NASZE REMONTY....itp naprawy - zdjecia - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no ten kremowy mkI wyglada super...
  
 
w końcu to forum sie coś ruszyło!!!
ciesze sie ze jest tylu nowych fanów 127!
ja swoja "doszlifowywuje" powoli- zmiany kosmetyczne
jak sie poprawi pogoda to tez zrobie jakies aktualne fotki i dosle je tu
pozdrawiam wszystkich i z niecierpliwoscią czekam na jakies spotkanie-zlot
kuba
  
 
eh chlopaki tylko Warszawka daje ciala - soorryy chlopaki - nadrobimy zaleglosci aleee szkola niestety wziela góre a ciezki rok bo licencjat z pracowni projektowej polaczony z praca pisemna na wiosne prace rusza dopiero - fundusze sie gromadza zazdroszcze wam ale niech ostatni beda peirwszymi buhehee
P.S - ciesze sie ze forum sie rozkreca
  
 
Jak to Warszawa nawala?Ja pracuje w Warszawie mieszkam 40km od Warszawy to prawie jak z Warszawy

Gigi
  
 
a to zdjecia Wujka-Kajtka ktore mi podeslal









[ wiadomość edytowana przez: trez dnia 2005-01-07 10:58:38 ]
  
 
Tn zielony samochodzik Kajtka kiedys byl moj....i mialem go sobie ladnie odrestaurowac, ale abraklo kasy na zabawe, na szczescie Kajtek sie nim zainteresowal i samochodzik posluzy pewnie jako dawca do samochodziku Kajtka.

Ja postaram sie jak najszybciej zrobic fotoski i podeslac, musze sie pochwalic swoim nowym "straym" "bylym" autkiem, ktore po 3 latach tulaczki znow wrocilo w moje rece....tym razem jestem jedynym wlascicielem i nikt mi go nie odbierze
  
 
Pytanie do Wujka-Kajtka: silnik, ktory masz to 1.3 75 Hp?W jakim stanie jest Twoj walek rozrzadu?Bo ja mam dwa od takiego silnika i oba sa do nieczego

Gigi

[ wiadomość edytowana przez: Gigi127 dnia 2005-01-07 11:19:22 ]
  
 
jako ze nie wszyscy z was mieli okazje zobaczyc te fotki ....zapraszam....

oto remont samochodu Fiat 128 3p....














































































no i tak wyglda nadwozie 128 3p...jeszcze przed tym jak strzelil mi pomysl GSMP w jej wykonaniu

i cała robota od poczatku!







  
 
Hmm...Qba może spróbuj zarzucić tu jedno zdjątko a do reszty dać linka...bo normalnie sie nie ładują żadne przez to, że tyle jest...
Pozdrawiam
  
 
Aha...co do wałka...wygląda w porządku, ale musi go obejrzeć ktoś kto się zna...
I właśnie...jakby ktoś miał do sprzedania papiery do 1.3 to byłbym dźwięczny...bo niby możnaby go jako 903 zapodać, ale mógłby się znaleźć ktoś, kto by poznał, ze to nie dziewięćsetka i mogłyby być kłopoty...
PZDR
  
 
komu sie nie wyswietlaja, zapraszam na www.fiat-furious.prv.pl

a tu link:--> ..:: KLIK ::..
  
 
Hmm...Qba nie zrozumieliśmy się do końca...świetnie, że zapodałeś linka, ale jakbyś jeszcze mógł usunąć troszke zdjęć, bo jest poprostu tragedia z załadowaniem...a jak zostawisz jedno lub dwa zdjątka, a do reszty będzie link, to wszystko będzie śmigać znakomicie...
PZDR
  
 
tutaj kilka nedznych fotek z rozbiorki naszych 127 tzn mojej i kolegi TDF

stan terazniejszy jest o wiele bardziej zaawansowany, ale nie bylo cyfrowek w poblizu nigdzie








Jak tylko zanabedziemy migomat prace ruszaja pelna para

BTW Trez co ty masz za felgi|?????????????
  
 
widze ze warszawa sie na forum pojawila
i dobrze milo mi

widze panowie ze dzialacie ostro !! ja tez szukam migomatu bo moj specjal nie zgnity jakos strasznie ale wymaga gdzie nie gdzie prac

skad macie taki garaz ladny

a... co do fel to chodzi wam o piecioramienne? d razu mowie to nie ATS Classic ... ale bardzo ciekawe ...dodam ze sa dwuczesciowe skrecane...w wulkanizacji nie da sie na nie naciagnac na maszynie 13ek

pozdrawiam !! panowie slac fotki slac !!
  
 
kolejna partia moich fotek

orginal prosto z wloch

tak wyglada moja podloga po piaskowaniu, potem jeszcze doczyszczaniu na kortanin, podklad x2, no i kiedys konserwacja

a to moj mlay pomocnik :>


po zrobieniu podlogi przyszla pora na zdzieranie lakieru z duzych powierchni tam nie piaskowalem z obawy o powyginanie blachy...

eh po woli po woli na zdjeciu widac jak duzo ma szpachli i warstw lakieru 30 letni woz przeszedl pewnie z 3 albo wiecej remontow nadwozia....szkoda gadac, dla mnie odrestaurowywanie wozu na zasadzie szpachlen machen gdzie kolwiek byle jak byle byla powierzchnia to troche na zasadzie "wieska z kasawicy"
i nigdy przenigdy szpachli na gola blache !! :>
nie ktorzy wiedza jak to jest hehe szapchla peka zaraz po wypchaniu budy od lakiernika... prawda qba
wystarczy siasc z opalarka parenascie dni i lakieru nie ma :> hehe
potem diaks z papierem sciernym i jazda



samochod bedzie mial dusze, i mam nadzieje ze pozostanie u mnie dozywotnio , wiekszosc prac wykonalem sam i tylko sam ...no podloge malowal mi moj maly pomocnik chcial to nie bylo gadania i zrobil to fachowo :





[ wiadomość edytowana przez: trez dnia 2005-01-08 16:55:26 ]
  
 
Hehehe.....to,ze nie sa to ATSy to widze,sa miodne i szczerze mowiac nalegalbym na ich sprzedaz

boje sie troche walczyc z migomatem,bo nie bawilem sie jeszcze tym sprzetem....generalnie bede sie uczyc dopiero......ale na samochodzie TDfa,

trezer masz jakies foto ilustrujace proces zdejmowania starych progow i wspawywania nowych na ich miejsce???
  
 
Cytat:
trezer masz jakies foto ilustrujace proces zdejmowania starych progow i wspawywania nowych na ich miejsce???




Ja w swojej 128 to progi "zdejmuje" ostrym przecinakiem, a co do wspawywania to mam zamiar ponawiercać próg w miejscu łączenia i zalewać te otworki spawem.
  
 
dzis wieczorkiem siade poszukam zdjec i zrobie w miare mozliwosci dokladny opis wymiany progow ...

pochwale sie ze wymienialem razem z blacharzem na poczatku pomagalem jedna strone a potem to spawalem
hehe
nie nalezy sie bac migomatu !!
  
 
Trez gdzie kupiłeś te błotniki i za ile

z góry dziex za odpowiedź

POzdro Piotrek
  
 
A oto moje kilka fotek nie przerażajcie sie stanem auta, jak widać na fotkach podłoga zgnita, tylne nadkola progi..... naszczeście mam do niego funkiel nówke podłoge, progi tylne nadkola reperaturki tylnych błotników blachy miedzy progi a podłoge ( takie z okrągłymi otworami)
w zasadzie brakuje mi tylką przrednich błotników bo resztę idzie wyspawać, wiec jeśli ktoś wie kto miałby na sprzedaż błotniki do 127 bez naczenia który "mk" i czy plastik czy metal

Pozdro Piotrek a tu kilka fotek