Czy zaciski od RS2K podejdą do MK7 1.6 16V

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
bo się zastanawiam nad kupnem (pisałem w ogłoszeniach). Wiem, że będę mógł zapomnieć o moich 13" na zimę, zaopatrzyć się w nowe tarcze i klocki, ale czy będę musiał jeszcze coś zmieniać??
  
 
Z tego co wiem to nie
  
 
znaczy się nie podpaszą, czy nie będę musiał nic zmieniać

Nosek, Ty o polityce nie myślałeś - jakby nie patrzył z Twojej odpowiedzi wychodzi zawsze na Twoje
  
 
Przekładka zacisków nie wymaga żadnej przeróbki. Po prostu je zakładasz, montujesz tarcze i klocki od RS'a i heja.
Tylko fele 14-tki musisz założyć, bo 13-tki nie wchodzą.
  
 
Hehe ... no mialem na mysli to ze nie czeba nic zmieniac, Twoje pytanie w poscie brzmi czy bedziesz musial cos zmieniac i na nie odpowiedzialem Chociaz w temacie jest inne pytanie .. ale je wczesniej czytalem i juz nie pamietalem jak pisalem A tak na powaznie to polityka smierdzi !
  
 
Dzięki Pany za rady, szukam zacisków w dobrej cenie
Cytat:
2005-02-25 17:26:56, NoSeK pisze:
Hehe ... no mialem na mysli to ze nie czeba nic zmieniac, Twoje pytanie w poscie brzmi czy bedziesz musial cos zmieniac i na nie odpowiedzialem Chociaz w temacie jest inne pytanie .. ale je wczesniej czytalem i juz nie pamietalem jak pisalem


Bo pytanie też było polityczne ... Nawyki z parcy, gdzie niezależnie od stanowiska zawsze trzeba politycznie....