdr.

  
 
Cytat:
2014-10-17 11:18:09, robertkaluza pisze:
Mi zostały części po wymianie rozrządu. Co prawda z diesla Renault, ale niezbyt mocno zużyte, więc warto przerobić u siebie trochę silnik i mieć pewny, "prawie nowy" rozrząd. Pozdr.


kurcze kuszace ja mam diesla, co prawda nie renault ale to chyba nie robi roznicy? a moze zgodzilbys sie na wymiane? przyslij w paczce z rozrzadem plastikowy worek, zaloze na wydech i odesle ci worek malo uzywanego oleju napedowego czekaj czekaj, ale w twoim profilu pisze ze masz LPG to znow nie bedzie pasowac , ale pogadam z bratem on jezdzi na LPG najwyzej u niego zaloze worek

[ wiadomość edytowana przez: kylos dnia 2014-10-17 11:30:13 ]
  
 
Ale to taki standard przecież, że się sprzedaje zużyte części zamiast je oddać na złom.

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Mogę sprzedać opary paliwa.
  
 
Cytat:
2014-10-18 15:22:28, Adam4302 pisze:
Ale to taki standard przecież, że się sprzedaje zużyte części zamiast je oddać na złom.



....przetoczone pare lat temu....

może to wartość historyczna, a Ty nie potrafisz tego docenić ?
  
 
Cytat:
2014-10-20 00:02:23, bogdan1 pisze:
....przetoczone pare lat temu.... może to wartość historyczna, a Ty nie potrafisz tego docenić ?


jak nie potrafi docenic??? ty myslisz ze na ta aukcje trafil przypadkiem ? zdradze ci tajemnice bordowy bolid wymaga renowacji hamulcow , na swietnych markowych czesciach, konserwator sobie zazyczyl oryginalow
  
 
rarytas, sie ceni wysoko
  
 
Cytat:
2014-10-29 22:05:40, pablo1987 pisze:
rarytas, sie ceni wysoko


żaden to rarytas

jakby miał 30kkm przebiegu to może i owszem , i wcale nie tak ciężko znaleźć dużo lepszy egzempel

...nie dalej jak przedwczoraj oglądałem ogłoszenie Esperaka z przebiegiem ledwie ciut ponad 40 tys.