Szroty w Katowicach

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam serdecznie i zwracam sie z prosba o napisanie mi czy ktos nie zna jakis szrotów w katowicach wartych pojechania tam.
Ja znam tylko jeden na dąbrówce na ulicy styczniowej ale tam stoja tylko 3 obrobione maluchy

PS: Szukalem w wyszukiwarce ale nie znalazlem
PozdrawiaM
  
 
w Katowicach nie,ale w sosnowcu i okolicach znam(w sumie kilka) jak jesteś zainteresowany to napisz
  
 
mar125 : napisz tez, ja znam 2 na zagurzu i jeden na starym sc, jakie mamy jeszcze w okolicach?
  
 
w wojkowicach są 2,jeden naprawde dobrze zaopatrzony.
i te o których piszesz,na starocmentarnej,oraz koło dorjana,
  
 
dzieki piszcie ulice i miasta i mniej wiecej jakis punkt odniesienia na tej ulicy
pozdrawiam
  
 
Dwa są w Wojkowicach.nie wiem na jakiej ulicy, Ale Jadac od Czeladzi do Wojkowic skreca sie obok KOSCIOLA W prawo i za okolo 400m jest znank na pierwszy szrot. drugi jest na tejsamej drodze tylko kilkasaset metrow dalej. Natomiast ten w DG, jest przy samej trasie Katowice - Kraków, tylko sie tam wjezdza od tylu.
  
 
robilem nawojkowicach 2 lata (plaka i inne osiedla Manhatan) i niezauwazylem nigdy.trzeba je odwiedzic;]
  
 
Obecnie info o szrotach warto poszukać w serwisie szroty.pl, tam są aktualne dane.
  
 
kolega mysz będzie tak co tydzień jakiś wątek o szrotach wygrzebywał?
  
 
Trochę ciężko już znaleźć coś na szrotach, wszystko od razu wykręcają co ma wartość, za często zaglądam "tutaj tu była reklama " jak czegoś z używek mi potrzeba.

[ wiadomość edytowana przez: pavlus dnia 2014-09-04 22:38:42 ]