Jak programować centralke KME BINGO S? - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam !
przeczytałem już chyba wszystkie posty w internecie na temat regulacji i dalej mam problem
Objawy- wolne obroty i powyżej 2000 wszystko bez zarzutu, w zakresie 1000-2000 autko mułowate, mieszanka uboga, krokowy
stoi na ustalonej pozycji pomimo, że ma miejsce aby iść w górę, po przekroczeniu 2000 nagle skacze do góry i później buja się już w okolicy ustawionego PWA. Objawy nie zależą od wartości PWA, nie zacina się również krokowy. Przy bardzo wysokim PWA (w celu prób)
w zakresie 1000-2000 mieszanka bogata ale powyżej zalewa sie gazem. Oto przykładowe ustawienia i odczyty.
PWA-95 ,-30,+40
do1000 mieszanka na przemian bogata- uboga PWA 70-115
od 1000-2000 miesz. uboga PWA-71 i stoi
powyżej 2000 mieszanka na przemian bogata- uboga PWA 70-130
autko-Hyundai Accent, instalacja BINGO-S

Może ktoś miał taki problem- proszę o pomoc

Pozdrawiam
  
 
BUMI a na jakim reduktorze?
  
 
Po pierwsze priomo to powinienem się chyba przywitać bo to mój pierwszy post na forum i chyb a by wypadało
A więc Witam wszystkich
Po drugie proimo słowa uznania dla "mistrzów" tego tematu bo sam wątek jak i opisy są naprawdę genialne

A teraz trzecie primo czyli pytanie:
Co ma najbardziej wpływ na wzrost zurzycia gazu

Mam Honde Accord 1995r. z 2.0 ils silnikiem gaz na centralce Bingo 4S i spalanie w mieście to jakieś 15L chociaż wcale jej tam nie duszę i nie jestem "pierwszy z pod świateł"
Trasa wychodzi mi około 13-14L. wiec też nie jest to jakaś rewelacja
I tak czytając ten temat zastanawiam się poprostu od czego zacząć i na co zwrócić największą uwagę

Z góry dzięki za odpowiedź
Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: rzabowski dnia 2010-05-05 19:00:42 ]
  
 
Witam.
Primo. Sprawdź luzy zaworowe
Secundo. Sprawdź filter powietrza
Tercio. Tutaj juz odnośnie instalacji to sprawdź po tych poprzednich radach jakie są spaliny na analizatorze spalin oraz jak jest dobrany mixer gazowy odnośnie mocy silnika i jego pojemności.