Jak się dostać????? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
fajnie by bylo, jakbys wpadl na jakis spot lokalny... jak Cie najlatwiej zlapac?I wyluzuj, bo korzystanie z forum nie jest najwazniejszym kryterium oceny klubowicza... Liczy sieaktywnosc w regionie, spoty, zloty etc... Na razie nic nie planujemy,bo lodzka grupa jest wyjatkowo niezgrana, ale mysle, ze tak kolo marca to sie musowo spikniemy. - wiec jakbys dal namiary niezalezne od forum,netu byloby ok.
  
 
Kochany, jak masz Samarke to nie ma opcji zebys sie do klubu nie zapisal Malo Samarowiczow w lodzkiej grupie: 3-4. Ja mam regularne spoty ze Slawkiem w garazu ( prosze sobie jakichs nadinterpretacji nie robic ) , ale tez chetnie bym sie spotkal z reszta klubowiczow. Moze bysmy pojechali sie gdzies poslizgac? Skastad mi pisal ostatnio na gg, ze przed Tesco na Pojezierskiej jest bardzo fajnie. Jak masz ochote sie spotkac to daj znac. Reszte Lodzian tez namawiam zebysmy sie jakos spotkali
  
 
Cytat:
2005-02-10 10:50:14, 83matys pisze:
ale tez chetnie bym sie spotkal z reszta klubowiczow.




A tu można zastosować nadinterpretację???
  
 
Zadnych naditerpretacji!! Wypowiedz prosta jak drut, bez drugiego dna.
  
 
i znów świntuszą"proste jak drut"i to w garażu
  
 
Ulubiony pisarz jednego z moich wykladowcow twierdzi, ze slowo jest jak zaba. Czytajac widzimy tylko jej wystajace oczy, a cala reszta ( sens, interpretacja ) ukryta jest pod woda. Kazdy ma swoja zabe w swoim stawie
Moj staw jest czysty, a zaba zdrowa. Nie od dzis wiadomo jednak ze wody na swiecie bywaja zanieczyszczone a zwierzeta choruja
  
 
z żabą,a feeee...
  
 
niektórzy lubią "dmuchać żaby"
  
 
Cytat:
z żabą,a feeee...



To wlasnie przyklad skazonej wody i chorego zwierzatka
  
 
zawsze słyszałem,że śmiech to zdrowie
  
 
czasami moga miesnie brzucha rozbolec
  
 
Cytat:
2005-02-10 10:50:14, 83matys pisze:
Malo Samarowiczow w lodzkiej grupie: 3-4



nie tylko w łódzkiej, u nas teoretycznie jest kilka ale, jakoś od maja, moja jako jedyna na spotach się pojawia, czuję się taki samotny
  
 
W Kwietniu mamy z Ewa druga rocznice i chcemy sie wybrac do Trojmiasta. W zeszlym roku tez tam spedzalismy to nasze male swieto Jesli nic sie do kwietnia nie zmieni w temacie rocznicy , to chetnie sie spotkam z kolegami z Trojmiasta powiekszajac liczbe Samarek na spocie


[ wiadomość edytowana przez: 83matys dnia 2005-02-10 15:27:09 ]
  
 
Byłoby miło, czekam na informacje, nie daj ciała jak rok temu i...

...do zobaczenia
  
 
Już tylko jeden dzień do tej długo oczekiwanej chwili (59 dni na Forum)
  
 
Taaaaaa i zbierze sie rada i ma ustawowe 14 dni na podjecie decyzji
  
 
witam!!
jestem kandydatem na liscie jestem 3 dni, i szukam informacji na temat jakiegos spotu grupu śląskiej, czy jakies jest planowane??, a w dniu rozpoczecia zlotu w mikorzynie uderzy 54 dzien oczekiwania....
wiec jak sie to ma do aktywnosci na spotach i zlotach,
  
 
chodzi mi o warunki otrzymania statusu klubowicza...
  
 
Cytat:
2005-02-27 16:10:57, mareczek_k pisze:
chodzi mi o warunki otrzymania statusu klubowicza...




A wiec ...

Status klubowicza przysluguje dla osoby ktora znajduje sie conajmniej 60 dni na liscie klubowej, udziela sie na forum i/lub uczestniczy w spotach lokalnych/ogolnokrajowych. Kazdorazowe przyznanie statusu klubowicza jest decyzja podjeta przez RADĘ LKP na podstawie powyzszych warunkow.

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2005-02-27 16:54:59, dcnt pisze:
A wiec ... Status klubowicza przysluguje dla osoby ktora znajduje sie conajmniej 60 dni na liscie klubowej, udziela sie na forum i/lub uczestniczy w spotach lokalnych/ogolnokrajowych. Kazdorazowe przyznanie statusu klubowicza jest decyzja podjeta przez RADĘ LKP na podstawie powyzszych warunkow. Pozdrawiam



Regulamin:
pkt. 1
pkt. 2
pkt. 3 (wraz z podpunktami)