Cuda z allegro - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-10-21 16:31:20, kisztan pisze:
Podobno gość ma espero na jednopunktowym wtrysku. Allegro A z trzeciej i ostatniej fotki wynika co innego



Poza gaśnicą..... to ma jeszcze chyba wywaloną poduchę po stronie pasażera
  
 
Nieby nic takiego... zwykły TRUCK po "małym" dzwonie.. ale spojrzcie na opis napisany przez sprzedającego... Polonez Truck
  
 
Jaki fojny łopis! Ja pierdzielem... pewno dyskokrafje gośció ma (a raczej se zmyśliu).
  
 
Cytat:
2004-10-26 07:44:24, AsterixGal pisze:
Poza gaśnicą..... to ma jeszcze chyba wywaloną poduchę po stronie pasażera



poduche pod silnikiem?? nie wyglada..haha no bo chyba nie poduszke powietrzna
  
 
bezwypadkowa!! nubira

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=33953843
  
 
Cytat:
2004-10-29 00:51:30, Tomek-Mydlowski pisze:
bezwypadkowa!! nubira http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=33953843



Jest jeszcze jedna zabawna rzecz w tej aukcji. Nie ma ustalonej ceny minimalnej. Jeśli ktoś wylicytuję tą Nubirkę za powiedźmy 1500 zł, to teoretycznie sprzedający ma obowiązek ją sprzedać, czego zapewne nie zrobi. Teoretycznie jednak można byłoby sądownie domagać się zawarcia transakcji na wylicytowanych warunkach - licytacja jest równoważna z zawarciem umowy cywilno-prawnej, sprzedający zaś klikając na "akceptuję regulamin" i mając działające konto, w świetle prawa wie co to jest "cena minimalna" i czym może skończyć się jej brak w aukcji. Może spróbować ...
  
 
Ale jazda... zapytałem sprzedawcę Nubiry:
"Jak bezwypadkowy samochód może mieć do malowania 3 elementy?????"
Oto odpowiedź
"Te elementy ktore sa do malowania zostaly z auta skradzione, samochod uzbroilem.... "
Ja pierdzielę... ale się porobiło. Teraz już złodzieje nie kradną całego auto, tylko włamują się do niego i odkręcają drzwi i bagażnik!!!
  
 
Cytat:
2004-10-29 10:03:54, piotr-ek pisze:
Ale jazda... zapytałem sprzedawcę Nubiry: "Jak bezwypadkowy samochód może mieć do malowania 3 elementy?????" Oto odpowiedź "Te elementy ktore sa do malowania zostaly z auta skradzione, samochod uzbroilem.... " Ja pierdzielę... ale się porobiło. Teraz już złodzieje nie kradną całego auto, tylko włamują się do niego i odkręcają drzwi i bagażnik!!!






Sorrky, ale nie mogłem się łopanować
  
 
No i sprawa się wyjaśniła, bo jako zawodowy upierdliwiec drążyłem temat:

Moje pytanie:
"Proszę wymyślić jakiś lepszy bajer, bo w to, że z auta skradziono kalpę bagażnika i drzwi nikt nie chce uwierzyć."

Odpowiedź:
"czlowieku, samochod zostal skradziony i ukradli klape, 2 pary tylnych drzwi
i poduszki! znalazl sie, czesci dokupilem, auto przygotowalem i teraz
sprzedaje- co w tym takiego dziwnego?"

Swoją drogą dla mnie dalej to jest dziwne.
  
 
powiem wam ze pamietam ze ta nubira byla wystawiona na aukcji po kradziezy, bylo to juz jakis czas temu, i nie miala tych czesci ktore teraz sa innego kolorupozdrawiam
  
 
Cytat:
2004-10-29 11:16:28, piotr-ek pisze:
No i sprawa się wyjaśniła, bo jako zawodowy upierdliwiec drążyłem temat: Moje pytanie: "Proszę wymyślić jakiś lepszy bajer, bo w to, że z auta skradziono kalpę bagażnika i drzwi nikt nie chce uwierzyć." Odpowiedź: "czlowieku, samochod zostal skradziony i ukradli klape, 2 pary tylnych drzwi i poduszki! znalazl sie, czesci dokupilem, auto przygotowalem i teraz sprzedaje- co w tym takiego dziwnego?" Swoją drogą dla mnie dalej to jest dziwne.



A dla mnie brzmi bardzo realnie...

Typowe zamówienie na konkretne części.

A poduszki to ostatnimi czasy chodliwy towar
  
 
Może ktoś potrzebuje Kołpak ?
  
 
Kurcze, to Nubira ma dwie pary tylnych drzwi Tak długo ją produkują a gdzieś mi to umknęło
  
 
Drozszy ten koszt przesylki jak ten kolpak. Ludzie to maja nasrane welbie
  
 
  
 
jakby ktos szukal czesci...
  
 
Cytat:
2004-11-05 12:21:58, Bartek1112 pisze:
Drozszy ten koszt przesylki jak ten kolpak. Ludzie to maja nasrane welbie



A jaki ładny
"Pierwszy właściciel, kolor metalik, prawie nówka"
 
 
Musze to miec !!!
colorofon w rytm silnika

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=34360214
  
 
To jest niesamowite

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=34944855

jest to stary baleron - e klasa, W124 , z przeklepanym przodem od okulara, oraz z doklepanym tyłem , abstrakcyjnym, z lampami od nowej S-ki

przeczytajcie opis

PS i w124 nie produkowali w 1996r
  
 
Produkowali W124 w 1996 r (do 96), ale tylko kombi i bodajze jeszcze coupe bo sedany do 95.