Witamy na naszym forum ! Jesteś nowy ? - Przywitaj się ! - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ba.. oby nasz klub tak rosl w sile.. ciagle i ciagle
w koncu jusz parszywa 13 przekroczylismy.. moze nie jest to bardziej popularne auto niz by sie moglo wydawac
w kazdym badz razie Witamy nowych klubowiczow.. niestety ciagle nie z tego zakatka polski co trzeba.. no ale coz pozyjem uwidim
  
 
Ejj nowinka nie z tej ziemi!!!!!
Witam w klubie grabbie, jest to klubowicz(albo klubowiczka, w sumie to sam niewiem, z rospedu uważam ze to facet ale narazi emniejsza z tym bo nie o to mi chodzi)
Jes to o tyle klubowicz niecodzienny i tak sie ciesze, bo..., bo grabbie posiada ryśka w wersji kabrio!!!! nie z tej ziemi co sam bym swojego przerobił, ale mam 5d i bez dachu by sie rozpadł, pozatym Bertone sie postarał robiąc wersje cabrio

Zatem witam i czekam z utęsknieniem na zdjęcia które mam nadzieje mi prześlesz a ja zamieszcze na stronce fotki, niecodziennie sie kabrio klubowicza przyjmuje!

Aż mi to humorek w niedziele wieczór poprawiło

Wita, witam, witam, witam, witam,...,witam!!!!!!!!
AAAAAAAAAAAAAAAAAA, jupi!!!!!!
Czy ja sie ciesze z gupot? sorki złapałem głupawe i humorek mi dopisuje
  
 
ale byki np głupot, zjadam literki, sorki za to, te typy już tak mają
  
 
hehe.. no no witam cabriologowicza.. znaczy sie klubowicza
  
 
ja też witam serdecznie w naszych szeregach
  
 
Dzisiaj same nowosci!!!!!
Witam również Regatoklubowicza Procik jest naszym klubowiczem. Miło nam i czekamy również na fotki i jakieś informacje na stronke, wszystko na tobie spoczywa apropo regatki bo jak narazie ja nic niemam hehe
Witam serdecznie Procika i Grabbiego jeszcze raz
  
 
Witam wszystkich.
Jako jedyny (jeszcze) właściciel Regaty czuję się zobowiązany do przedstawienia wszystkim tego modelu
Jak skończę remont zawieszenia to zrobię parę zdjęć i wystawię do pokazania.
Na razie służy mi 2,5 roku i odpukać dopiero wymieniałem filtry, oleje i końcówki drążków z wahaczami przednimi.
Cieszę się że jest taka grupa jak nasza
W tej chwili postanowiłem zainwestować w Regatę i wymieniam całe przednie zawieszenie (to słaby punkt), rozrusznik, rozrząd, filtry, oleje, zaciski przednie i tarcze z klockami oraz felgi 13".
Wkrótce wymienię tylne zawieszenie i lusterko kierowcy.
To tyle na początek o mnie.
Jeszcze raz pozdrawiam
Adrian
  
 
Z regatką od razu milej w klubie
  
 
ja też pozdrawiam regataman`a i witam w naszych szeregach
  
 
WItam usera Regatki z moim silnikiem (bynajmniej po oznaczeniu)
  
 
Witam...

Jak w temacie...

Pozdrawiamy wszystkich
PTteam
  
 


Ja sie tylko wtrace ze ladna sztuka

gratuluje

pozdr
  
 
Cytat:
2004-03-24 15:47:23, thaniel pisze:


Ja sie tylko wtrace ze ladna sztuka

gratuluje

pozdr



Znaczy ze mozna


A jest tu ktos z 7 demka???

  
 
Ja jestem z innego klubu tylko tak chcialem powiedziec ze ladna sztuke masz kolego

pozdr
  
 
zarząd sie musi skonsultować hehe troszke poczekaj ale furka ładna Moze sympatyk? chociaż jak chcesz ale nic nie gwarantuje
  
 
i jeszcze jeden i jeszcze raz... hehe witam w klubie endriu43
  
 
No autko ladne
  
 
Serdecznie witam w klubie..
Ciekawe kiedy dobijemy do 20 klubowiczów
  
 
Rosniemy w siłę. Jeszcze chwilka a żaden golfiarz nam nie podskoczy
  
 
Owszem rośniemy, nietylko klubowiczów przybywa. Jak zakładałem forum to myślałem ze lipa bedzie ze moze 2 posty na tydzień albo coś. Wejdzcie na http://motonews.pl/forum/ i zobczcie. Mamy koło 70 wątków i 700 postów!! a klub to niecałe 3 miesiace istnieje no i liczba członków tez nie jest gigantyczna jak w niektórych. Mam wrazenie ze jestesmy bardzo aktywnym klubem Oby tak dalej!