NASZE REMONTY....itp naprawy - zdjecia

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
zapraszam do wrzucania zdjec i opisow...modyfikacji remontow itd

kto ma problem slac do mnie na mejla trez@o2.p z malym opoznieniem zamieszcze


[ wiadomość edytowana przez: trez dnia 2005-01-01 13:45:11 ]

[ wiadomość edytowana przez: trez dnia 2005-01-06 00:36:56 ]
  
 
zdjecia te nadeslal mi bart-bielsko
bart napisz o swojej 127

ja zamieszczam zdjecia barta













  
 
pozdrawiam! moja 7ka jest teraz w trakcie remontu, w niedługim czasie dorzuce wiecej zdjeć z postepow prac! Co do samochodu jest to rocznik 1973 który odkupiłem od 1 gowłaściciela. Stan jak widac na zdjeciach. tak na marginesie moze mi ktos powie jaki naped rozrządu pasuje do ww modelu 903? z uno? bo w cc jest zastosowany łańcuch z napinaczem, a jak ceny?
  
 
bart-bielsko ladna ta twoja moje fotki juz byly zreszta i tak niekatułalne mialem wiecej duzo roboty ale jestem dobrej mysli widze ze trafiles na dobry egzeplarz przynajmniej 1 wlasciciel a tak pozatym mamy ten sam rocznik
  
 
bart ladna siodemeczka a i ten rocznik

hudy podeslij mi jakies nowe aktualne fotki zam zamieszcze
  
 
Uhuhuhuhu....niedługo Wujcio zacznie podsyłać fotki z rzeźby
Ładniutka ta Biała
  
 
nic tak nie podbudowuje człowieka jak komplementy w kierunku jego autka, no ale taka ta7ka była jak ja kupiłem... moze bedzie jeszcze ładniejsza. na dniach dodam nową zdjęciówke
  
 
ja tez sie przelamie to bede wrzucac fotki z remontu ale nie od razu wszystkie ... musimy sie zaczac przyzwyczaic do odwiedzania forum czesciej bo na razie co po niektorzy nie chca nic pisac :>
prawda frument?
  
 
Remont mojego 127p
wstepnie zamieszczam czesc moich poczynan za pare dni wkleje kolejne


a oto jak wygladal przed remontem:

nastepnie buda zostala wypiaskowany wszedzie tam gdzie nie doczyscilbym rdzy diaksem.... w sumie z ponad 2 godziny piaskowania...









no i potem zaczalem dzialac....


  
 
wiecej fotek wiecej fotek

zapowiada sie bardzoooooooooooooooo ciekawie
  
 
Trez powiedz mi tylko skad taki tlumik skolowales
Kosmiczny jest
Ja niebawem zrobie wiecej zdjec i tez wrzuce...moj nowy nabytek
Bart-bielsko mial okazja go ogladac
  
 
bedzie wiecej fotek oj bedzie mam ich od groma
co tlumika satiz to wyglada on jak cegla ale co ma wytrzymalosc !!
kupilem moja 127p na tym tlumiku i jezdzilem 2 lata myslac jak jest to niech bedzie padnie pewnie nie dlugo i wymienie sobie...
a tu okazalo sie tlumik przezyl reszte ukladu wydechowego
jednak w chwili obecnej mam inny wydech (od speciala)
i musze powiedziec ze jest cichszy i samochod przesal byc elastyczny i nie ma takiego zrywu z malych obrotow..
na klockowatym wydechu na czworce przyspieszalem od 35km/h teraz musze krecic silniczek a wydech od speciala jakis tez kombinowany moze cc badz sc nie wiem ale ladniejszy...

satiz fajnie ze skumales sie z bartem-belsko .... zawsze razniej w kupie niz samemu
  
 
co 2 7ki to nie 1a, mam nadzieje ze jak beda te zloty to bedzie mozna smigac na 2 autka!!!
  
 
Oj Satiz nieładnie nieładnie!!!
Nie pochwaliłeś sie Wujkowi
Zapodawaj zdjęcia siudemy to zostanie wybaczone
  
 
no jak tak, to ja tez troche zarzuce.

tak bylo przed remontem......



a tu zaczyna sie remont .......






po malu roboty sie koncza...........




tak jak widac roboty dobiegaja do konca, takze trzeba brac sie za nastepny projekt

a tu jest zakupiony niedawno produkt wyjsciowy

silnik juz rozebrany i czeka na szlify i czesci.
tylko caly czas zastanawiam sie czy nie zrobic z niego (z zewnatrz) mk2? w koncu chyba ladniejszy?
  
 
Gigi127 widze cie na najblizszym zlocie pieknie zrobiona furka
mam nadzije ze nie masz nic przeciwko jak zamieszcze te nowe zdjecia do tych co sa juz na stronie

co do mk3 to ja bym nie ruszal nie ktore maja smaczek
np:



choc powiem szczerze mk1 lapie za serce
  
 
a gigi127 i ten silniczek podoba mi sie taka staranna praca
  
 
UWAGA ZAMIESZCZAM KOLEJNE FOTKI BARTA-BIELSKO









  
 
Trez w koncu wlasciciele 127 powinno se wspierac a ja zawsze pomoga na tyle na ile dam rade.
W koncy milosc do tych samochodow jest wielka.
I musze przyznac,ze zbyt wielu 127 w mojej okolicy nie ma.
Mowie oczywiscie o klubowiczach.
Bo po miescie jezdzi kilka. Jak by dobrze policzyl to moze nawet kolo 10 by sie znalazlo.
Oczywiscie mowa o mk1

Bart jesli potrzebujesz instrukcji napraw to skontaktuj sie ze mna.
Mam cala na plycie wiec moge do dac kopie, na pewno sie przyda.

Ja sam poluje na gaznik WEBERA bo w tej chwili mam SOLEX'a C30DI/40 i nie moge nic kompletnie znalesc o niem w sieci.
Gdyby ktos mial jakies info na temat tego gaznika bylbym wdzieczy za przeslanie ich, bo w necie nie ma NIC

Niebawem, jak bedzie lepsza pogoda, zrobie zdjecia mojego nowego nabytku, bo obecna pogoda zdecydowanie nie sprzyja robieniu zdjeci, bo nawet nie mam jak samochodziku umyc.

Pozdrawiam

No i przede wszystkim gratuluje Bartkowi tak slicznego Fiacika, naprawde wyglada swietnie
Pewnie po remoncie bedzie jeszcze lepszy
  
 
Trez, jak bedziesz mial chwile to mozesz dorzucic te zdjecia (nie musisz pytac) mam ich duzo wiecej. A jesli chodzi o moja mk3 to te plastikowe listy sa zdemolowane i leflektory przednie tez, takze latwiej bedzie zrobic mk2. Poprzedni wlasciciel za pomoca kawalkow blachy, nitow, wkretow i tych plastikowych listew na drzwiach zrobil blacharke dolu drzwi, poprosty super. Wogole nigdy jeszcze nie widzialem tak zaniedbanego samochodu, ale to juz inna sprawa.

Gigi