Zalewa swiece

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam taki problem - mianowicie jak odpalam woz to nieraz mi zgasnie i krece go krece i za bardzo niechce odpalic - zalewaja sie swice paliwem (moim zdaniem) czym to moze być spowodowane???
  
 
A jesteś pewien, że się zalewają?? Wykręcałeś??
Kiepską benzyną?? Wodą w baku?? Wlewałeś coś co "powinno" odciągnąć wodę z paliwa?? Może trochę wody dostaje się do przewodów paliwowych i musi ją przemielić nim dojdzie dobra benzynka??


[ wiadomość edytowana przez: Kielek dnia 2004-12-14 19:02:33 ]
  
 
bardziej bym obstawial ze filtr paliwa jest brudny. zapalasz i to co jest w przewodach spala sie. gasnie i zanim zimne paliwo przedostanie sie przez brudny filtr, mija troche czasu.
  
 
U kolegi w Seacie Ibiza jest taki sam problem, nie mozemy na razie dojsc co jest nie tak
  
 
filtr paliwa mam czysty (niedawno wymieniałęm) moze tak jak piszecie jest to spowodowane woda w baku - doleje troche dynaturatu i zobacze czy to cos da.
  
 
Cytat:
2004-12-14 18:28:43, Pyku pisze:
mam taki problem - mianowicie jak odpalam woz to nieraz mi zgasnie i krece go krece i za bardzo niechce odpalic - zalewaja sie swice paliwem (moim zdaniem) czym to moze być spowodowane???


Zawsze jak mi się takie coś przytrafi to przekręcam kluczykiem 3 razy, ale tak aby nie kręcić rozrusznikiem. Wtedy zawsze odpala.
  
 
Cytat:
2004-12-15 08:13:22, Dahoo pisze:
Zawsze jak mi się takie coś przytrafi to przekręcam kluczykiem 3 razy, ale tak aby nie kręcić rozrusznikiem. Wtedy zawsze odpala.



Właśnie - jak dłużej Essi stoi (powiedzmy 2-3dni) to potem z 2s muszę kręcić. A jak wymyśliłem by przed odpaleniem kilka razy przekręcić stacyjkę by pompa paliwa kilka razy dopompowała to normalnie odpali, kilka obrotów.
  
 
a jakie macie przeryw w swieczkach?
  
 
Cytat:
2004-12-15 12:07:45, Pyku pisze:
a jakie macie przeryw w swieczkach?



1mm