MOTORYZACYJNE życie Katowic ...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!!

Jak w temacie.
Może zorganizowalibyśmy jakieś małe spotkanie ludzi z forum Bo mamy ze sobą kontakt jedynie na forum
Proponuję katowicką dolinę trzech stawów. Są tam miejsca gdzie można zostawić autko (niestety tylko zostawić ) no i jakiegoś grilla zorganizować.
Co wy na to??
Sugeruję sobotę około 16:00

[ wiadomość edytowana przez: Poochaty dnia 2005-06-18 11:08:35 ]
  
 
No na gornym parkingu kolo 3 stawow mozna by jakis mini kreciol zrobic
  
 
Fakt tam jest dużo miejsca
Coś przekąsić a po zamknięciu Geanta....


[ wiadomość edytowana przez: lukaszc dnia 2005-06-29 17:23:12 ]
  
 
hmmm niezły pomysł !! ale troche z późno znaczy 16:00 moze wczesniej ??albo w niedziele ??, chociaz ja jeszcze na 100% nie jestem pewny czy w tym tyg bym przyjachał , ale nastepny tydzień by mi bardzo odpowiadał ja jeste,m z okolic Kędzierzyan - Koźla wiec niby daleko ale zawsze blizej niz Kraków
  
 
No to czekam na propozycje dotyczące terminu co i jak komu pasuje

Im większa grupa tym lepiej.
  
 
Mi się to podaba-jestem za Mi pasuje raczej kazda sobota i niedziela więc jestem giętki i elastyczny na propozycje
  
 
No nareszcie jakaś konkretna decyzja!!!!!!!!!!!!
Mnie pasuje jedynie w sobote lub niedziele, bo w poniedziałek autko idzie to total remontu Także jestem za sobotą
  
 
To proponuję sobotę.
Tylko o której godzinie??
I czy pasuje wam dolina trzech stawów.
W grę wchodzą dwa miejsca:
1. Parking przy lotnisku (niestety duże dziury po zimie )
2. Stadion "Startu" można trochę pojeździć w kółko (Mam nadzieję, że do soboty wyschnie już tam wszystko)

W sumie mamy jeszcze parę dni do soboty, to się jeszcze wszystko dogada.

Jako miejsce spotkania proponuję parking przy Geancie
  
 
spotkajcie sie na uroczysku!!!
  
 
Nio to w sobotę pod Geantem o godzince np.16-wsam raz po obiedzie na spokojnie
Tylko nie chcę nic mówić ani martwić ale z tego co tu widzę nie ma za dużo chętnych Mam jednak nadzieję, że ktoś przybędzie
Dam znać kumplowi jeszcze... w każdym razie Ludziska piszcie o której Wam pasuje Sobota tuż, tuż...
  
 
Koło 16:00 w sobotę nie będzie źle. Mnie to nawet bardzo pasuje To jakby co mam zabrać ze sobą grilla?
  
 
Ja będę na pewno, jeszcze może kumpla z maluszkiem "Happy End" zwerbuje
Sobota 16:00, parking Geant, PASUJE
Grill... a weź, wdupczyć coś trza nie
  
 
mi niestety ta sobota nie pasuje a szkoda
  
 
nooooo... wprawdzie w niedziele mam dość poważnego kolosa, ale myśle że mógłbym wpaść w sobote na chwilka czyli kaj sie umawiomy? pod Geantem o 16.00?
  
 
No myślę, że na parkingu przy Geancie pod Go Sportem (tam jest więcej miejsca)o 16:00 poczekać aż się wszyscy zjadą a potem na dolinę trzech stawów na parking i grilla

Sir_Mirras mam nadzieję że jeszcze będzie jakiś spot i się spotkamy w jakimś większym gronie
  
 
Cytat:
2005-04-05 18:55:59, Chudy89 pisze:
Sir_Mirras mam nadzieję że jeszcze będzie jakiś spot i się spotkamy w jakimś większym gronie

bardzo mi miło dzieki napewno cos bedzie... i sie spodkamy
  
 
bede
  
 
Bartong44!

Mam nadzieję, że przybędzie z Tobą spora grupa obiecanych Fiatów

A teraz do ogółu:

To kto może to niech wpadnie na parking koło Geanta.
Będziemy czekać na wszystkich do 16:30

A potem udamy się w jakieś ciekawsze miejsce
  
 
ok, jush wiem że bede na pewno wprawdzie nie na dugo ale tak ze 2 godzinki lajtowo
  
 
a ja wam powiem ze umawianie sie pod geantem jest lipne bo juz my sie tak umawialismy i nikt sie nie znalazl
proponuje konkretnie koło Feu Verta ( to jest na prawo od geanta i media marct)