Bestia czy smok ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam
powiem wam ze troche sie zawiodlem, wszscy mi mowili jak malo bedzie palila moja bestia, 6 litrow w trasie nic wiecej ( gnojowki oczywiscie 2.3 d) a tu niespodzianka 9.5 litra pakowalem jej caly czas 130-140 (przez 1100km), czasem 160 ale zadko niewiem co jest . Ale to nic jechalo, sie bajerncko chyba bede musial wtryski sprawdzic a to 160 zl nie moje
  
 
raczej coś nie tak z twoim spalaniem. udaj się może na regulację pompy wtryskowej. ja w swojej 2.0 gaz na trasie ale cisłem ile się da nigdy nie przekroczyłem 10-11 l. tak więc benzyny wyszłoby ok. 9 litrów. a przy jeżdzie tylko do 100km/h spalanie gazu wyszło 8l. czyli benzyny jakieś 6,5-7l.

  
 
Stawiam na opinie Roberta mam kilka autek na ON i przeważnie po regulacji pompy u FACHOWCA-(to jest chyba najważniejsze) spalanie ropki znacznie spada. Taki urok diselka który dużo jeździ.
  
 

witam
problem rozwiazany mam dziurawy bak
pierwszy raz mialem pelny bak na trasie i nie zauwazylem za cos sie ulatnia teraz mam problem mam pelny bak cieknie a jestem 1000km od domu

LOB very kulturny club

-- www.wa.ski.prv.pl --

[ wiadomość edytowana przez: disel dnia 2003-01-19 18:33:30 ]
  
 
witam
no i ladnie zgubilem ostatnio jakies 30 litrow ropy kazdy litr za 91 centow jutro musze to rozebrac i pokleic
Ale jak nad tym mysle to chyba lepiej ze to byl bak dziurawy niz pompa do remontu ale z do regulacji tez musze jechac