Cuda z allegro - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-11-18 21:38:04, Tomek-Mydlowski pisze:
To jest niesamowite http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=34944855 jest to stary baleron - e klasa, W124 , z przeklepanym przodem od okulara, oraz z doklepanym tyłem , abstrakcyjnym, z lampami od nowej S-ki przeczytajcie opis PS i w124 nie produkowali w 1996r



Ktoś dużo pracy i wysiłku musiał wsadzić, żeby z balerona zrobić to co widnieje teraz na fotkach na allegro. Ale ogólnie po co ?
 
 
wygląda to obrzydliwie, jakim trzeba być młotkiem żeby ze stosunkow fajnego samochodu zrobić taką kupe
  
 
A najfajniejsze to ze ktos zalicytowal i daje chajs za to gowno
  
 
Dla tych co lubią
Tujning
  
 
A moze to Espero

a cena zachecajaca
  
 
Cytat:
2004-11-23 14:03:24, maltoron pisze:
A moze to Espero a cena zachecajaca



Cena wysoka, ale to wynika ze świeżego rocznika: 1995

No i ta mała stłuczka, której zrobienie kosztuje 1400 zł.

Tyle to kosztuje sam zderzak
  
 
A mnie zastanawia ten tajemniczy pstryczek po lewej stronie kierownicy
  
 
Pewnie pstryczek-elektryczek od instali gazowej.
  
 
A co powiecie na takie ogłoszenie. Autko wygląda bardzo sympatycznie.
http://www.undertakerespero.republika.pl/
Pozdrawiam
Artur
  
 
Cytat:
2004-11-23 16:08:14, Sportsterek pisze:
A co powiecie na takie ogłoszenie. Autko wygląda bardzo sympatycznie. http://www.undertakerespero.republika.pl/ Pozdrawiam Artur



Przejrzyj forum. Pozatym OT. Chcesz kupic jedz i sam ogladaj - co my Ci powiemy wiecej niz sam przeczytasz w opisie i obejrzysz zdjecia...

Swoja droga ciekawe dlaczego Undertaker jeszcze nie sprzedal...
  
 
Kisztan w tym samochodzie co pokazales ot pewnie przelacznik gazu ale nie tym bym sie zastanawial zobaczcie c jaki chlew koles ma w samochodzie, dywaniki brudne, tapicerka brudna na syfone jak skur...... niemoge patrzec na cos takiego
  
 
Cytat:
Wysłany: 2004-11-23 16:51:59

Cytat:
--------------------------------------------------------------------------------


2004-11-23 16:08:14, Sportsterek pisze:
A co powiecie na takie ogłoszenie. Autko wygląda bardzo sympatycznie. http://www.undertakerespero.republika.pl/ Pozdrawiam Artur


--------------------------------------------------------------------------------



Przejrzyj forum. Pozatym OT. Chcesz kupic jedz i sam ogladaj - co my Ci powiemy wiecej niz sam przeczytasz w opisie i obejrzysz zdjecia...

Swoja droga ciekawe dlaczego Undertaker jeszcze nie sprzedal...



Cholera, chyba chcę za drogo , ale do 11.500 jestem, z założenia od początku, gotowy spuścić niestety nie niżej. Prawda jest taka, że lud woli sobie kupić za tą kasę zrujnowane BMW 3 z dużym przebiegiem (no bo to zawsze BMW jest) niż koreańczyka Dziwię się czasami jakimi kategoriami niektórzy myślą.
  
 
Skoro temat nadal "żyje", postanowiłem się dorzucić z takim "kwiatkiem" - Zawór Blow - off

Generalnie rzecz biorąc, na pierwszy rzut oka, aukcja wygląda całkiem normalnie. Najwyraźniej mamy bowiem do czynienia z człowiekiem produkującym zawory upustowe, ale... (cytuję)

Cytat:
... niestety nie wiem jak sie je montuje do silnikow DIESLA!



Być może wyjdzie na to, że jestem złośliwy, jednak... gdybym zajmował się produkcją na tyle precyzyjnego urządzenia jakim jest zawór upustowy, który w zasadniczym stopniu odpowiada za charakterystykę pracy silnika sądzę, że zajrzał bym chociażby do książki pt. "Usprawniam swój samochód" - by. Adam Słodowy (joke) , czy raczej "Samochodowe silniki spalinowe" autorstwa F. Wardzińskiego.
Jest tam bowiem jak przysłowiowy "byk" napisane, iż silniki z zapłonem samoczynnym... nie posiadają przepustnicy

Montaż tego typu zaworu jest w tym przypadku raczej bezcelowy

Cóż - cuda z Allegro

Pozdrawiam - SpeedR
  
 
co wy na to ?
allegro.pl/show_item.php?item=35295915

[ wiadomość edytowana przez: el_loco dnia 2004-11-26 00:45:39 ]
  
 
Cytat:
2004-11-26 00:44:16, el_loco pisze:
co wy na to ? allegro.pl/show_item.php?item=35295915 [ wiadomość edytowana przez: el_loco dnia 2004-11-26 00:45:39 ]



Firma Record jest istotnie znaną instytucją w krajach europejskich.
Z całą pewnością nie produkuje wyrobów równoznacznych jakościowo np. z Bilsteinem, ale za tą cenę jest to dość ciekawa propozycja.

Pozdrawiam - SpeedR
  
 
jakby ktos czesci szukal: link
  
 
chyba nienajgorsza oferta

[ wiadomość edytowana przez: qbaj dnia 2004-12-01 21:03:18 ]
  
 
"Oferujemy wymianę amortyzatorów wszystkich czołowych firm w super cenie. Cena dotyczy wymiany jednego amortyzatora.

BILSTEIN PRZÓD GAZ 211.00 zł/szt
BILSTEIN TYŁ GAZ 215.00 zł/szt
"

To chyba okazja
  
 
hmm..ja mam skromne pojecie o cenach amorkow..ale zdajsie bilsteiny sa jednymi z drozszych..wiec nie wiem qlogic czy smiejesz sie serio czy ironicznie..jaka cena wraz z montazem bylaby twoim zdaniem atrakcyjna?
  
 
To najtańsze czarne amorki...

Totalnie podstawowa seria Bilsteina.

Taki amorek z montażem na tył nie powinien kosztować nawet 190 zł

Pomijam fakt, że Kyb na tył kosztują w granicach 130-140 zł.

A montaż jednego to koszt średnio 20-30 zł