Bilstein do 126p - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Al-Ko też mam ale wypadają nieco drożej.


[ wiadomość edytowana przez: RUFF dnia 2004-12-12 20:52:55 ]
  
 
twarde te AL-KO chociaz? i w jakiej to cenie? bo na tył do słopa muszom byc betonowe amory
  
 
właśnie alko są bardzo twarde niczym dobry bilstein, i są właśnie w swapie i właścicielowi twardo
  
 
a jak gdzie to dostac i za ile i dlaczego tak drogo. od czego to sprezyna na tej fotce?
  
 
sprężyna maluchowa nowa najtwardsza, a amor w cenie 100-130 zł od szt.
Sprężyna maluchowa bo to maluch Bartka E czyli seria na codzień
  
 
Myśle że AL-KO wedle woli moge załatwić za 100-110 tylko zerkne w katalog, mogą być KYB, SACHS mi to obojetnie. Co potrzeba. W sumie to patrztłem te amorki nie są twarde ale super wybierają nierówności.
  
 
w maluchu al-ko sie spisują jako twarde, ww końcu 126 nie waży tyle co bravo
  
 
mam na sprzedaz Magnetii-Marelli..gazowo olejowe..nowe nie uzywane...przerobione juz do mocowan malca...
charakterystyke maja jak bilsteiny do KJSow..
mialalm fote zrobic..ale cyfrak mi sie gdzies zapodzial...chyba sister gdzies go zabrala
jak ja tylko dorwe...to porobie foty ::
cena za dwa to 200zł...zprzesylka
badz odbior osobisty gdansku...

fotki juz sa w dziale ogloszen ::


[ wiadomość edytowana przez: nizzi dnia 2004-12-13 14:37:27 ]
  
 
mozecie mi przesłać fottki przerobioych amortyzarorów z brawy, tylko wyciągniętych??
  
 
kurde akurat nie mam takiej fotki.......
  
 
odswierzam temat

chcialbym sie dowiedziec jakie sa dostepne twardosci ( i jakimi kolorami oznaczone ) bile do malca i jakie nadaja sie do kjs najbardziej.
  
 
Kolor chyba nie zależy od twardości bo twardość ustawia się olejem. Dla przykłądu ja mam żółte Bile ustawione na kjs 60-120 i jest w sam raz nie za twardo nie za mięko, znajomy ma też żółte tylko że na tyle ma specyfikacje wyścigową , jak przejeżdza przez tory kolejowe to dosłownie skacze - jakby był na sztywno skręcony. Według mnie 60-120 to najlepsza specyfikacja, no chyba że ktoś będzie się ścigał w płaskich
  
 
A ja mam takie pytanko: czy te gazówki od bravy są dwustronnego działania? Bo jeśli tak, to dla mnie rewelacja cena
  
 
oczywiscie 60/120 jezeli mowimy o bilsteinach przednich. w tylnych te wartosci sa zupelnie inne (twardszy amor znacznie)
  
 
podajcie mi jaka maksymalna cena by wam pasowała za bilseiny z Bravy przerobione do malucha a ja sie zorientuje czy będziemy je przerabiać. nieprzerobiony amor kosztyue u nas 125zł
  
 
Cytat:
2005-01-03 13:47:47, LoRd_S pisze:
podajcie mi jaka maksymalna cena by wam pasowała za bilseiny z Bravy przerobione do malucha a ja sie zorientuje czy będziemy je przerabiać. nieprzerobiony amor kosztyue u nas 125zł



Moim zdaniem max cena to 160-170zł, takie są realia właścicieli malców
 
 
Lord, ale jak przerabiac to tylko B6ki zolto-niebieskie a ten model z bravy to przeciez cos pod 3 stowy stoi za sztuke
  
 
Cytat:
2005-01-03 13:52:04, Anonymous pisze:
Moim zdaniem max cena to 160-170zł, takie są realia właścicieli malców



To ja naskrobałem Coś mnie nie zalogowało :p
  
 
wiadmomo ze b6 lepsze ale kosztują tyle samoc co te do malucha wiec lepiej juz kupić te maluchowskie, ceny za maluchowskie amorki mamy o 10%niższe niż zerkopol
  
 
Powiedz mi w takim razie ile musiałbym przygotować pieniążków by zakupić nowe, twarde Bile na tył do bączka;]