Problem z avaterem

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam !
chciałem dodać gif-a jako avatara ale nie udało mi się i jest jak widać - co gorsza nie mogę wrzucić niczego innego ani usunąć tego "obrazka" co jest teraz. Prosiłbym o przywrócenie stanu początkowego
Pozdrawiam
  
 
Mi swego czasu tez tak sie zrobilo pare razy ...Daemon powinien CI to naprawic...Mi sie sam naprawial po paru dniach

Zdrowko
  
 
Właśnie apropo Gifów w avatarze to chyba po zmianie oprogramowania forum jest kłopot z animowanym gifem - poprostu obrazek nie "animuje" się - daemon co z tym fantem
  
 
mi sie naprawiło - albo deamon naprawił
dzięki
  
 
W przyrodzie nic nie ginie ....
a daemony sa niewidzialne ....

GDA, animki beda z powrotem ...
but not yet ...
  
 
To ja w podobnej kwestii - kolega Krynio ma zdaje się podobny problem:"witam,
Może wiesz jak poradzić sobie z ikoną jaka pojawia się przy nicku? Miałem swoją specyficzną i teraz w jej miejscu pojawia się obrazek niedostępny... Emitikon ustawiony jest na blank.gif a pod spodem znajduje się numer ikony ale w jej właściwościach jest niedostępna. Wybierając emotikon numer 1 również nic się nie pojawia. Numeru tej ikony również nie da się usunąć a opcja kasuj ikonę w tym wypadku chyba nie działa
Znasz na to sposób?
Pozdrawiam "

Pięknie proszę o pomoc.
  
 
poprawione.

pozdr.
  
 
Cytat:
2003-01-31 23:48:54, daemon pisze:
poprawione.



Dzięki.

> XC Squad <
  
 
Dzisiaj ja również nie mogę zrobić sobie avatarka. Wyskakuje okienko:
/home/dealer/motonews/pkg/motonews_www/web/html/users/avatar nie jest katalogiem lub nie masz uprawnień do zapisu w tym katalogu!
Z góry dzięki za naprawę.
pozdro.
  
 
Cytat:
2003-05-20 15:34:26, perzan pisze:
Dzisiaj ja również nie mogę zrobić sobie avatarka.



Teraz bedzie dobrze.

pozdr.
  
 
Cytat:
2002-12-29 11:03:19, Konriii pisze:
witam ! chciałem dodać gif-a jako avatara ale nie udało mi się i jest jak widać - co gorsza nie mogę wrzucić niczego innego ani usunąć tego "obrazka" co jest teraz. Prosiłbym o przywrócenie stanu początkowego Pozdrawiam

dokładnie ja przerabiam ten sam problem. jakby co to dzięki za pomoc!
  
 
Miałem avatarka w postaci animowanego gifa.
Teraz od jakiegoś czasu mój avatar jest "ślepy"
Czy coś nie tak z oprogramowaniem forum, czy mam sobie sprawić avatar bez animacji, bo już nigdy jej nie będzie ??
  
 
Na razie nie bedzie. Tylko jpg

pozdr.
  
 
a arsenowi sie animuje.... łaj???
  
 
Prosimy o comeback animowanego avatara
 
 
Ostatnio widziałem w paru profilach taki avatar: