126 swap-tulejka w wale korobowym ,problemy:(( - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A propo flanszy,mam problem-mam ta rally garage i problem polega na tym,ze niemoge polaczyc silnika ze skrzynia poniewaz przeszkadza rozrusznik,flansza jest ok,niebedzie przeszkadzac ale koniec rozrucha chaczy o skrzynie i niewiem co teraz zrobic?? Mam ciac skrzynie??
  
 
No wez diaxa i podszlifuj tam gdzie haczy i po bolu. Myslalem, ze masz jakis wiekszy problem....
  
 
Cytat:
2005-10-15 19:15:34, Zuraw pisze:
No wez diaxa i podszlifuj tam gdzie haczy i po bolu. Myslalem, ze masz jakis wiekszy problem....


Wiesz,chcialem to zrobic ale wolalem zapytac niz ciac to,niebylem pewien czy to nieoslabi skrzyni...
  
 
Rzuc okiem na ta fote i zobacz ile pierwotnie mialem podcieta skrzynie z silnikiem 1.1. I zyla. Wiec sie nei zastanawiaj tylko szlfuj.
  
 
Rzuc okiem na ta fote i zobacz ile pierwotnie mialem podcieta skrzynie z silnikiem 1.1. I zyla. Wiec sie nei zastanawiaj tylko szlfuj.

EDIT:
Obecnie z moja flansza skrzyni nie trzeba juz w ogole podcinac. Ewentualnie drobna korekta na glowke rozrusznika (szlif ze 2mm w jednym miejscu)

[ wiadomość edytowana przez: Zuraw dnia 2005-10-15 19:49:33 ]
  
 
No ladnie,to ja sie juz niebede obawiac o moja Uwale katowka i bedzie good
  
 
ja mam powierzchnie zupelnie plaskie i trzeba ciac tylko na rozrusznik jesli jest w oryginalnym miejscu, widac na fotach tez.
  
 
hehe podstawowe pytania poczatkujacego swapiarza
  
 
Cytat:
2005-10-15 21:42:48, Pat_kdb pisze:
hehe podstawowe pytania poczatkujacego swapiarza


Kiedys musi byc ten pierwszy raz A po drugie nikt o tym niewspominal a niechcialem robic na zywca tego
  
 
bylo i to nieraz;p
  
 
Cytat:
2005-10-15 21:57:08, Pat_kdb pisze:
bylo i to nieraz;p


Powiedzmy,ze z tego tematu i tak ot owstaje wiec to wykorzystalem
  
 
możne nie na temat ale podobnie jak rozwiązać problem ze sprzęgłem . Skrzynia unowska ma większy wałek niż maluchowska
i sprzęgło ma luzy na tym wałku maluchowskim jak to rozwiązać ?? proszę o pomoc
  
 
tulejka panie!
  
 
możesz wysłać jak to wygląda ??

  
 
bo tez mam możliwość dorobienia nowej tarczy sprzęgłowej z odpowiednim otworem na wałek . a na końcówkę wałka tulejkę tak ??
  
 
kup sobie tulejke walu ze 126p, stocz ja na wymiar otworu w nowym silniku i wbij, nie da sie latwiej
  
 
Tak wygląda



A z kupnem oryginalnej tulejki jest duży problem :/
  
 
zawsze można dorobić