Nie pali na benzynie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Upotałem sie z objawem falujących obrotów. teraz posostała mi kwestia związana z tym, że jeżdzi tylko na gazie. Na benzynie nie moge go odpalić i podczas jazdy jak przełączam na benzynę to nie działa. Usterka ta zaczęła się zaraz po tymjak rozpadł sie przełącznik do gazu i wstawiłem nowy. Potem naprawiłem stary, objaw jest taki sam na starym i nowym przełączniku. Co może być?
  
 
siemanko! być może to pompa paliwowa ma zbyt małe ciśnienie, jezdżąć na gazie z małą ilością paliwa mogła się zatrzeć troche. I nie podaje paliwa z takim cisniem z jakim powinna podawać.
pozdrO!
  
 
Sprawdz, czy masz napiecie na pompie paliwa.
  
 
Mój kolega ma podobny problem tyle Ze w BMW. Zmienił nawet pomke paliwa i dalej nie pali mu na benzynie. Co to może być??
  
 
A może kabelki na wtyczce do przełącznika gazu Ci się poluzowały i niekontaktują
  
 
jeżeli jest u ciebie duży mróz, to możliwe że w baku masz trochę wody i przy niskim stanie paliwka woda zamarzła w pompce. Ja tak miałem, już szykowałem się do wymiany /na warsztacie sprawdzali pompę i zachowywała się tak jakby umarła/ ale na szczęście przyszła odwilż i pompka zaczęła znowu działać
  
 
Tak tak. Przewody przy przełączniku pod kierownicą sprawdzone. Przełącznik nawet wymieniony na nowy.
Pomp[ pracuje jak załączam zapłon. Kręci rozrusznik ale nie pali.
Byłem u gazownika i powiedział, abym poszedł do mechanika. Po tym jak ze względu na falowanie obrotów chcieli mi wymieniać cewke, zanim wymienię pompę wole poszukać.
Może jakiś bezpiecznik?