[S] Gaźnik Weber 34 DMTR + kolektor 1050/1300 Fiat 127

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Sprzedam dwugardzielowy gaźnik Weber 34 DMTR + kolektor z poszerzonymi kanałami (ok 31mm). W gaźniku założony jest nowy zestaw naprawczy, miał on jeździć w moim aucie ale pojawiła się inna koncepcja. Oczywiście jest w pełni sprawny.

Cena:
-gaźnik 250zł
-kolektor 150zł


kontakt: 602 138 015










[ wiadomość edytowana przez: Szym127 dnia 2012-06-18 20:24:32 ]
  
 
up
  
 
Został sam kolektor
  
 
Zrobię tutaj koledze up tego ogłoszenia ale w negatywnym znaczeniu. Poniżej fotki gaźnika z założonym nowym zestawem naprawczym. Z tego zestawu to była założona jedynie uszczelka pod pokrywą. Gaźnik ogólnie zasyfiony co widać na zdjęciach, gardziele aż czarne od osadu a w komorach mała piaskownica, do tego ułamane mocowanie ośki pływaków.
Na pierwszą uprzejmą prośbę o zwrot kaski za ten złom dostałem takiego ładnego priva:
"Gościu jaja sobie robisz? Wymieniony został cały zestaw naprawczy, że nie wiesz co wchodzi w jego skład to na prawdę nie jest mój problem. Zdecyduj się co robisz, bo za przeproszeniem pierdolisz głupoty, mówisz, że nie odsyłasz po czym piszesz nagle, że chcesz go wysłać bo coś Ci się nie podoba. Trzeba było uważniej kupować."

Oczywiście o zwrocie kasy nie było mowy. Ale chociaż zestaw naprawczy dostałem po kilku rozmowach telefonicznych.
Dziś zabrałem się za czyszczenie no i się już mega wkur$$$em. W gaźniku brakuje śrubki regulacji obrotów (tzw by-pass).



Widać jak się grzebie w autach to trzeba mniej pić JW bo inaczej śrubki giną. Trudno - moja strata ale ku przestrodze odradzam handelki z tym panem.
  
 
Zapomniałeś kolego dodać, że zacząłeś nieudolnie rozwiercać gaźnik przed jakimkolwiek pytaniem o możliwość zwrotu przedmiotu. Myśle, że sprawa zamknięta, zestaw naprawczy dostałeś do rąk własnych
  
 
To raczej ty nie dodałeś w ogłoszeniu że króciec był połamany i trzeba było korpus rozwiercać żeby to naprawić. A gaźnik niby był sprawny i chodził twoim aucie - ciekawe jak to działało - zwłaszcza bez wolnych obrotów

A sprawa jest pewnie że zamknięta: sprzedałeś uszkodzony i niekompletny gaźnik + zestaw naprawczy "do ręki"

Żenada!!!


[ wiadomość edytowana przez: DominikWrc dnia 2012-09-27 21:40:54 ]