Szrot w warszawie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.

Gdzie znajde szrot w warszawie???
szukałem na forum ale znalazłem tylko szroty w krakowie.
Nadmieniam że znam szrot na ul.Strażackiej
i jest to miom zdaniem najbardziej gówniany szrot pod słońcem.
Pracownicy są ułomni i ceny podają chyba przed denominacją

  
 
no ceny maja odjechane-w samej warszawie to nie wiem ale wiem ze sa 2 na trasie lubelskiej za miejscowoscia Jatne-w strone garwolina...a juz pod samym garwolinem to sa ze 3...pod piasecznem w strone Góry Kalwari ale nigdy na nim nie bylem i w michalinie przy torach jest jeden
ale zaden z nich nie jest tak duzy jak strazacka
  
 
pod pruszkowem i na trasie krakowskiej jeden za lazami po prawej stronie, jeden po lewej /je cierzko zauwarzyc z trasy/ i jeden kawalek dalej /8km za jankami/ po prawwwwej stronie tego napewno zauwarzysz.
  
 
W Wołominie jest spory szrocik
  
 
w babicach jest szrot!
a co do strażackiej to ich tam trzeba odpowiednio traktowac tzn. jak smieci. Jak ostatnio byłem z kolega to po tekście "coś pan o...jał" spuścili z ceny 50 pln !!!
  
 
Cytat:
ich tam trzeba odpowiednio traktowac tzn.
jak smieci.



to fakt, wczoraj jak byłem strasznie mnie zdenerwowali, nawtykałem im strasznie a nawet się nie zająkneli

ps. zna ktoś sprzedawcę ze strażackiej o ksywce "pimkuś"
to chyba największy idiota pod słońcem.

NIGDY TAM WIĘCEJ NIE POJADĘ!!!
  
 
Fakt ich trzeba tak traktować, kiedyś jak podjechałem zapytać się czy mają chromy do malucha to koles zaczął mi sypać że wieśniaki na takich zderzakach jezdzą i tylko przygłup wymieniłby na stare zderzaki plasitki. Drugim razem pojechałem po boczki do eleganta to wysłał mnie do Afganistanu.
Po jakimś czasie pojechałem ze znajomym i co się ździwiłem do takich ludzi trzeba odpowiednio podchodzić, jeżeli zniżymy się do ich poziomu o dziwo dyskusja robi się konstruktywna a my stajemy się jego "ziomem".

Wychodzimy z auta a znajomy: " kur..wa potrzebuje dachu z auta xxx macie w tym pierdol...ku taki dach? " Tak jak wspomniałem wyżej dach się znalazł bez zadnych problemów

Nie chce mówić że wszyscy szrociarze tacy są ale większość chyba raczej tak
  
 
ludzie..
przecież na strażackiej najłatwiej się "wynosi"...
są tacy ślepi ze cały układ hamulcowy wynieśliśmy raz z panem Z...
  
 
haha ja kiedys cały resor od traka wyniosłem
a ostatnio koreczek wlewu do ritmiaczka
  
 
to jedziemy zrobic wiekszy burdel i cos wynieść??
  
 
Dwuch robi zadymkę, a resztą całego malca wynosi ... co Wy na to?? Najlepiej jakieś Bambino, albo rajdóweczkę
  
 
dobra to moze odrazu zrobimy serie zadym bo ja chce regate w kombiaku i ten autobus fiata po lewej
  
 
Auto-Złom-Szrot
05-802 Pruszków, ul. Wiejska 11 a
woj. mazowieckie
tel. (022) 723-46-66 fax. (022) 723-46-66


"Makado" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Janusz Maciejak
05-552 Marysin, gm. Lesznowola, ul. Zdrowotna 4
woj. mazowieckie, pow. Piaseczno
tel. (022) 797-36-46 fax. (022) 797-36-46

klik
odnosnie wynoszenia : dwoch zagaduje reszta wyrzuca przez plot wsio co sie da
  
 
Pamietam jak biednego CzuCzu kiedyś pojechano za takie klimaty, a teraz sami zaczynamy przerzucać przez płoty Hehehehe, nie raz, nie dwa coś się pożyczyło ze szrotu na wieczne nieoddanie.
  
 
Cytat:
2005-01-26 17:08:27, moch pisze:
Pamietam jak biednego CzuCzu kiedyś pojechano za takie klimaty, a teraz sami zaczynamy przerzucać przez płoty Hehehehe, nie raz, nie dwa coś się pożyczyło ze szrotu na wieczne nieoddanie.


Czy ja wiem.... kiedys oddamy
  
 
Cytat:
Art126 pisze: " jeżeli zniżymy się do ich poziomu o dziwo dyskusja robi się konstruktywna a my stajemy się jego "ziomem". "


No nie moge
  
 
namiary na auto złomy znajdziecie na szroty.pl
  
 
Cytat:
2014-06-09 11:28:13, automysz pisze:
namiary na auto złomy znajdziecie na szroty.pl



Stary, pokonałeś system, jesteś absolutnym rekordzistą. Odpowiedziałeś na post sprzed 9 lat...
  
 
Oj tam! Może kolega Agrupa nadal szuka.