Jaki alkohol lubicie?? - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Oj z tą Siwuchą to trafiłeś! Przypomniałeś mi dawno zapomniany trunek i smak. Teraz nie pozostaje mi nic innego jak jechać do sklepu i dokonać odpowiedniego zakupu, ech ta siwucha ..
  
 
Zdecydowanie piwko
  
 
Może wyda się to dziwne, ale ja jestem PRAWIE abstynentem. To znaczy, że nie jest oficjalnie zdeklarowany jako osoba niepijąca, ale po prostu raczej nie piję alkoholu, szczególnie mocnego. Od czasu do czasu jedno piwo na imprezie, ale nic poza tym...
  
 
Jeśli chodzi o alkohole to zdecydowanie i prawie wyłącznie piwo. Czasami piję cydr, bardzo rzadko słodkie wina. Ostatnio piję coraz mniej, bo po niemal każdej ilości alkoholu mam kaca.
  
 
A teraz są takie pyszne piwa od razu z sokiem. To się pija w Hiszpanii - próbowałąm tam tez wersji ze Spritem, ale najlepsze są z sokiem i chłodzone.
  
 
Różnie, w kwestii napojów wysokoprocentowych rzadko kiedy bywam wybredny. Gdybym natomiast miał wybrać alkohol ulubiony, to bez choćby chwili wahania postawiłbym na wywodzący się ze Słowacji Tatrzański Czaj. Mocny, to fakt, ale smakuje doprawdy wybornie, szczególnie zalany wrzątkiem!
  
 
Czy to ma coś wspólnego z nasza zakopiańska herbatka z prądem?
  
 
Finlandia
  
 
Albo jakieś piwo
  
 
A ja tam nie przepadam za alkoholem
  
 
Jeśli akurat nie muszę jeździź (a akurat zawodowo muszę często) to każdy ostatnio odkryłem Sznaps Fresh jak dobrze schłodzony to piękna sprawa i jeśli chodzi o smak to to ja dziewczynom nawet polecę ;]
  
 
Witam chyba najlepszy hol to alkohol
  
 
Rudą z lodem i colą .
  
 
Z alkoholi to jedynie piwo, nie lubię mocniejszych trunków. Z piwek to tylko Tyskie i Kasztelan.
  
 
Piwo, choć od 2 lat praktycznie nie pije
  
 
Tylko wódeczka, bardzo rzadko piwko Jak wódzia to tylko Stock albo Finlandia, niczego innego nie toleruję.
  
 
Unlegal widzę, że w dobrych gatunkach gustujesz. Czasem jednak zamiast wódy lepsza woda, mniej wątroba boli
  
 
Cytat:
2004-12-18 11:50:53, Quattro pisze:
spirytus "bursztynowka" zapijany wodka i schwepsem



ballantines i sheridan uwielbiam !!
  
 
Ja lubię winko czerwone... ale i zimnym piwkiem nie pogardzę, np Lech, Tyskie, Zubr..
  
 
pivo pivo i jeszcze raz vino