MOTORYZACYJNE życie Katowic ... - Strona 71

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jeśli pojade to sam jestem ciekawy jak Boguś podejdzie do mojego wydechu, o czym poinformuje forumowiczów.
  
 
Był ktoś z klubowiczów na ILoveRally?Jak wrażenia?
  
 
Byłem, dzwonił też do mnie Mar w tej sprawie ale sie nie pojawił.

Byli chłopcy z Jaworzna kaszlami, 5turbo z formułą, jeden Fiat 125 ciemnoczerwony z czarnymi pasami na ATSach.

Najwieksza szkoda to skrócona trasa, przez co wolna i mało efektowna (to z powodu braku obstawy policji, która zajęła się marszem wolnych konopii).

Było trochę rajdówek ok 30-40, ale nie 150 jak sie gdzies natknałem w relacji. Zawiniła chyba strona organizacyjna, mało informacji dostępnych było przed imprezą.

Ale podsumowując fajnie było przyjechać, atmosfera przyjemna.

O 18 odbyła się w hotelu Altus wspominana konferencja z Sobiesławem Zasadą, zmanierowanym Czopikiem i niezbyt rozgarniętym Kornickim.
  
 
Cytat:
2012-06-11 18:56:50, rallyfilip pisze:
Byłem, dzwonił też do mnie Mar w tej sprawie ale sie nie pojawił. Byli chłopcy z Jaworzna kaszlami, 5turbo z formułą, jeden Fiat 125 ciemnoczerwony z czarnymi pasami na ATSach. Najwieksza szkoda to skrócona trasa, przez co wolna i mało efektowna (to z powodu braku obstawy policji, która zajęła się marszem wolnych konopii). Było trochę rajdówek ok 30-40, ale nie 150 jak sie gdzies natknałem w relacji. Zawiniła chyba strona organizacyjna, mało informacji dostępnych było przed imprezą. Ale podsumowując fajnie było przyjechać, atmosfera przyjemna. O 18 odbyła się w hotelu Altus wspominana konferencja z Sobiesławem Zasadą, zmanierowanym Czopikiem i niezbyt rozgarniętym Kornickim.



Jednym słowem jest czego żałować.Cóż życie to nie bajka
  
 
Uwaga ! Zbliża się 4 runda SMT na torze Fiata.
Zawody są w niedzielę, 8 lipca.
Próby: 3x2 km

info, zgłoszenia, regulamin, lista startowa - KLIK

Kto z klubu się wybiera na start, kto wpada ogladarę?



  
 
Chętnie bym wpadł na oglądare

A takie pytanie z innej beczki, jest jeszcze szansa wystartować maluchem w SMT ?
  
 
Co za pytanie, jasne, że tak !

Kwestie techniczne jak np wydech typu breda polecam uzgadniać bezpośrednio z organizatorami. Na 3 rundzie widziałem Bogusia z sonometrem ale na szczęście żadnych dodatkowych "atrakcji" nie było.
  
 
No właśnie o to mi najbardziej chodzi, czy mi auto dopuszczą.
Wiadomo robię wszystko z zał. J ale żebym potem nie wdepnął na minę że zapłacę wpisowe i na BK skończę swój KJS.
  
 
W najbliższą niedziele tor fiata Tychy (8-go)
w następną niedziele sprint w Cieszynie (15-go)
  
 
Oczywiście, że będę, tylko o której się to zaczyna, bo w planach mam poranny wyjazd w innym kierunku
  
 
15.07. Wyścig Wrak Race na torze Dakar Drift

http://www.wrak-race.pl/
  
 





Jak widać motoryzacyjne życie w regionie nie zamarło Spontanicznie udało się namówić drugą załogę furiasów i poszaleliśmy.Mam nadzieję że częściej będą takiego spontaniczne treningi
  
 

Sosnowieckie Spotkanie Starych Samochodów vol. 3

"Prawdopodobnie Największy Zlot w Polsce!!!"
Już teraz z dumą ogłaszamy że kolejna III edycja SSSS odbędzie się
30 września 2012 (niedziela) - oficjalny plakat poniżej

Jak co roku planujemy moc atrakcji dla uczestników i publiczności

I 9.00 Start - Stadion Zagłębia Sosnowiec ul. Kresowa 1

- Koszulki zlotowe dla Uczestników! (I-sze 300 załóg) - rejestracja od 8:30

- AKADEMIA KULTURY TECHNICZNEJ I BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO:

- Akademia Wiedzy Motoryzacyjnej oraz prezentacja * najstarszego Mercedesa w Polsce (AUTO SERWIS Czerwiński)

- "Nauka jazdy" dla Uczestników

- Pokaz ratownictwa drogowego

- Konkursy z cennymi nagrodami dla Uczestników (gadzety motoryzacyjne, kupony na części i mat eksploatacyjne)

- Mobilna myjnia samochodowa

- Poświęcenie Pojazdów ( i Kierowców

II 11.30 - 12.00 Parada przez miasto

III 12.00 - 16.00Fashion House Sosnowiec

- poczęstunek dla uczestników

- Konkursy z cennymi nagrodami dla Uczestników

- kupony na chromowanie!

- kupony na elementy polimerowe i regenerację el. metalowo gumowych

- gadzety motoryzacyjne, kupony na części i materiały eksploatacyjne + losowanie testera warsztatowego o wartości 850zł

- Konkurs elegancji, najstarszy samochód i inne

Ponadto:

- Ambulans Krwiodawstwa - oddaj krew i weź udział w losowaniu nagród!

- Symulator dachowania

IV 16:30 do ostatniego Klienta - VIP Club, Sosnowiec Wspólna 1

Rock'n'Roll-owe after party - Wstęp wolny!



*W tegorocznej edycji dopuszczamy do startu zabytkowe:

- motocykle i skutery

- autobusy

- pojazdy militarne



Wpisowe 50 zł od załogi, w tym:

- posiłek dla 2 osób

- koszulka zlotowa

- numery startowe

- dyplom pamiątkowy

- gadzety

- mozliwość udziału w paradzie

- możliwość udziału w konkursach z cennymi nagrodami

- inne atrakcje
  
 
W czwartki o 19 pod punktem 44 w Katowicach odbywają się spotkania z cyklu "Katowickie klasyki nocą"

fanpage na FB KLIK

Fajnie byłoby zobaczyć jakąć furious furkę
  
 
http://www.s4.net.pl/index.php?id=lista

Ktoś z furiatów ma zamiar brać udział?ewentualnie wpaść na oglądarę?
  
 
6 runda SMT - 10.11.2012r

Automobilklub Ziemi Tyskiej zaprasza wszystkich zmotoryzowanych na imprezę sportową Jesienny SPRINT - TOR FIATA, będącą VI rundą Samochodowego Mistrza Tychów. Impreza odbędzie się 10 listopada na torze Fiat Auto Poland, i składać się będzie z jednej próby o długości 2 km przejeżdżanej trzy razy. Zapisy na adres azt-tychy@o2.pl. Opłata startowa do dnia 8 listopada 120 zł, po 8 listopada 150 zł. Szczegóły w regulaminie uzupełniającym.
  
 
Cytat:
6 runda SMT - 10.11.2012r Automobilklub Ziemi Tyskiej zaprasza wszystkich zmotoryzowanych na imprezę sportową Jesienny SPRINT -



O której najlepiej przybyć, żeby pooglądać?
  
 
Szombierki Rally Cup

Zapraszamy do udziału w cyklu zawodów organizowanych przez KBR Rally, na terenie klubu sportowego w Bytomiu Szombierkach mieszczącego się na ul. Frycza-Modrzewskiego 3. Będzie ciekawa trasa , nie wygórowane ceny, profesjonalne zabezpieczenie, zaplecze socjalne i wreszcie nagrody dla zawodników, rzeczowe jak i pieniężne (losujemy klasę), foto i wideo. Dla kibiców piwko, kiełbaska oraz muzyka serwowana przez Dj a Zaana. Life is a race. Everything between is waiting!
1 Zawody z cyklu odbędą się 12 maja 2013 r. - miasto Bytom Zawody zostaną przeprowadzone w godzinach od 8:00 do 18:00 Przeprowadzone zostaną na jednym odcinku specjalnym zlokalizowanym w Bytomiu na terenie ośrodka sportowego GKS "Szombierki Bytom" ,przy ul. Frycza-Modrzewskiego 3, Biuro zawodów mieścić się będzie w biurowcu GKS "Szombierki Bytom". Planowana liczba załóg w zawodach - do 70 załóg
Program zawodów:
godz. 8:00 - otwarcie biura zawodów - biurowiec GKS "Szombierki Bytom"
godz.8:30 - przyjęcie zgłoszeń zawodników , zamknięcie listy zgłoszeń
godz. 8:00 - 9:30 - Badanie techniczne pojazdów biorących udział w zawodach , opublikowanie listy startowej , odprawa uczestników
godz. 10:00 - przejazd zapoznawczy za samochodem organizatora
godz.10:30 - start pierwszej załogi do 1 OS ,10:32 - start drugiej załogi do 1 OS , 10:34 - start trzeciej załogi do 1 OS , następne załogi startują co dwie minuty ... i w takim porządku kolejne dwa OS godz.17:30 - ogłoszenie klasyfikacji końcowej zawodów i wręczenie nagród przed biurowcem GKS "Szombierki Bytom".
22 Kwietnia ruszą zgłoszenia do 1 rundy Szombierki Rally Cup.
Tego dnia zostanie opublikowany, także regulamin zawodów.
Zapraszamy do lajkowania i śledzenia informacji!

Facebook Fan Page - SzombierkiRallyCup
  
 
Dziś godz 20 Gokarty w gokarty.sosnowiec.pl ktoś chętny ?
  
 
Blady zajechał furą na V-te Sosnowieckie Spotkania Starych Samochodów :


jak widać parkowanie nie poszło mu najlepiej i Bartek musiał poprawić :



Aut była cała masa - poziom samochodów coraz wyższy - coraz mniej drutów.
My byliśmy klasykiem i 'wypożyczonym' rajdowym borewiczem.