Kontrolka oleju w 126p

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam pytanie. szukałem juz w wyszukiwarce i poruszonych tematach. niestety nie znalazlem.
chodzi mi konkretnie o to jakiego koloru jest kabelek ktory dochodzi do tablicy rozdzielczej, który jest odpowiedzialny za kontrolke oleju. czy ten kabel dochodzi do tablicy od lewej strony patrzac od kierownicy?
moj maluszek jest z 1993 jezeli to cos pomoze i ma nowa tablice rozdzielcza (ta szeroka).
Pozdrawiam
  
 
Odkręć licznik i zobacz jak idą ścieżki i będziesz wiedział
  
 
ja mam przerzucony caly licznik na prawa strone i mialbym dosyc spory klopot z odkereceniem go teraz. kontrolke oleju slabo widze gdyz przeslania go scianka licznika. a ze kontrolka ta jest dosyc wazna to chce ja zrobic tez po mojej stronie w postaci jakiejs diody. dlatego chcialbym wiedziec jaki kolor ma ten kabel jezeli ktos jest mi stanie powiedziec.
czy to bedzie ten sam kolor co przy czujniku oleju, czy moze sie zmienic.
za jakies info w tym temacie bede bardzo wdzieczny.
pozdr
  
 
U mnie (126p 650E FL alternator '92) jest szaro żółty. sprawdziłem właśnie na schemacie i on idzie przez kostki w bagażniku i dalej aż do tej sondy (też szaro żółty)
  
 
w sumie to ty z wawy a ja z krk no ale dobra, podziały miastowe to nie tutaj . no to jeszcze Ci powiem że właśnie czasem kolor kabla się zmienia (na różnych kostakach) ale z tego co widze na schemacie to ten akurat nie. jak chcesz to moge Ci wysłać skan schematu (kopia dość średnia ale jak będziesz dobrze na to patrzył i myslał to dojdziesz co i jak), jak coś to daj maila
  
 
Dziekuje wam chlopaki.
sprawdze jaki kolor mam u siebie na kontrolce oleju i sprobuje.
jakby ktos cos jeszcze wiedzial to dajcie znac.
Wicekdw byłem w krakowie niedawno i uwazam ze jest to piekne miasto i napewno ladniejsze od wawy, ale wawa tez ma swoj klimat swoisty.
pozdr
  
 
W kaszlach śmigających w RC owa kontrolka miała wielkośc tylniej przeciwmgłowej i żarówki 21W. Stąd też szybki wniosek, że dioda to zdeko mało.... Ja mam kontrolkę 4W!! Wystarczy;]