Jaki alkohol lubicie?? - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nie ma to jak chłodne piwko.
  
 
Zimne piwko latem, grzane piwko zimą, generalnie piwko jest nr jeden
  
 
Jak wyżej, piwko na każdą porę roku. W zimne dni zdecydowanie lepiej wchodzą portery i inne ciemne piwa.
  
 
dobre wytrawne czerwone wino
  
 
Jedynie czarna fortuna i ciemne raciborskie z piw. chyba jedyne ciemne, słodkie piwa... a tak to niedawno się przekonałam do... whiskey
  
 
Whisky najlepsze
  
 
Raczej każdy lubię, ale oczywiście głównie piweczko
  
 
Ja to chyba czysta, no czasem wino najlepiej czerwone słodkie albo półsłodkie.
  
 
Czasami lubię wypić whiskey ale na to to trzeba mieć smak, na imprezach to zazwyczaj piwo, sznapsik, albo drinki
  
 
Ja ostatnio spróbowałem wina śliwkowego. Nie pamiętam jak się nazywało chyba ZEN. Poczułem lekką moc mistrza
  
 
Tylko nie piwa typu Żywiec, Heineken, Tyskie brrrr
Polecam Namysłów, Złoty Denar, Miłosław, Paulaner, Złoty Bażant, ostatecznie Perła.
  
 
pewnie nie powiem nic nowego jak whisky z colą i lodem. Prosty drink ale smakuje
  
 
ja po pracy żeby się odprężyć lubię różowe wino półsłodkie, wyśmienicie smakuje i poprawia moje samopoczucie po ciężkim dniu
  
 
Czyli Stein na zielono

Ja nie lubię Carlsberga, ale Heinekena bardzo. Ostatnio co raz częściej przechodzę na wino i to głównie Carlo Rossi Sweet Red lub Moscato.
  
 
A ja uwielbiam likiery, the best ever!
  
 
Whisky ale do meczu grane jest piwo. Preferuję tylko piwa regionalne. Najczęściej Ciechan, Kormoran ...
  
 
Ja uwielbiam dobra polska mocną wódkę
  
 
piwo czyni dziwo. jego i najbardziej lubię
  
 
ja tam lubię bardzo Malibu z mlekiem, Żubrówkę popijaną sokiem jabłkowym, Żołądkową gorzką niczym nie popijaną, Krupnik na ciepło, oczywiście niczym nie popijany no i wiśniówkę, ale w małych ilościach, bo potem głowa boli.
  
 
Widzę samych koneserów, mam smak ostatnio na siwuchę