Jaki alkohol lubicie?? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
O tak... ciepło , sucho ... fajnie a u Ciebie?? aaa i jak po spocie hehe ja na DKT chyba spoty pomyliłam i wypartywałam Grzecha na tym spocie w Olesnicy
 
 
hehe a spot udany udany slisko i to strasznie pokrecilismy sie troche niebawem jakies zdjecia powinny byc

unas ziiiiimnooooooooooo mroznooo i mozna jazde figurowa cwiczyc na asfalcie
  
 
to skoro zimno to trzeba cos na ogrzanie... szkoda ze tytuł watku jest tylko o alkohole jakie lubimy bo zaproponowałabym herbatke z cytryna
 
 
herbatka z cytryna i sokiem malinowy
  
 
ooo mniam i narobiłes mi (i ja sobie sama tez) smaka ze pojde sobie zrobic
 
 
hehe ja tez ide
  
 

świeża

i sok z

na zdrowie
 
 
uwielbiam takie polaczenie...
  
 
No, moja herbatka juz gotowa do tego by sie ciacho przydało, ale jestem na diecie.. wiec tylko jakas chrupka deska mi sie dostała...
 
 
no moja tez Nie ma to jak dobra herbatka... A co do diety to ja naszczescie na niej nei jestem
  
 
Cytat:
2004-12-19 19:41:54, Voy pisze:
A co do diety to ja naszczescie na niej nei jestem



Szczęściarz
 
 
przestan sie dietowac bo w koncu znikniesz...
  
 
Tak zle nie bedzie.. to w sumie tylko taka...nawet nie dieta a mały ogranicznik jedzenia....i pomyslec ze był czas kiedy musiałam brac cos na pobudzenie apetytu a teraz...
 
 
a podobno jak sie jest w stresie lub kiepskim humorze to sie duzo je... u ciebie na odwrot......
  
 
Tak, u mnie jest odwrotnie.. a że ostatnio (ODPUKAC) stresow jakby mnie wiec i apetyt nie najgorszy
 
 
i dobrze... zreszta kobieta bez diety to rzadki przypadek
  
 
jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma.
Ogolnie to juz coraz mniej alkoholi.
niestety - glowa i watroba juz nie ta
  
 
bo w mlodosci trzeba bylo pic mniej
  
 
hehe jaki mądraliński
 
 
Skoro ktoś pyta to wino wytrawne czerwone(najlepiej portugalskie lub z rpa) no i tekla gold olmeca mmm