ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE i NOWOROCZNE - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No to i ja przyłącze sie do życzeń noworocznych. Najlepzego w Nowym Roku 2008. Duzo szczescia i zdrowia!
  
 
Wszystkiego Najlepszego W Nowym Roku 2008 Dla Wszystkich
  
 
Kiedy Nowy Rok nadchodzi
kieliszeczek nie zaszkodzi,
kufel piwa to za malo,
litr szampana by sie zdalo.
Trzeba opic wszelkie troski,
by nastepny ROK byl BOSKI!!
:>:> :>:> :>:> :>:>:>:>
:> :> :> :> :> :> :> :>
:> :> :> :> :> :> :>
:> :> :> :> :> :>:>:>:>
:> :> :> :> :> :> :>
:> :> :> :> :> :> :>
:>:>:>:> :>:> :>:> :>:>:>:>






  
 
co by nam się dzieci nie czepiały zderzaków w tym nowym rocku...
  
 
Witam
Łeeeee.. tandeta myślałem że będę pierwszy w tym roku
Ale i tak Wszytskiego Najlepszego w 2008
  
 
Wszystkiego najlepszego w Nowym roku 2008... Niech walka przeciw rdze jest zwycięska ...

(To było znowu piwa..... )
  
 
Odkopuje temat, coby ten piekny zwyczaj nie zginal

Życzę wszystkim klubowiczom, przyjaciołom itp itd, generalnie Ładziarzom wszystkiego najlepszego na te Święta Bożego Narodzenia oraz spelnienia marzen w Nowym 2010 Roku!!!!
  
 
Wszystkim Wesolych Swiąt, Szampanskiej Sylwestrowej Zabawy A Przedewszystkim Zdrowka.
  
 
Ja również się dołączam i życzę wszystkim ludziom połączonym wspólną pasją Wesołych Świąt, dobrego śledzika, zimnego napitku i Szczęśliwego Nowego Roku
  
 
Całej załodze forum oraz wszystkim sympatykom życzę przede wszystkim duuuużo zdrowia i ciepła rodzinnego a w Nowy Rok wielu pomysłów i szampańskiej zabawy do białego rana.
Pozdrawiam
Marcin
  
 
Dziś Wigilia, dzień wspaniały, niech wesoły będzie cały. Już choinka w domu świeci, piękny prezent gdzieś tam leci. Jeszcze Święta, Nowy Rok, Sylwestrowej nocy moc. 2010 rok zawita, miłość w domu niech rozkwita. Niech się spełnią wasze marzenia - właśnie takie ślę życzenia.
  
 
Zdrowych i stosunkowo Udanych Świąt życzy Góral.

  
 
No i to są NAPRAWDĘ wesołe święta
  
 
Tez wszystkim zycze wesolych swiat, duzo szczescia, zdrowia i wiele prezentów.

  
 
Wesołych...

A Góral jak zwykle ma zboczone kartki na świeta...skąd ty je bierzesz?

DEx
  
 
Wszystkim klubowiczom i sympatykom Łady na czas Świąt zycze duzo zdrowia, spokoju i radosci, zas na caly Nowy Rok 2010 wszystkiego co dobre, duzo optymizmu, wielu sukcesow i realizacji wszelkich planow. Zyczenia rowniez dla Waszych najblizszych. Pozdrawiam.
  
 
Wszystkiego najlepszego

Igiers
  
 
Również najlepszego, smacznego karpia (o ile z wigilii rybka została) zdrowej, wesołej reszty świąt, a tym do których Mikołaj się spóźnił - żeby mimo kryzysu był bogaty. A w nowym roku bezawaryjnych samochodów, gumowych drzew i prostych dróg, jak również wszelkiej innej pomyślności. A tym którzy nie mają łady - żeby (znowu) ją mieli, czego i sobie życzę. Może to się spełni już w nowym roku.

Co do pocztówki Górala to ja myślę, że sytuacja jest prosta - św. Mikołaj daje tylko grzecznym dzieciom, a śnieżynka daje wszystkim.


[ wiadomość edytowana przez: mily_byd dnia 2009-12-25 20:23:55 ]
  
 
  
 
Wszystkiego najlepszego, zdrowa, szczęścia, pieniędzy , miliona kilometrów, bezawaryjnej jazdy, niekończących się zapasów części, bezsolnej zimy oraz taniej benzyny życzy Bartek oraz jego 2106