Webasto co gdzie i jak ??? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-03-01 22:19:08, Artim3 pisze:
hahaha no i wszystko jasne tylko gdzie ja znajde jakas instrukcje webasto a byłem w zakładzieco robią webasta to jak zobaczyli gdzie to jest i usłyszeli ze na benzyne to czemuś im miny opadły i werwa straciła do pracy i wygnali mnie z kwitkiem ze takich nie robią wniosek z tego taki ze niezłych mamy fachowców buahaha a problem dalej pozostaje jak to odpalić może ktoś wie czego to wina że nie zajarza ???????? narx



Hhehe no bo się wogóle nie znają i też stąd dla wielu mechaników beemka jest droga - bo kasują jak za zborze i wymieniają wszystko co się da bo nie wiedzą jak naprawić itd itp'
  
 
Cytat:
problem dalej pozostaje jak to odpalić może ktoś wie czego to wina że nie zajarza ???????? narx

najpierw sprawdź sztyft żarowy później czy pompka podaje paliwo a jeżeli i to i to jest sprawne to pozostaje wyczyszczenie komory spalania i powinien być wyłącznik termiczny na korpusie urządzenia może on wybił

[ wiadomość edytowana przez: hz10 dnia 2005-03-02 09:48:00 ]
  
 
wszystko oki ale wiesz nie znam sie na tym za bardzo moge ci podesłać foto tego ewbasto to byś moze zaznaczył co gdzie fakt ze świeca żarowa jest oki bo sprawdzałem tylko mam jakąs inna czuje ze cos innego padło jest tam takie urządzonko kture wchodzi do komory spalania bo jak wyjąłem to było okopcone i na pewneej długości był otwor wygladało to jak wtrysk z tym ze szły do niego 2 przewody???to zdeka nie wiem co to moge ci podesłać mniej wiecej foto tego webasto,ale niestety jest jeszcze w aucie bo nie miałem redukcji co by obieg krutki spiąć i ominąc webasto ale sa widoczne jakieś czuje itd...tylko daj mailaka swojego to podeśle pozdro
  
 
a cha a co do pompy to jest pod webasto jakieścoś tylko jakieśduże jak na pompe do takiego ustrojstwa czy to może być to wyglada mi to na wspulną całość
  
 
Witam, jestem nowa osoba na forum. Informacje o wszystkich czesciach, podzespolach do BMW z rysunkami pogladowymi znajdziecie tutaj:

http://de.bmwfans.info/parts/catalog/E34/Sedan/Europe/525i-M50/LHD/M/1994/may/browse/heater_and_air_conditioning/

jest to link do kategorii; BMW Teilekatalog BMW 5' E34 Europa, Limousine 525i (M50) Teilegruppen Heizung und Klimaanlage

Nalezy wybrac rynek docelowy samochodu (Europa, USA), wlasciwy model, pojemnosc silnika, rodzaj skrzyni biegow, rocznik, miesiac a nastepnie w dolnej czesci okna kategorie, po przewinieciu okna pojawia sie schematy techniczne, w tym przypadku na dole strony jest sekcja: "Standheizung" ogrzewanie postojowe.

Dokladnie widac wszystkie czesci, polaczenia a gdy "klikniecie" na schemat, wowczas pojawi sie szczegolowa lista z numerami seryjnymi, cena, itd.

W E38 z 98r webasto ma ksztalt prostokatu
http://de.bmwfans.info/parts/catalog/E38/Sedan/Europe/740i-M62/LHD/A/1998/june/browse/heater_and_air_conditioning/auxiliary_heating/

Natomiast jego czesci skladowe pokazane sa na nastepnym sysunku:
http://de.bmwfans.info/parts/catalog/E38/Sedan/Europe/740i-M62/LHD/A/1998/june/browse/heater_and_air_conditioning/single_components_f_independent_heater/

Taka sam forma prezentacji zachowana jest dla wszystkich model BMW.

Pozdrawim, Jacek

[ wiadomość edytowana przez: Jacek_E38_745 dnia 2009-10-07 20:10:04 ]