Witamy na naszym forum ! Jesteś nowy ? - Przywitaj się ! - Strona 9

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam.
od niedawna jestem posiadaczem ritmo 1.3 z 82.r
kto ma czesci do tego modelu?
konkretnie czesci zawieszenia.
  
 
Witam wszystkich!!!
Niby jak by Bog myslal o przednim napedzie to bysmy chodzili na rekach ale jak przejechalem sie 130 TC to juz nie chcialem wysiasc Mam jeszcze poldka po delikatnie mocnieszych modyfikacjach i Seata 850 z 73 roku.Pozdrawiam!!
  
 
Czesc. Nazywam sie Kamil. St.Kami 13 listopada A.D. 2007 nabyłem drogą kupna Ritmo 75 CL i.e. '85. To moja pierwsza "wloszczyzna", chociaz technika nieobca, bo kiedys mialem Zastave 1100.
Dwa słowa o mnie: Mam 32 lata. Mieszkam i pracuje w Lublinie. Podstawowa komorka spoleczna zostala zalozona
Trzy slowa o Ritmie: Wyprodukowane w 1985, sprowadzone z Niemiec w 1992 do Lublina, po trzech latach pojechalo do Łodzi, gdzie było delikatnie używane przez statecznego, starszego gentelmana przez 12 lat i własnie wrocilo (o wlasnych silach) do Lublina. Do Niemiec raczej nie wróci
Co w srodku: duzo brazu z zewnątrz i w wewnatrz, troche korozji, (ogolnie blacha do roboty), pod maska 1,5 na szprycy, 151 kkm na liczniku, chyba kat jeszcze dziala (tak po zapachu), nie dziala kilka drobiazgow.
Autko kupilem na Allegro.pl za oszalamiajaca kwote 500 PLN.
Pozdrawiam
Kamil
  
 
Witam w naszych skromnych progach
  
 
Wszystkiego Najlepszego w nowym 2008 roku. No i niezapomnianej zabawy dzisiejszej nocy (%) .
pozdr.
Michał
  
 
Witam wszystkich.

Jestem szcześliwym posiadaczem regaty D. Od roku 86 w którym wyszedł na europejskie drogi troche go przerobiłem tak by niedożył 2008 roku a tak pojeździ jeszcze te pare latek.

Pozdrawiam wszystkich

[ wiadomość edytowana przez: czarny198 dnia 2008-03-12 23:08:01 ]
  
 
Witam kolejną fRegate na forum, życzę szerokości!
  
 
Witam wszystkich!

Moim ulubionym samochodem jest Ritmo Abarth
Jak byłem mały, mój tata miał takiego, mieliśmy też Ritmo 1.7D i trzy Regaty 1.6 DOHC, 1.7D, 1.9TD

Ostatniego z tych samochodów pozbyliśmy się w 2005 roku. Regata 1.9TD kombi po 2 letnim postoju w krzakach została pocięta i skasowana ;//
  
 
Witam serdecznie!
Chciałbym wszystkich zainteresowanych Wielkopolan posiadających autko marki fiat zaprosić do Ekipy Wlkp na www.fiatwlkp.pl
  
 

cześć wszystkim ! i każdemu z osobna!

Bartek z tej strony, fan rosyjskiej techniki, jak też aut czasów PRL (sam zamęczyłem 4 maluchy, w tym 2 rajdowe)

szerokiej drogi!
  
 
Witam na forum Jest mi bardzo miło,ze mogę do Was dołączyć i mam nadzieję,że spędze ten czas aktywnie pomagając w wielu kwestiach. Motoryzacja to moja pasja.


POzdrawiam.
  
 
Ja również jestem nowy i zaglądam do różnych wątków. Poznaję dopiero to form. Witam wszystkich, bardzo mi miło.
  
 
Siemanko!
  
 
Siemka!!!
  
 
Witam serdecznie wszystkich