Bilstein do 126p

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!
Jakoz eod 2 dni pracuje w firmie zajmujacej sie sprzedaza Bilsteina mam pytanko: jaki symbol maja w oficjalnym katalogu amorki do malca? Leży rpzedemną katalog na rok 2004 i nic takiego tam nie ma. Zastanawiam sie czy to nie jest przypadkiem autorskie opracowanie Zerkopolu - tak jest np. z amorami do CC oficjalnie Bilstein ich nie ma, a Zerkopol je sprzedaje bo robia je u siebie.
Moze mi ktos podać symbol tych amorków do 126p?
  
 
B36-0740 przód
B36-0750 tył
Takie numery są podane w katalogu na bilstein.de.
A strojeniem też się ta firma zajmuje??
  
 
Bilstein robi je dla zerkopolu tylko.
  
 
Cytat:
2004-11-03 15:20:34, 126Sport pisze:
Bilstein robi je dla zerkopolu tylko.

ja z kolei słyszałem, że do niedawna (bo chyba coś się zmieniło) to zerkopol składł amorki z "półproduktów" (m.in Bilstein i Delphi-Krosno)..ale ci gości każdemu co innego mówią
  
 
Ja w zeszłym tygodniu zakładałem w zerkopolu 4 nowe amorki i powiedzieli ze sie konczy seria którą zrobili w bilsteinie,a żeby robili je dalej to musza zamówic 100 kompletów.Ale obawiaja sie ze niezejda im.Dlatego bede pewnie robione z półproduktów.Tak słyszałem a jak jest to tylko oni wiedzą
  
 
No to ciekawe, co mówią, bo przez kilka miesięcy próbowałem bezskutecznie kupić od nich amorki (jakoś od kwietnia do września) i twierdzili, że czekają (to na to, to na tamto ) i teraz już im się skończyły????? Wredne penery
Masz rację, tylko oni wiedzą, jaka jest prawda
  
 
A mogl by mi ktos powiedziec jaki jest koszt tych amortyzatorow?
  
 
Nówki w Zerkopolu kosztuja 300zł za sztuke.
  
 
ja mam za 300zł pare na tyl..stan dobry...charakterystyka KJS...
  
 
za 300 zeta kupie na allegro pare bili do golfa, 2 ciecia kilka spawów i siedza bezproblemowo w maluszku
  
 
Cytat:
2004-11-04 08:06:43, _Arti_ pisze:
za 300 zeta kupie na allegro pare bili do golfa, 2 ciecia kilka spawów i siedza bezproblemowo w maluszku


a możesz mi napisac co i jak z tymi amorami od golfa 2?? jesli będzie to wykonalne to bedziemy mogli je przerabiać, tylko musze mieć jakiś dokładny opis i najlepiej fotki to ruszymy z przeróbką bo mamy takie możliwości
  
 
I co nie wie nikt nic na ten temat?
Jak sie uda zdobyc namiary jai amor mozna przerobić to będą bardzo atrakcyjne ceny dla F&F!!
  
 
Obilo mi sie o uszy ze od 205 (tylne chyba) by latwo podpasowaly, ale tylko "obilo" takze trzebaby sprawdzic w jakims katalogu.
Szkoda ze mnie nie stac na bile...
  
 
Mam w domu amorki tylnie od 205 i na 100% nie da sie ich zaadoptowac do malucha. Są duzo duzo dłuzsze.
  
 
hmm... to od czego byly tamte krotkie badziewia
  
 
fiat bravo/brava
  
 
Amorki od Bravy podejdą do malca wystarczy tylko zmienić mocowanie. Mam w firmie amorki firmy Fortuna-Line do Bravy 1.9 Jtd tylne gazowe za 80 zeta szt napewno bedą dobre do przeróbek jeśli ktoś by sie napalił to zapraszam na priv amorki są nowe mają 24 miechy gwarancji ale po spawaniu i tak sie ją straci dysponuje dowolną ilością tych amorków. o działanie zapraszam Do Wojtasa W. on powie jak sie sprawują. Wychodzi taka gazówka dla "ubogich"
  
 
a jakby tak wziac tylnego bilsteina od bravy zaadoptowac do 126 ?
  
 
No ja mam prawie na codzień styczność z maluszkiem w tkórym pracują bile od hondy civic;] No troszeczke jest z tym kombinacji bo górne mocowanie przerobione jest pod typowe mocowanie tulejowe. Rozwiązane jest to w ten sposób, że ucho górne umiejscowione jest w rurce i spięte srubą natomiast dół to standardowo dospawana szpilka. Jak to pracuje??.....To nie pracuje;] BETON;] Zresztom czemu się dziwić skoro civic jest zdeko cięższy;]
  
 
Cytat:
2004-12-10 18:26:35, ZoLt4R pisze:
fiat bravo/brava



przykład AL-KO bravo/brava